Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

https://businessinsider.com.pl/firmy/podatki/rzad-liczy-na-okolo-700-mln-zl-rocznie-z-podatku-od-reklamy/rgn7fxj

Z chęcią przeczytam projekt tej ustawy, chciałbym wiedzieć czy rzeczywiście będzie to opodatkowanie przychodów. Bo jeśli tak, to wydaje mi się, że rząd stracił kontakt z rzeczywistością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Nie, tylko dlatego że ma się za małe mieszkanie, albo dziecko będzie przeszkadzać w karierze. Dla spadku nikt by tego nie zrobił przecież:) 

Jeszcze lepiej.. Ktoś dokonuje aborcji bo ma za ciasne mieszkanie? Rozumiem ,że pewnie podrzucisz jakiś link na udokumentowanie swojej tezy

Pomijam ,że poseł podał spadek jako powód. Ja się odniosłem ,że chyba jest oderwany od rzeczywistości a ty w kontrze do mojej tezy napisałeś ,że takie są powody. A jak się dopytałem to okazuje ,że jednak nie o spadek chodzi tylko o za ciasne mieszkanie. Krótko mówiąc piszesz ,że moja teza jest nieprawdziwa po czym się okazuje ,że masz co innego na mysli niż ja pisałem

Niemniej poprosze o jakiś link z potwierdzeniem ,że powodem aborcji u kobiety sa za ciasne mieszkania. A co do kariery to wybacz to obecnie masz taką antykoncepcje ,że jak kobieta woli karierę to nie ma możliwości by zaszła w ciąże, Prędzej facet jak się zorientuje ,że kochanka zaszła w ciążę to woli jej załatwić aborcje niż miec dziecko z którym będzie mieć problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Jeszcze lepiej.. Ktoś dokonuje aborcji bo ma za ciasne mieszkanie? Rozumiem ,że pewnie podrzucisz jakiś link na udokumentowanie swojej tezy

Widze że Cię ominęła ta historia sprzed kilku lat:) 

https://www.dorzeczy.pl/kraj/77844/usunela-dziecko-bo-miala-za-male-mieszkanie-przybysz-nie-zaluje-ze-sie-przyznala.html

7 minut temu, ely3 napisał:

 

Pomijam ,że poseł podał spadek jako powód. Ja się odniosłem ,że chyba jest oderwany od rzeczywistości a ty w kontrze do mojej tezy napisałeś ,że takie są powody. A jak się dopytałem to okazuje ,że jednak nie o spadek chodzi tylko o za ciasne mieszkanie. Krótko mówiąc piszesz ,że moja teza jest nieprawdziwa po czym się okazuje ,że masz co innego na mysli niż ja pisałem

Kobiety dokonują aborcji z dużo bardziej blahych powodów niż spadek. Jest wiele udokumentowanych przypadków gdy kobiety zabijają ludzi po urodzeniu dla spadku a nie jakiś żlepek komórek. Jasne że to nie jest jakąś norma ale twierdzenie że żadna kobieta nigdy by tego nie zrobiła jest nie poważne z Twojej strony. 

12 minut temu, ely3 napisał:

A co do kariery to wybacz to obecnie masz taką antykoncepcje ,że jak kobieta woli karierę to nie ma możliwości by zaszła w ciąże, 

No jasne. Nigdy żadna kobieta robiąca karierę nie zaliczyła wpadki a środki antykoncepcyjne maja 100 procent skuteczności:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów do kradzieży, rozbojów, sexu przygodnego,gwałtów, porzucania partnerów jest X 

Więc skupmy całą uwagę na jakimś promilu aborcji z uwagi na spadek 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

To przecież to samo co ból matki po tym jak urodziła i za chwilę opłakiwała śmierć dziecka niezdolnego do życia 

 

Nie tylko rządzący się odklejają od rzeczywistości

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, josephnba napisał:

 

Więc skupmy całą uwagę na jakimś promilu aborcji z uwagi na spadek 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

To przecież to samo co ból matki po tym jak urodziła i za chwilę opłakiwała śmierć dziecka niezdolnego do życia

 

Jeżeli ktoś twierdzi że to to samo to z pewnością jest odklejony od rzeczywistości:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Z tego co pamietam to za ten akt heroizmu zostala Kobieta Roku wg wysokich obcasow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

Pan z SP własnie w taki sposób się wypowiadając sprowadza dyskusje o aborcji właśnie do takich argumentów 

A ty brniesz w obrone tej tezy

Josep a czytałeś całą dyskusję ? Fluber tylko pokazał, że to może być taki sam powód jak każdy inny. To Ely3 odrzucił taki powód,  nie mógł również  uwierzyć w za mały metraż jako powód przerwania. Dla niego były to zbyt błahe powody (całkowicie słusznie). Ale mamy jednak całe podziemie aborcyjne usuwające "imprezowe" ciąże. Mimo istnienia antykoncepcji. 

I to jest tak serio przykre, że ktoś zabija bo jest za głupi żeby zażyć pigułkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

Josep a czytałeś całą dyskusję ? Fluber tylko pokazał, że to może być taki sam powód jak każdy inny. To Ely3 odrzucił taki powód,  nie mógł również  uwierzyć w za mały metraż jako powód przerwania. Dla niego były to zbyt błahe powody (całkowicie słusznie). Ale mamy jednak całe podziemie aborcyjne usuwające "imprezowe" ciąże. Mimo istnienia antykoncepcji. 

I to jest tak serio przykre, że ktoś zabija bo jest za głupi żeby zażyć pigułkę. 

 

Więc zakażmy usuwania płodów bezpowrotnie upośledzonych, to rzeczywiście zmniejszy szarą strefę 😎

Logika to dziwka

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, josephnba napisał:

Tak samo prestiżowa nagroda jak człowiek roku dla Kaczyńskiego rok temu 

Serio aż tak nisko upadłeś?

Btw - jak mozna tak nisko upasc zeby porownywac nagrode dla kolesia, ktory utrzymuje od lat wladze w PL (czyt jest zajebisty w swoim fachu) z nagroda za pochwalenie sie aborcja (i to z gatunku takich w ktore nawet liberalny ely3 nie moze uwierzyc :) ).

Wspaniala nienawisc - a potem sie dziwia czemu Kaczynski ma kordony policji przed domem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fluber

Tak ominęła mnie ta historia.  Tzn słyszałem ,że on dokonała aborcji ale pierwszy raz słysze  z jakiego powodu. Szczerze powiedziawszy tego typu enuncjacje mnie nie interesują 

Ozywiście ,że ludzie zabijają dla spadku ale raczej nie dzieci nowo narodzone bo przecież i tak przez najbliższe 18 lat to i tak ta matka przejmuje spadek więc urodzenie dziecka raczej daje ci większą szanse na spadek bo choćby przez fakt opieki nad dzieckiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.