Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tecu napisał:

Chyba nie zmusisz każdego by czytać wszystkiego co tu jest napisane i wybaczysz łaskawie taki błąd czy jednak taki błąd to podstawa do tego by kogoś tak brzydko nazwać? 

Nie droczymy sie tutaj ze soba od wczoraj, wiec imho warto byloby zaczac czytac a nie tylko pisac.

Nie badzmy wszyscy vasquezami.

3 minuty temu, Koelner napisał:

Eeeee strasznie jesteś zaszufladkowany i ograniczony w dyskusji , wszędzie antypis oświeceni itp itd żenada

trudno inaczej kiedy czytam ze Jaro to 'nieudacznik' 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

To oczywiste, do każdego z tych.. hmm.. zawodów potrzeba jednak specyficznych umiejętności. 

Niezależnie jednak od tego trzeba sobie zdawać sprawę, że osiągnięcie sukcesu w jednej z tych dziedzin nie gwarantuje tego, że osiągnęłoby się sukces w drugiej. Dlatego tekst Rappara był słaby po prostu. 

No ale akurat spółka Srebrna rodzi sobie całkiem dobrze więc do Jarka to nie pasuje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Podstawy logiki.

Nie mam zamiaru bawić się w logikę, zwłaszcza, że nie jest to żadna jej podstawa, ale jeżeli czegoś nie lubisz to na podstawie różnych zdarzeń możesz zmienić zdanie. Czyli możesz. Po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Nie ma 746 milionów polityków w Europie Rappar. Wciąż nie rozumiesz zależności. 

O ile tekst Rappara so so, to teraz ja nie rozumiem. Trudno chyba jednak Kaczyńskiego stawiać z jakimś top3 dziennikarzem powiedzmy czy top3 socjologiem jeśli chodzi o wagę w Europie czy nawet w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Dla mnie Kaczyński by osiągnął lepsze rezultaty w sektorze przedsiębiorców od ponad 90% polskich przedsiębiorców, niż oni w polityce 😶

To możliwe, że tak uważasz, wielokrotnie już pokazałeś, że o ekonomii i biznesie nie masz pojęcia, co oczywiście nie przeszkadza Ci wciąż wygłaszać opinie w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Nie mam zamiaru bawić się w logikę, zwłaszcza, że nie jest to żadna jej podstawa, ale jeżeli czegoś nie lubisz to na podstawie różnych zdarzeń możesz zmienić zdanie. Czyli możesz. Po prostu. 

Ale skoro lubię, to mogę zmienić zdanie i przestać lubić, ale nie mogę zmienić zdanie na lubię :D

Teraz, Sebastian napisał:

To możliwe, że tak uważasz, wielokrotnie już pokazałeś, że o ekonomii i biznesie nie masz pojęcia, co oczywiście nie przeszkadza Ci wciąż wygłaszać opinie w tej sprawie :)

W jaki sposób "pokazałem"? Na podstawie jakich moich działań oceniasz, czy tylko masz swoją górnolotną opinię? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ale skoro lubię, to mogę zmienić zdanie i przestać lubić, ale nie mogę zmienić zdanie na lubię :D

W jaki sposób "pokazałem"? Na podstawie jakich moich działań oceniasz, czy tylko masz swoją górnolotną opinię? :D 

Taki wątek nieruchomość na wynajem pamiętasz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Taki wątek nieruchomość na wynajem pamiętasz ? :)

 

Rozwiń jakie działania moje oceniasz, bo nie pamiętam bym tam coś robił poza pisaniem :)

Chyba, że Ty taki tylko przedsiębiorca sprzed komputera i tyle Ci wystarczy z danych ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

Kwachu tez jest wysoko, ale on raczej zamyka top-3.

W bonusie jest b.sympatyczny 'poza kamera'.

Kilkanaście lat temu ratowałem 600 letni zabytek przed zawaleniem, tuż obok jednego z jego domów.

Jako jedyni z całego grona bogaczy/celebrytów rozumieli że specjalistyczny sprzęt wydaje hałas i jako jedyni nie dzwonili po kilkadziesiąt razy dziennie na policję.

