Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, eMeS napisał:

I przy takiej mamonie i tak małej liczbie dobrych zawodników :P

btw największy steal draftu według mnie - ramon sessions

Sessions ma szansę na fajnego rolesa, ale w tym drafcie jak tak patrzę to mało jakiś kozaków, ale nie zdziwię się jak jakieś 2-3 nazwiska nawet z drugiej rundy będą przydatnymi rolesami.

Największym wygranym draftu oczywiście Raptors, którzy mieli najwięcej farta w losowaniu i mają u siebiedrugiego najlepszego gracza tego draftu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

:(

Cóż, zobaczymy  jak to wyjdzie, dla mnie po próbnych simkach jednak było Gasol>Oden. No, ale zawsze może być to urok za małej (25) próbki.

Gasol powinien być bardziej kompletnym graczem, ale Oden za to może być rozpierdalaczem w D (podejrzewam, że poziom takiego Mourninga (oczywiście tego z simki) to jego sufit)

btw dziwna decyzja @Roger z brakiem zastrzeżenia praw do Allena za którego poleciał Dirk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

2. Gary Payton - full MLE* 3 lata, 0%

Jakby coś było nie tak to dajcie znać. 

ja nie rozumiem tego zapisu

bo full MLE* to przecież 5 400 000, 5 lat, 10%

zakładam że tu chodzi o 5 400 000, 3 lata, 0% - ale to proponowałbym właśnie zapis jak przy grajkach podpisywanych za pomocą bird rights - 5 400 000, 3 lata, 0% (MLE*)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

ja nie rozumiem tego zapisu

bo full MLE* to przecież 5 400 000, 5 lat, 10%

zakładam że tu chodzi o 5 400 000, 3 lata, 0% - ale to proponowałbym właśnie zapis jak przy grajkach podpisywanych za pomocą bird rights - 5 400 000, 3 lata, 0% (MLE*)

Masz rację. Mam skasować i jeszcze raz? Full odnosiło się do 5,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Na spokojnie, podpiszę go za MLE, a Ty mi za kilka miesięcy rzucisz za niego 1st roundera jak w poprzednim sezonie :P 

Nie no, na szybko zerknalem na roster i mam już plan na to FA, szkoda Andersena ale nie będzie mi jakoś potrzebny jak wszystko pójdzie ok.

+ czuję w kosciach, że moje trio młodziaków odpali na tych campach i albo spakuję ich za gwiazdę albo będę miał najlepszą ławkę w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

btw @Krzemo @SlaKB skad takie zdziwienie na propozycje dla Ridnourea od @eMeS

wiadomka ze teraz wiecej GMow to ceny pojda w gore a Ridnour ma papiery na b.fajnego grajka, gdzie stale 8 baniek/rok wyglada dosc rozsadnie tbh

Cavs mają solidnego Andersona i birdy do Thomasa, ja celowalbym w SFa lub jakiegoś centra, żeby załatać prawdopodobną dziurę po Perku (chyba, że @eMeS planuję go przepłacic)

Tym bardziej, że Thomas nie jest pierwszej młodości i to ostatni dzwonek, żeby zbudować coś z nim jako liderem

4 minuty temu, january napisał:

Ridnour w próbnych simkach machał często MVP finals, all-D 1st team, nawet all-NBA się tam zdarzyło.

Dobrze, że ktoś mu godny hajs rzucił.

Nie to co Kittlesowi, Mourningowi i Scottowi na przykład...

Jak będziesz rzucał kościami (simkował) training camps to podejrzanie zabrzmiało o tym co czujesz w kościach xD

Spokojnie, jutro wieczorem będzie tutaj młyn, poza tym Mourning czy Scott za drobne nie podpiszą i tak.

Będę simowal do skutku :P

a tak poważnie to Nelson dalej ma papiery na sensownego startera, ale brakuje mu jednego porządnego campa, Williams to jest kasztan i z niego raczej nic nie będzie (chociaż oczywiście zdarzają się niespodzianki) a największe nadzieję pokładam w Milesie, który ma papiery na fajnego 3&D

 

Ciekawe co Melo zrobi :P

Kasa jednak sporo większą w GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.