Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Sebastian napisał:

Pszenicy jest w pytę.. ale dobrej pszenicy jest bardzo mało. Wciąż im się nie udało dogonić Paulanera a tego cieżko kupić. 

Otóż to. Pisałem kilka razy na fejsie zapytanie do Browaru Polczyńskiego (polecam piwka od nich) czy kiedyś planują pszenicę uwarzyć to zero odzewu.

Sam Paulaner też kiedyś był łatwiejszy do kupna a teraz to głównie jakieś szczochy jak książęce czy inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, josephnba napisał:

A propos piwa.

Ostatnio miałem cykl szkoleń w Sieradzu.

Polecam Sieradzkie!

Mały browar, a co za tym idzie świetna jakość. Mają kilka rodzajów, ale mi najbardziej podeszło jasne i pszeniczne właśnie. 

A gdzie to można dostać? Przyznam, ze nigdzie nie widziałem, a szczerze w Sieradzu nie bywam regularnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 17:19, Pepis21 napisał:

Również mi się tak zdaje, że nie ma co za tym idzie wg jego własnych słów nie ma też żadnych zdolności ani tym bardziej ambicji a jedyne co potrafi to ujadać i szczekać. Szkoda, więc, że nie urodził się psem, ponieważ dla każdego (łącznie z nim samym) wyszyłoby to z korzyścią.

50949a261f30ce1d17794869e834f83a.png

14 godzin temu, fluber napisał:

 :)

Co tam w gminie, w każdej remizie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, josephnba napisał:

Straż była, jest i będzie apolityczna 

Więc fakju ;)

 

Nie wszystko kręci się koło straży,  a nie każda remiza (wbrew nazwie) służy celom przeciwpożarowym. Raczej szeroko pojętej gminnej eee kulturze.

Więc się wyrażaj :) 

 

Cytat

Ironia - εἰρωνεία eironeía

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, quevas napisał:

Twoja polemika z tym dobitnym faktem wygląda samobójczo

nie tylko Messim, ale nawet podstawowym graczem AS Roma, w swojej dziedzinie już nie zostaniesz

choć, popraw mnie jeśli się mylę, nie miałeś takich planów ? ; chodziło Ci raczej o zdobycie dobrej pozycji wyjściowej do zarabiania ponad średnią krajową w bogatej Polsce

Tym sposobem, temat Twoich ambicji "naukowych" mamy chyba z grubsza wyjaśniony

Czyli mam dobrą pozycję wyjściową, nie tylko w Polsce, ale w całej UE.

Czy Twoje wykształcenie daje Ci to samo?

Jak nie, to nie ma żadnego znaku równa się

20 godzin temu, quevas napisał:

Twoja polemika z tym dobitnym faktem wygląda samobójczo

nie tylko Messim, ale nawet podstawowym graczem AS Roma, w swojej dziedzinie już nie zostaniesz

choć, popraw mnie jeśli się mylę, nie miałeś takich planów ? ; chodziło Ci raczej o zdobycie dobrej pozycji wyjściowej do zarabiania ponad średnią krajową w bogatej Polsce

Tym sposobem, temat Twoich ambicji "naukowych" mamy chyba z grubsza wyjaśniony

Czyli mam dobrą pozycję wyjściową, nie tylko w Polsce, ale w całej UE.

Czy Twoje wykształcenie daje Ci to samo?

Jak nie, to nie ma żadnego znaku równa się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kołczu33 napisał:

"Prawica"

PIS.jpg

kraje skandynawskie są zawsze w topce wszelkich rankingów szczęśliwości

 

serio tak Was oburza że wyborcy PiS chcą żeby Polska była szczęśliwym krajem?  (ofc pytania w sondażu opór tendencyjne, ale to ta druga opcja jest najbliższa temu modelowi gospodarczemu który charakteryzuje kraje szczęśliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, darkonza napisał:

Z łatwością wyjaśniam, że moje przychody wzrosły o 15% w tym roku. Co nie oznacza, że wzrosły zyski. Po prostu ceny materiałów tak wywaliły w górę, że musiałem ceny podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, julekstep napisał:

kraje skandynawskie są zawsze w topce wszelkich rankingów szczęśliwości

 

serio tak Was oburza że wyborcy PiS chcą żeby Polska była szczęśliwym krajem?  (ofc pytania w sondażu opór tendencyjne, ale to ta druga opcja jest najbliższa temu modelowi gospodarczemu który charakteryzuje kraje szczęśliwe)

Nie 

Mas mierzi że wyborcom PiSu wydaje się że jak ktoś zarabia więcej to powinien oddawać tym mniej zarabiającym żeby każdy miał po równo 

Ja rozumiem że komunizm tak powinien funkcjonować, ale ja jestem zdeklarowanym antykomunistą i wszystko socjalne co wymyśla PiS mnie wkurwia, bo to z moich pieniędzy zasilane są konta innych. Ja mam tylko jedno dziecko na utrzymaniu a PiS sobie moją kasa kupuje elektorat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.