Inna sprawa, że potrafią bawić się tak dobrze, że może im to nie przeszkadzać :) Spoko facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

Dla mnie Kaczyński by osiągnął lepsze rezultaty w sektorze przedsiębiorców od ponad 90% polskich przedsiębiorców, niż oni w polityce 😶

Na pewno byłby lepszym lekarzem od Ciebie. Wchodząc w twój tok rozumowania. Leczy skutecznie. 

Godzinę temu, julekstep napisał:

Nie droczymy sie tutaj ze soba od wczoraj, wiec imho warto byloby zaczac czytac a nie tylko pisac.

Nie badzmy wszyscy vasquezami.

trudno inaczej kiedy czytam ze Jaro to 'nieudacznik' 🤷‍♂️

Jest fantastycznym sterczalym politykiem ale to nie wyklucza negatywnej oceny o nim jako człowieku z innych „sektorów” człowieczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Jest fantastycznym sterczalym politykiem ale to nie wyklucza negatywnej oceny o nim jako człowieku z innych „sektorów” człowieczeństwa. 

nie wiem co to znaczy sterczalym

nie wiem też kto jest arbitrem od pozycjonowania 'sektorów' człowieczeństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

No właśnie widzisz ten paradoks twojej wypowiedzi. Jaro nie ma zbytnich innych dokonań wiec moim zdaniem nie warto za nim iść w ogień. Chyba ze idziesz w politykę. To wtedy zrozumiem 

Jest doktorem prawa po UW ze zrobioną aplikacją Radcy Prawnego. Jesteś prawnikiem w Warszawie, więc może się orientujesz:

ile zarabia NAJMNIEJ osoba, którą poznałeś z takim CV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Jest doktorem prawa po UW ze zrobioną aplikacją Radcy Prawnego. Jesteś prawnikiem w Warszawie, więc może się orientujesz:

ile zarabia NAJMNIEJ osoba, którą poznałeś z takim CV?

Te 8 tysia co tak wysmiewaliscie jako godna płaca minimum 

Oni razem z bratem studiowali czy jeden zdawał x2 egzaminy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Jest fantastycznym sterczalym politykiem

" Tymczasem, z tak zwanych"taśm Kaczyńskiego"wyłania się całkiem nowy obraz prezesa PiS: nie twardego polityka, ale wytrawnego biznesmena. Na nagraniu mówi między innymi o procentach od inwestycji wartej 1,3 mld zł, zastanawia się, jak zapłacić faktury, by nie były kojarzone z jego osobą, prowadzi negocjacje. "

https://www.money.pl/pieniadze/co-ma-i-ile-zarabia-jaroslaw-kaczynski-oswiadczenia-majatkowe-6346224496764545a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Te 8 tysia co tak wysmiewaliscie jako godna płaca minimum 

Oni razem z bratem studiowali czy jeden zdawał x2 egzaminy?

Ignazz, potrafisz czytać i pisać, masz zdaną maturę i nawet studia. Nie możesz być tak głupi.

Wniosek - by udawać tak głupią osobę musisz być zdecydowanie najmądrzejszą osobą jaką spotkałem w życiu. @Rodman91 wybacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Ignazz, potrafisz czytać i pisać, masz zdaną maturę i nawet studia. Nie możesz być tak głupi.

Wniosek - by udawać tak głupią osobę musisz być zdecydowanie najmądrzejszą osobą jaką spotkałem w życiu. @Rodman91 wybacz

Uczęszczał początkowo do XLI Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Warszawie. Nie zdał tam do następnej klasy, jednak „po odkręceniu tego”[3] zmienił szkołę i ostatecznie ukończył w 1967 XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w tymże mieście. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim. W 1971 na Wydziale Prawa i Administracji UW uzyskał tytuł magistra. Na tym samym roku studiowali z nim m.in. jego brat Lech, Andrzej Rzepliński, Marek Safjan, Bogusław Wołoszański i Mirosław Wyrzykowski. 8 grudnia 1976 na WPiA UW obronił pracę doktorską pt. Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą. Jego promotorem był Stanisław Ehrlich[4], a w przewodzie doktorskim recenzowali ją Ryszard Malinowski, Michał Pietrzak i Wiesław Skrzydło[5].

Żart mój mnie przeraził bo wychodzi ze jest gorzej niż myślałem 

To wiki a nie wyborcza btw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.