dannygd Opublikowano 1 godzinę temu Udostępnij Opublikowano 1 godzinę temu 1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a): Mnie nie idzie o problem tylko o to jak władza do niego podeszła, a zrobiła to bardzo źle moim zdaniem bo z pozycji "albo z nami albo ku*** przeciwko nam" ten przekaz jest dla mnie dość jasny. No czyli "normalnie" jak każda władza ;D PS. Oczywiście nie popieram takiego podejścia. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
RappaR Opublikowano 1 godzinę temu Udostępnij Opublikowano 1 godzinę temu 8 minut temu, dannygd napisał(a): No czyli "normalnie" jak każda władza ;D PS. Oczywiście nie popieram takiego podejścia. Takich cyrków jak pamiętam nigdy nie było Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się