Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Ridnour to bardzo fajny roles, nie zaczynalbym budowy składu od niego, ale jako uzupełnienie mocnej drużyny jest jak najbardziej spoko. Wiem ze 8 mln to przeplacenie i ze potrzebuje sfa, ale tu właśnie myślę zeby wykorzystać Andersona w dealu (jest ma liście transferowej jakby co :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

buuuu :P

ale w sumie max birdowy dla Melo to przesada :)

Czy ja wiem, Melo ma jeszcze dużo potencjału, jak nie jemu to komu dawać takiego maxa? Tym bardziej, że jak się straci takiego gracza to ciężko później znaleźć podobnego :)

Tacy Hornets kiedyś nie dali maxa birdowego DRobowi i do tej pory cieniują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Czy ja wiem, Melo ma jeszcze dużo potencjału, jak nie jemu to komu dawać takiego maxa? Tym bardziej, że jak się straci takiego gracza to ciężko później znaleźć podobnego :)

maly max byl akurat (obecnie to 3cia opcja z meh obrona, ale spkoko potencjalem), birdowy max to juz ryzyko jak nic nie zyska specjalnie na campach

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

Ridnour to bardzo fajny roles, nie zaczynalbym budowy składu od niego, ale jako uzupełnienie mocnej drużyny jest jak najbardziej spoko. Wiem ze 8 mln to przeplacenie i ze potrzebuje sfa, ale tu właśnie myślę zeby wykorzystać Andersona w dealu (jest ma liście transferowej jakby co :) )

Ja bym jednak wolał zostawić Andersona i z Twoją kasą spróbował uderzyć po Barkleya np, stary dziad już co prawda, ale dalej dobry poziom w ataku i solidny w obronie + dobrze pasuje wiekowo do Thomasa

1 minutę temu, julekstep napisał:

maly max byl akurat (obecnie to 3cia opcja z meh obrona, ale spkoko potencjalem), birdowy max to juz ryzyko jak nic nie zyska specjalnie na campach

Po RC jak nie ma się Lebrona/AI/Kobego to max birdowy bardzo często jest obarczony jakimś ryzykiem, a Warriors zostając bez Melo mają do wydania jedynie MLE i roster na ciężkie boję o PO, z Melo jest szansa wskoczyć półkę wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

Po RC jak nie ma się Lebrona/AI/Kobego to max birdowy bardzo często jest obarczony jakimś ryzykiem, a Warriors zostając bez Melo mają do wydania jedynie MLE i roster na ciężkie boję o PO, z Melo jest szansa wskoczyć półkę wyżej

z Melo mają 2 miliony na uzupełnienie składu (abstrahując od tego że w 12ce będą mieli dwóch drugo-rundowców z obecnego draftu ;) )

no nic -> Ariza za rok też będzie spoko xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

z Melo mają 2 miliony na uzupełnienie składu (abstrahując od tego że w 12ce będą mieli dwóch drugo-rundowców z obecnego draftu ;) )

no nic -> Ariza za rok też będzie spoko xD

Roster mają prawie pełny, lepiej mieć Melo i dwa minima niż nie mieć Melo i brać kogoś za MLE

Chociaż oczywiście w następnym offseason Warriorsow czeka mocna gimnastyka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w tym FA musiałem mocno kombinować aby zejść z kontraktów. Mogłem zrezygnować z Melo, ale jeżeli chce się coś ugrać czasem trzeba zaryzykować, szczególnie że z FA jest teraz o wiele trudniej coś wyciągnąć niż w poprzednich latach. Poza tym znając grę w cale nie byłbym pewien że ze mną podpisze 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eMeS napisał:

Ridnour to bardzo fajny roles, nie zaczynalbym budowy składu od niego, ale jako uzupełnienie mocnej drużyny jest jak najbardziej spoko. Wiem ze 8 mln to przeplacenie i ze potrzebuje sfa, ale tu właśnie myślę zeby wykorzystać Andersona w dealu (jest ma liście transferowej jakby co :) )

Spoko, spoko tylko na dzień dobry przebijasz o ponad 3 mln następna ofertę. Sporo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Pytania laika?

1. Nie ma tutaj żadnego statusu RFA co do rookies?

2. Jak zapiszę to:

1. X - max

2. Bosh 5 mln (Birdy)

to jest okej?

1 - nope, zamiast RFA jest ta opcja z QO (z RFA byłoby za prosto tbh :P)

2 - jeśli ten max mieści się w twoim salary to tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@Krzemo i @SlaKB ogarnijcie te FA jak najlepiej dla Hornets proszę, bo ja jestem afk ostatnio dość mocno + ta 21:00 jako deadline to jest meh w c***, bo w robocie siedzę do 23:D i nawet nie miałem czasu przyjrzeć się tym FA :( 

Dobra, ale jak chcesz Kidda to złóż mu normalną ofertę zgodnie z obowiązującymi standardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.