Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał:

Nie wiem czy jestem jednym z trzech muszkieterow czy moze samym d'artagnanem - ale ja glosuje z Twojego powodu.

Dzieki ❤️

To my ci dziękujemy

Każdy glos, nie ważne na kogo oddany to głos na Polskę! (Wczoraj oglądałem to gówno vegi na netflixie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

To my ci dziękujemy

Każdy glos, nie ważne na kogo oddany to głos na Polskę! (Wczoraj oglądałem to gówno vegi na netflixie)

Bez tytułu.jpg

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-odracza-powrot-nizszych-stawek-VAT-7950441.html

 

Kaczyński zaznaczył, że polityka prowadzona przez rząd "uderzy w kieszenie Polaków". Zwrócił uwagę, że podwyżki podatków przyczynią się też do osłabienia sytuacji finansowej, zwłaszcza małych firm. o podwyżce VAT przez Tuska

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fluber napisał:

Mógłbyś ogarnąć zeby jokic dziś zagrał??? 

Ze wszystkich rzeczy nieważnych , koszykówka jest dla mnie najważniejsza

@josephnba

narzekałeś na 500 plus a wiejska sieciówka spożywcza przeskoczyła......Orlen

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gieldowa-wrtosc-Dino-wyzsza-od-Orlenu-7946536.html

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

koszykówka jest dla mnie najważniejszą rzeczą z mniej ważnych

@josephnba

narzekałeś na 500 plus a wiejska sieciówka spożywcza przeskoczyła......Orlen

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gieldowa-wrtosc-Dino-wyzsza-od-Orlenu-7946536.html

 

Jaka wiejska? U mnie stoją dwa, a mieszkam w mieście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, quevas napisał:

 

donżuan spod pisuaru :

 

 

Coming out to bardzo ważny moment w życiu każdego homoseksualisty i powinien go dokonać wtedy gdy czuje się na siłach. Ty wrzucając tego twitta pochwalasz autora czy co? Już pomijając to, że to jakiś wysryw atencjusza
 

A co do tych wpłat dla Trumpa to oni te kwoty dla beki rzucają chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał:

Kodeks Hammurabiego sprzed circa 4000 lat.

Ten prymitywizm idealnie pasuje do Ciebie

Studiowałem uważnie Kodeks Hammurabiego i mylisz się. Tam jest wiele świetnych rozwiązań. Ponadczasowych. No i niezwykle ze można oryginał oglądać w Luwrze. Sam kodeks nie silił się na hipokryzje i nie było tam równości wobec prawa. U nas tez nie ma ale teoretycznie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Studiowałem uważnie Kodeks Hammurabiego i mylisz się. Tam jest wiele świetnych rozwiązań. Ponadczasowych. No i niezwykle ze można oryginał oglądać w Luwrze. Sam kodeks nie silił się na hipokryzje i nie było tam równości wobec prawa. U nas tez nie ma ale teoretycznie jest. 

Nie odwoływał się do licznych świetnych rozwiązań, ale do tej jednej: oko za oko, ząb za ząb.

Jeśli uważasz, że jest świetna, Twoje prawo

16 minut temu, quevas napisał:

mniejsza o mnie

za to ekstremalnemu katolikowi z Solidarnej Polski kara w myśl zasady prawa mojżeszowego powinna bardzo się spodobać

Nie wiem kto to, zainteresuje mnie, jak założy sobie konto na e-nba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Nie odwoływał się do licznych świetnych rozwiązań, ale do tej jednej: oko za oko, ząb za ząb.

Jeśli uważasz, że jest świetna, Twoje prawo

Nie wiem kto to, zainteresuje mnie, jak założy sobie konto na e-nba.pl

Wole jej dosyć szybka korektę:

Ustawa Dwunastu Tablic groziła takim odwetem warunkowo, w razie trwałego okaleczenia. Tablica 8,2 si membrum rup(s)it, ni cum eo pacit, talio esto (jeśli ktoś pozbawił drugiego części ciała i nie zawarł z nim ugody, niech zostanie wykonane na nim prawo talionu). Ugoda (pactum) zobowiązywała sprawcę do zapłaty odszkodowania w uzgodnionej wysokości. Kara za złamanie kości była ustalona ustawowo, wedle Tablicy 8,3 wynosiła 300 asów za wolnego i 150 za niewolnika (płatnych do rąk właściciela)[2].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.