Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ignazz napisał:

Po wpisach kolegów to mnie najmniej dziwi. 

Zamiast miedzy wierszami poprawiać sobie samoocenę, to zastanow czy na pewno on jest taka jednostka na jaka go malujesz ;). Bo może to jednak Ty zrobiłeś błąd poznawczy uznając gościa, który rucha w kakao cała scenę od dawna i ma luźno kilka mln wyznawców za totalnie dysfunkcyjna jednostkę. Chyba, ze dla Ciebie np. psychopata jest osoba dysfunkcyjna. Ale to wtedy peany na ludzi sukcesu z Twojego otoczenia świadczą, ze faktycznie masz problem z czytaniem ludzi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał:

Premier Polski, przywódca partii rządzącej Polską przez 10 lat, milioner.

To Tuska chyba bardziej szanujesz. 

Premierem był dużo dłużej, przywodniczącym partii rządzącej tylko nieco mniej a bogatszy chyba jednak jest i był. 

Do tego "prezydent" Europy i przewodniczący partii rządzącej Europą. 

Uszanuj 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

To Tuska chyba bardziej szanujesz. 

Premierem był dużo dłużej, przywodniczącym partii rządzącej tylko nieco mniej a bogatszy chyba jednak jest i był. 

Do tego "prezydent" Europy i przewodniczący partii rządzącej Europą. 

Uszanuj 🙂

To go szanuję czy mam uszanować? To się wyklucza trochę, wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

To Tuska chyba bardziej szanujesz. 

Premierem był dużo dłużej, przywodniczącym partii rządzącej tylko nieco mniej a bogatszy chyba jednak jest i był. 

Do tego "prezydent" Europy i przewodniczący partii rządzącej Europą. 

Uszanuj 🙂

no Tusk i Jarek to top-2 polskiej polityki po 89 - w tym chyba nie ma nic zaskakujacego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

To Tuska chyba bardziej szanujesz. 

Premierem był dużo dłużej, przywodniczącym partii rządzącej tylko nieco mniej a bogatszy chyba jednak jest i był. 

Do tego "prezydent" Europy i przewodniczący partii rządzącej Europą. 

Uszanuj 🙂

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie będzie umniejszał sukcesom Tuska jako polityka. ;) 

Jakieś miliard stron temu tego tematu przecież już było, ze to Mj i Lebron polskiej polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

To Tuska chyba bardziej szanujesz. 

Premierem był dużo dłużej, przywodniczącym partii rządzącej tylko nieco mniej a bogatszy chyba jednak jest i był. 

Do tego "prezydent" Europy i przewodniczący partii rządzącej Europą. 

Uszanuj 🙂

No przecież że Tusk to top 2 minimum a może i top 1 i pewnie byłby niekwestionowanym top 1 gdyby się na kasę nie skusił:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polskignom napisał:

Jakieś miliard stron temu tego tematu przecież już było, ze to Mj i Lebron polskiej polityki.

Mam wrazenie ze 'swiatli' antypisowcy to poprostu ekwiwalent pisowskiego betonu (nienawisc do lidera wrogiego teamu + umniejszanie i odczlowieczanie).

Jakos specjalnie mnie to nie dziwi w sumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Mam wrazenie ze 'swiatli' antypisowcy to poprostu ekwiwalent pisowskiego betonu (nienawisc do lidera wrogiego teamu + umniejszanie i odczlowieczanie).

Jakos specjalnie mnie to nie dziwi w sumie :)

Mnie tam trochę mimo wszystko dziwi, ale nie będę się rozwodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

To go szanuję czy mam uszanować? To się wyklucza trochę, wiesz?

Nie, nie wyklucza się, skoro wydaje mi się, że nie szanujesz. Wystarczy, że napiszesz, że się mylę i szanujesz. Chyba proste. 

2 minuty temu, julekstep napisał:

Mam wrazenie ze 'swiatli' antypisowcy to poprostu ekwiwalent pisowskiego betonu (nienawisc do lidera wrogiego teamu + umniejszanie i odczlowieczanie).

Jakos specjalnie mnie to nie dziwi w sumie :)

Chyba nie zmusisz każdego by czytać wszystkiego co tu jest napisane i wybaczysz łaskawie taki błąd czy jednak taki błąd to podstawa do tego by kogoś tak brzydko nazwać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

Owszem jest, ale przypominam, że nie każdy może kandydować - tylko Ci, którzy wybrali stan duchowny. Tak samo jest z premierowaniem, nie każdy chce być politykiem.

No. I nie każdy chce być aktorem, piosenkarzem, astronautą i tak dalej. Ale w pewnym gronie są najbardziej uzdolnione i konsekwentne jednostki, które są na czele. Oprócz Kaczyńskiego, według mnie do najważniejszych osób w Europie należy zarówno Merkel i Marcon, jak i Królowa Elżbieta, Arnault, Ortega czy też Gejm i Perelman.

Kaczyński jest na tej liście od nich na pewno niżej, ale wyżej od jakichś 746 milionów innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polskignom napisał:

I nie każdy chce być przedsiębiorca 😛 

To oczywiste, do każdego z tych.. hmm.. zawodów potrzeba jednak specyficznych umiejętności. 

Niezależnie jednak od tego trzeba sobie zdawać sprawę, że osiągnięcie sukcesu w jednej z tych dziedzin nie gwarantuje tego, że osiągnęłoby się sukces w drugiej. Dlatego tekst Rappara był słaby po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Mam wrazenie ze 'swiatli' antypisowcy to poprostu ekwiwalent pisowskiego betonu (nienawisc do lidera wrogiego teamu + umniejszanie i odczlowieczanie).

Jakos specjalnie mnie to nie dziwi w sumie :)

Eeeee strasznie jesteś zaszufladkowany i ograniczony w dyskusji , wszędzie antypis oświeceni itp itd żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Nie, nie wyklucza się, skoro wydaje mi się, że nie szanujesz. Wystarczy, że napiszesz, że się mylę i szanujesz. Chyba proste. 

 

Wyklucza się oczywiście. Jeśli mam go uszanować, to znaczy, że nie szanuję go. A jeśli jak stwierdziłeś, że go szanuję już, to go uszanować nie mogę.

Podstawy logiki.

I tak, szanuję osiągnięcia Tuska nawet bardziej od Kaczyńskiego - Jarosław to dziecko elit, gdy Tusk z samego dna mając zawodowe doświadczenie malarza osiągnął szczyty polityki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

No. I nie każdy chce być aktorem, piosenkarzem, astronautą i tak dalej. Ale w pewnym gronie są najbardziej uzdolnione i konsekwentne jednostki, które są na czele. Oprócz Kaczyńskiego, według mnie do najważniejszych osób w Europie należy zarówno Merkel i Marcon, jak i Królowa Elżbieta, Arnault, Ortega czy też Gejm i Perelman.

Kaczyński jest na tej liście od nich na pewno niżej, ale wyżej od jakichś 746 milionów innych :)

Nie ma 746 milionów polityków w Europie Rappar. Wciąż nie rozumiesz zależności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

To oczywiste, do każdego z tych.. hmm.. zawodów potrzeba jednak specyficznych umiejętności. 

Niezależnie jednak od tego trzeba sobie zdawać sprawę, że osiągnięcie sukcesu w jednej z tych dziedzin nie gwarantuje tego, że osiągnęłoby się sukces w drugiej. Dlatego tekst Rappara był słaby po prostu. 

Dla mnie Kaczyński by osiągnął lepsze rezultaty w sektorze przedsiębiorców od ponad 90% polskich przedsiębiorców, niż oni w polityce 😶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.