Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał:

Młody Spree był chyba dośc dobrym obrońcą. W tych pierwszych sezonach w NYK (czyli najwcześniejsze jakie u nas można wziąć) raczej na pewno nie był jeszcze 'dziurą' (taki tam neutralny).

Dunno, Spree był fizycznie dość słaby i w tamtej grze "mój silniejszy/szybszy przepycha/faceupuje twojego słabszego/wolniejszego w iso a potem zmiana" był raczej targetem. Może teraz miałby trochę łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał:

Dunno, Spree był fizycznie dość słaby i w tamtej grze "mój silniejszy/szybszy przepycha/faceupuje twojego słabszego/wolniejszego w iso a potem zmiana" był raczej targetem. Może teraz miałby trochę łatwiej.

chyba jednak to nie D Spree była tu problemem, z jego % zrobić go centralną postać ataku z ławki, to chyba nie jest najlepsza rzecz na świecie

Teraz, ignazz napisał:

Ze nikt Trae nie zabrał. 

Młody ale robiłby wiatrak 

myślałem nad nim albo Lawsonem, Trae pierwszy sezon miał ciulowy dość, zaważyły cyfry i gra w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał:

Brak Amare to też trochę WTF. W obronie był beznadziejny, ale miał parę sezonów, gdzie powiedzmy byłby do przeżycia, a to jednak GOAT roll man i z ławki przeciwko lineupom z klocem albo fejkowym C spokojnie więcej by najebał niż oddał w obronie.

problem w tym, że wciąż zostawały nazwiska jak Martin czy Nene, z tego co wiem, to był rozważany przez kilka osób

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

[....]by trochę go uhonorować pomimo smutnego zakończenia

144. Ty Lawson 11-13

 

smutne zakończenie to chyba miał Steve Nash, całe życie na warzywkach i wodzie mineralnej a i tak się połamał ostatecznie . Taki Lawson czy Kemp czy Matt Barnes to pożyli jak należy.  

A jeszcze sporo świata zwiedził przy okazji. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

 

smutne zakończenie to chyba miał Steve Nash, całe życie na warzywkach i wodzie mineralnej a i tak się połamał ostatecznie . Taki Lawson czy Kemp czy Matt Barnes to pożyli jak należy.  

A jeszcze sporo świata zwiedził przy okazji. 

Lawson w wieku 28 lat podpisywał kontrakt na 200k aby w ogóle grać w lidze

powiedzmy, że ma bardziej dojebane kariery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

problem w tym, że wciąż zostawały nazwiska jak Martin czy Nene, z tego co wiem, to był rozważany przez kilka osób

 

Nene spoko, Kenyon jak dla mnie overrated pick - w ofensywie C, w defensywie PF bez (prawie) opcji na smallball C - na tym poziomie kombinacja śmierci. Paru innych jeszcze było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Lawson w wieku 28 lat podpisywał kontrakt na 200k aby w ogóle grać w lidze

 

ogólnie zarobił ponad 40M USD, nie jest to chyba zły pieniądz, myślę że starczy mu na pełny barek na dobrych parę lat a jeśli coś mądrze zainwestuje, to w ogóle nie musi się już pieniędzmi martwić. Nie dramatyzuj.

 

Lepiej byś napisał że w wieku 30 lat zarobił 8k USD wg bball ref. To chyba jakiś all time low.  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

ogólnie zarobił ponad 40M USD, nie jest to chyba zły pieniądz, myślę że starczy mu na pełny barek na dobrych parę lat a jeśli coś mądrze zainwestuje, to w ogóle nie musi się już pieniędzmi martwić. Nie dramatyzuj.

 

Lepiej byś napisał że w wieku 30 lat zarobił 8k USD wg bball ref. To chyba jakiś all time low.  :P 

Chłopaki pisali które browary się świetnie starzeją. W to mógłby zainwestować. Porter Lodzki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.