Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, january napisał:

(rookasy muszą być ofk najpierw podpisane)

btw @Ashigaru i @Sylvinho. nie przedłużajcie za bardzo, nikt tych picków pewnie nie chce :D 

Po pierwsze - nie rządź się.

Po drugie - nie bądź taki mądry.

Po trzecie - nie ma za co. 

Po czwarte, nie płacz. 

xD

@cvbe przepraszam, ale musiałem.  

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Siedź już lepiej cicho po tym co odwalałeś w negocjacjach - dwukrotnie robiąc sobie z gęby cholewę, wystarczy tej żenady.

Chcesz chusteczkę? 

Pograłem sobie, a finalnie i tak dostałeś znacznie więcej niż powinieneś. 

 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no  to kto będzie tym stealem 1rd? mi poza wybranymi przeze mnie :P ten Neall i Brooks podobali mnie się, a no i jeszcze myślał jak czy Aflaflo zamiast Rumuna nie podebrać, plus zagwozdkę czy Mirzę czy Tolivera. Brooks niezły w ataku i szybki ale za czasów kariery zawsze mnie wku... to mówię nie bierę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, elwariato napisał:

no  to kto będzie tym stealem 1rd? mi poza wybranymi przeze mnie :P ten Neall i Brooks podobali mnie się, a no i jeszcze myślał jak czy Aflaflo zamiast Rumuna nie podebrać, plus zagwozdkę czy Mirzę czy Tolivera. Brooks niezły w ataku i szybki ale za czasów kariery zawsze mnie wku... to mówię nie bierę 😜

Afflalo ma świetny rzut, jak ogarnie obronę to będzie fajny roles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Waptpie czy on kiedykolwiek osiągnie choć przeciętny poziom. Bez tego będzie kompletnie niegrywalny dla drużny, która chce coś osiągnąć. 

No w obronie jest cieniutki póki co, ale jak na ten draft ma sporo potencjału więc daje jakieś nadzieję, a trójkę już niedługo może mieć na poziomie najlepszych w tym względzie.

8 minut temu, cvbe napisał:

A z tego Graya coś będzie? Jakiś rezerwowy C? :D

Zależy od campów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Będę pickowal za Marcusa, Camby jest na razie afk, i potrzebuje czasu poza forum, na razie postaram sie mu przystealowac w simce ale jak za 2-3 tygodnie nic sie nie ruszy to niech ktos z większym doswiadczeniem przejdzie ten team- poki nic istotnego sie nie dzieje to postaram sie pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Będę pickowal za Marcusa, Camby jest na razie afk, i potrzebuje czasu poza forum, na razie postaram sie mu przystealowac w simce ale jak za 2-3 tygodnie nic sie nie ruszy to niech ktos z większym doswiadczeniem przejdzie ten team- poki nic istotnego sie nie dzieje to postaram sie pomoc

NOH sa w takiej sytuacji, ze na FA i tak nic wielkiego nie podzialaja - ciezko tez bedzie cos zepsuc

jak mozesz to dla mnie jest spoko zebys tymczasowo te podstawowe pierdoly odbebnil (FA potrwa pewnie ze 2 tyg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

 

@julekstep sprawdź czy na 100% ten mój i Qcina deal przechodzi :P 

przeszło (obaj mieliście zapas w cap space więc luźniutko - birdy dodam na koniec draftu)

dodatkowo zupdejtowałem rostery na stronce (tej z html) żebyście mogli pooglądać swoje dream teamy lol

W dniu 27.05.2020 o 05:38, Pablo81 napisał:

QO dla Okafora od Spurs.

po wzięciu Belinelliego nie zmieścisz się w capie z QO dla Okafora (pierwszy rok to 13,5 bańki)

pokombinuj może jakieś trejdy do końca draftu (ew. cut Bynuma rozłóż na dwa lata -> wtedy powinno się zmieścić*, ale sprawdź jeszcze)

 

* pamiętaj że potrzebujesz min ok 350 k na 12tego grajka do rotacji

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.