Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rw30 napisał:

ogólnie zarobił ponad 40M USD, nie jest to chyba zły pieniądz, myślę że starczy mu na pełny barek na dobrych parę lat a jeśli coś mądrze zainwestuje, to w ogóle nie musi się już pieniędzmi martwić. Nie dramatyzuj.

 

Lepiej byś napisał że w wieku 30 lat zarobił 8k USD wg bball ref. To chyba jakiś all time low.  :P 

80% z tych 40M skasował bodaj przez 3 lata, gość, który praktycznie nie przestawał być od pewnego czasu na banii raczej królem inwestycji nie bywa

smutne to zwłaszcza, że od 12-13 spokojnie był w gronie top10 pg, bardzo niedoceniany, najlepszy grajek Karlowych Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40mln brutto?

to 20mln netto

minus prowizja dla Agenta. 
18 mln

plus całoroczne utrzymanie mieszkania. 
 

wychodzi mi znając potrzeby chłopaka ze gotówkowo to widział 10.000.000

sprawdźmy ile wydał na dom furę zegarek i picie 

resztę pożyczył  bo mi wychodzi na koniec - 280.000. 

A jak cokolwiek kupił z nieruchomości to jeszcze podatek katastralny 3% rocznie. 
niełatwo żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rw30 napisał:

czemu to? 

Nie daje rim protection, a na Shaqa, Embiida, Pau i Jokica za krótki.

Richard Jefferson tez nie poszedł, biegający i skaczący slasher z trójką i w miarę obroną, nadałby się do paru teamów

Kerry Kittles, bardzo zacny 3&D, spokojnie może bronić jedynki, więc pasuje do przerośniętych ballhandlerów.

Nikola Pekovic, by tych waszych bieda centrów poprzestawiał jak doniczki u babci na balkonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daje rim protection? to co mówię to  z eye testu, ale wydawało mi się, że poza masywnymi  gigantami typu Shaq czy może jakimiś ultra szybkimi niskimi ala Nash / Curry / Harden powinien być w stanie, lepiej lub gorzej, większość populacji pokryć, od SG do większości C.

z tego co pamiętam nawet Duncana w miarę często zdarzało mu się kryć i z tego co kojarzę szło mu nienajgorzej. Tyle że pod GKarlem tam był c*** nie team defense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czy Yao miał gorszą motorykę niż taki Porzingis?

Trochę czytałem o Yao, by sobie go odświeżyć i pół żartem-pół serio ludzie pisali, że koszykówka tamtych Warriors i Suns rozwaliła mu karierę. Tak więc sądzę, że problem byłby dużo większy przy obecnych czasach, gdzie gra właściwie w ten sposób cała liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Trochę czytałem o Yao, by sobie go odświeżyć i pół żartem-pół serio ludzie pisali, że koszykówka tamtych Warriors i Suns rozwaliła mu karierę. Tak więc sądzę, że problem byłby dużo większy przy obecnych czasach, gdzie gra właściwie w ten sposób cała liga.

ale, że jak? liga gdzie wszyscy ciupią za trzy i gra pod koszem jest coraz mniej fizyczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale, że jak? liga gdzie wszyscy ciupią za trzy i gra pod koszem jest coraz mniej fizyczna?

Właśnie dlatego.

Al Jefferson miał bardzo mocny peak, a jestem przekonany, że za swój styl gry tu nie dostałby atencji. Po prostu od centrów oczekuje się zupełnie czego innego i jeszcze przed startem czułem, że wiele wybitnych postaci z tamtego okresu dziś może być niegrywalnych.

To nie przypadek, że część GMów centrów zaczęła brać z dalekimi pickami. Po prostu wiedzieli, że nie będą znaczącymi game changerami. Chociaż mogą się oszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Al Jefferson miał bardzo mocny peak

nie miał, miszcz pustych statów, gdzie mu tam do peaku Yao

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

To nie przypadek, że część GMów centrów zaczęła brać z dalekimi pickami. Po prostu wiedzieli, że nie będą znaczącymi game changerami. Chociaż mogą się oszukać :)

skoro ostał się taki Ratliff to raczej pokazuje, że niektórzy wysocy zostali przeszacowani, nie wiem trzeba było porównać z poprzednimi draftami, ale obstawiam, że pespektywa 2020 vs 2014 uległa diametralnej zmianie, zresztą, który wysoki był ostatnim najlepszym graczem mistrzowskiego teamu? KG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziwnym trafem jest grupa z mocnym smallballem i grupa z bigballem, ale w sumie może to dobrze

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zresztą, który wysoki był ostatnim najlepszym graczem mistrzowskiego teamu? KG?

Dirk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

no dziwnym trafem jest grupa z mocnym smallballem i grupa z bigballem, ale w sumie może to dobrze

Dirk ?

jo, ale to też koleś musiał zrobić coś czego świat jeszcze nie widział :)

zresztą zaraz zaczęło się ciśnienie na wysokich z rzutem, u nas też to było w pewnym momencie aż nadto widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

jo, ale to też koleś musiał zrobić coś czego świat jeszcze nie widział :)

zresztą zaraz zaczęło się ciśnienie na wysokich z rzutem, u nas też to było w pewnym momencie aż nadto widoczne

tym śmieszniej, że ostał się Okur, który miał dojebane trójki i nawet był all-starem a same trójki są overrated, przecież w takim formacie long midrange na 44%+ u wysokiego już da fajny efekt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.