Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Posiedział chwilę w temacie politycznym z fluberem, posiedział chwilę w BeGM i patrzcie jak się zaczął wyrabiać z propagandą:)

Rozpisałem to sobie i w sumie dlatego go wziąłem. ;]

Cytat

Playoffy ’05:

20.8 PPG, 5.8 RPG, 4.2APG, 65%TS

Finały ’05:

19-6-4 na 64%TS (przy obecnym pace to byłoby 22-7-5)

On/off z tamtych playoffów (ci co rozegrali ponad 200 minut):

Manu: +19.8

Parker: -2.7

Bowen: -8.1

Duncan: -5.2

Barry: -5.6

Horry: +11.8

Udrih: +2.7

Mohammed: -8.2

Cytat

Kto powinien być MVP finałów 2005?

Tim Duncan: 40.6 MP, 20.6 PPG, 14.1RPG, 2.1 APG, 2.1BPG, 47.1%TS

M. Ginobilii: 36.0 MP, 18.7 PPG, 5.9 RPG, 4.0 APG, 1.3 SPG, 63.6%TS

Plus/minus:

Manu: +31

TD21: -9

Spurs: -13   

Game 7:

TD: 41 min, 25pts, 11reb, 3ast, 2blk, 5tov, 10/27, 42%TS

MG: 36 min, 23pts, 5reb, 4ast, 1stl, 3tov, 8/13, 76%TS

4Q G7 (po trzech kwartach 57-57):

TD: 5pts, 2/5, 1/2FT, 2reb, 2ast, 3tov

MG: 11pts, 3/4, 4/4FT, 3reb, 2ast

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja biłem się z myślami czy nie brać Kidda, mimo że fit z Wade byłby bardzo słaby.

Dallas Kidd z DW to spoko fit, ale poziom niższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidd imho nie daje na tym poziomie nic szczególnie extra ..... wiadomo że większość gwiazd ma tu impakt mniejszy niż na codzień, ale Kidd ze słabą trójką w swich najlepszych latach (a nawet w tych gdzie dobrze rzucał, to spot-up) nie będzie tu miał szalonego impaktu.

 

Hill dla mnie tez dziwny wybór, do CP3 wolałbym kogoś innego (tak <- jeśli to łamanie zasad waszego draftu to prosże wyedytować post), ale dla mnie w ogóle wzięcie CP3 przed np Hardenem to grubsza niespodzianka. 

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ginobli wydaje mi się o rundę za wcześnie wybrany.

Nie oszukujmy się, nigdy nie byłeś targetem mojego teamu. xD

17 minut temu, tangiers napisał:

trzeba sie grubo nagimnastykowac zeby go na tym poziomie opakowac. 

True...

17 minut temu, tangiers napisał:

tutaj jako 2/3 opcja w ataku, kreator na picku, secondary handler to swietny pomysl. 

I true, gość robi wszystko, więc w takiej gierce dostaje bonusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

Webber  spoko, choć nie wiem czy (patrząc na graczy podobnych) nie wolałbym skończ spoilerować :( . Ale pod kątem fitu i skillsetu całkiem ok.

 

Była lepsza opcja, z lepszą prasą, której nie wziąłem, bo go po prostu z pewnych względów nie lubię :)

Za odmienną opinię o Jasonie Kidd, odwdzięczyłem się confused ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webber nie jest najlepszym zawodnikiem z jakim Wade kiedokolwiek gral, ale najbardziej do niego pasuje. D-Wade jeszcze z paliwem w baku przy takim passerze(unikalny skill nawet na tym poziomie)  jak Webber pozwala Cambiemu maksymalizowac jego zyski.

Cwebb byl kiepskim liderem, ale tutaj powinien byc dobra 2 opcja. Mial latke soft bo w czasach dominacji Lakers nie byl w stanie ich pokonac, a Sacramento w tamtych seriach kibicowali wszyscy poza kibicami Lakers. Rzucanie jumperkow z poldystansu tez nie bylo wtedy mile widziane. 
 

Camby moze teraz z powodzeniem grac princeton offense przez Webbera, tylko ze z nim zawsze jest ryzyko, ze wezmie zaraz jakiegos Steve Francisa :D

 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdziwiony, że Eld nie wziął Joela, skoro chciał centra z kozak interior D, jednak dużo mocniejsza opcja ofensywna a rzutu Marc też nie daje, 

żeby nie było rozumiem passing value, ale chyba mozna je inaczej osiągnąć przy takim wyborze

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lama widze, ze podjal dobra decyzje. All in z Embiidem, ktory jak jest zdrowy to absolutny jako rim protector, w ataku dla mnie jest podejrzany ze swoja decyzyjnoscia i passingiem, ale zobacze jak to bedzie sprzedane ;)

KG to najlepszy held defender w tej grze( w czasach Minnesoty byl jeszcze mega sprawny), a Embiid to dla mnie czolowy rim protector. Obrona powinna miazdzyc zakladac, ze na obwodzie nie beda staly krzesla. 

p.s.

prime Marc Gasol w tej grze bedzie wygladal jako washed up Marc Gasol z Toronto, niby ok, ale to raczej 3/4 rundzie

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.