Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaś wyróżnię grajków z drużyny NYK, która w ciągu dwóch sezonów zaliczyła finał NBA i finał konferencji (mało jaka ekipa ma podobne osiągnięcie).

Poszedł z niej tylko Alan Houston, a wartościowi całkiem gracze to:

1. Pat Ewing

2. Larry Johnson - tu mnie ciekawi jakby wyglądała Jego kariera w obecnych czasach, silny z trójką, myślę że mógłby spokojnie grać w obecnej NBA na 3-5, co wydaje się być bardzo porządaną cechą.

3. Letrel Sprewel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

jeszcze Damon Stoudemire to mógłby ybć w kilku zespołach spoko pick, tylko nie wiem jak on z prasą stoi

mi najbardziej zapadł w pamięci, jak podczas regularnego sprawdzenie 267 na telegazecie, zauważyłem że wylądował w Suns i zaczął tam bardzo dobrze zbierać, bedąc dość niskim graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Ja zaś wyróżnię grajków z drużyny NYK, która w ciągu dwóch sezonów zaliczyła finał NBA i finał konferencji (mało jaka ekipa ma podobne osiągnięcie).

Poszedł z niej tylko Alan Houston, a wartościowi całkiem gracze to:

1. Pat Ewing

2. Larry Johnson - tu mnie ciekawi jakby wyglądała Jego kariera w obecnych czasach, silny z trójką, myślę że mógłby spokojnie grać w obecnej NBA na 3-5, co wydaje się być bardzo porządaną cechą.

3. Letrel Sprewel.

Raczej wszyscy niedraftowalni. Ewing stary, nie przeżyłby w obronie w nowoczesnej grze. Larry połamany i z 29% za 3 w tamtych PO. Spree dziura w obronie, może by obleciał, ale są lepsze opcje z podobnym skillsetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy to chyba ostatni raz się bawi. 
 

niech czyta Draft Express wiec może zatrybi jak to kolegom się przyspiesza wybory. Robimy to tydzień w tym 4 dni kolega ze Szczecina. ;) 

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Raczej wszyscy niedraftowalni. Ewing stary, nie przeżyłby w obronie w nowoczesnej grze. Larry połamany i z 29% za 3 w tamtych PO. Spree dziura w obronie, może by obleciał, ale są lepsze opcje z podobnym skillsetem.

Myślałem o obu niższych ale jak zobaczyłem cyfry to ani duszenie ani 4 pointer nie pomogły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Spree dziura w obronie, może by obleciał, ale są lepsze opcje z podobnym skillsetem.

Młody Spree był chyba dośc dobrym obrońcą. W tych pierwszych sezonach w NYK (czyli najwcześniejsze jakie u nas można wziąć) raczej na pewno nie był jeszcze 'dziurą' (taki tam neutralny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.