Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Reikai napisał:
Godzinę temu, fluber napisał:

Tu nie ma nikogo kto by bronił TVP.

Fanbase pisu pisał tutaj że jest takie samo jak za PO.

To raczej nie było pisane jako superlatywy, ale w znaczeniu, że są podobnie beznadziejni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Fanbase pisu pisał tutaj że jest takie samo jak za PO.

nie licząc kwestii programów informacyjnych (podobna stronniczość jak za PO tylko w duuuuuuużo bardziej prymitywnym wydaniu*) to można postawić tezę że TVP jest lepsze :) (kiedyś - przy okazji jakiejś dyskusji, gdzie była teza że 'teraz to w tvp tylko modły i modły nie to co kiedyś**' - na podstawie ocen na filmwebie porównywałem filmy puszczane za PO i za PiS i wypadało to dużo lepiej za PiSu)

 

* przez co zapewne dużo mniej skuteczna (przekonywanie tych najbardziej przekonanych, przy jednoczesnym mocnym zniechęcaniu tych umiarkowanych)

 

** teza okazała się wzięta z dupy bo wyszło chyba 30 min więcej 'materiału religijnego' w wielkanoc czy coś w ten deseń.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, julekstep napisał:

podobna stronniczość jak za PO tylko w duuuuuuużo bardziej prymitywnym wydaniu*)

 

34 minuty temu, julekstep napisał:

 

* przez co zapewne dużo mniej skuteczna

True. Mam takie samo odczucie. I podejrzenie, że PO w przypadku ewentualnej wygranej drugi raz nie popełni tego samego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

stronniczość teraz jest nieporównywalna. za PO z TVP dowiadywałem się o aferze hazardowej, aferze podsłuchowej czy wpadkach Komora a teraz mam

”paski” we wiadomościach i TVP info. 

 

Dodam też że w TVP za czasów PO był np. program Pospieszalskiego i inne prowadzone przez osoby bardziej kojarzone z "prawą" stroną. Nie wiem czy jeszcze jest do znalezienia ale olbrzymią różnice było widać też w czasie poświęcone na poszczególne partie w telewizji z podziałem na wiadomości o zabarwieniu pozytywnym/neutralnym/negatywnym. PIS miało najwięcej czasu i tylko wiadomości chwalące. Z partii drugie miejsce miało KO ale z ponad 90% negatywnymi. Grafika krążyła przy okazji przyznaniu kasy TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale przeciez Pospieszalski!!!!"

ehh tak czulem ze czegos brakuje w dyskusji xD

 

serio to robienie z tvp krolow propagandy - kiedy ich programy informacyjne sa memem dla wiekszosci spoleczenstwa (wlacznie z czescia ich wlasnych wyborcow) to jakis wyzszy poziom swiadomosci lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, starYfaN napisał:

Ja czy Ty

Zdecydowanie Ty

13 godzin temu, starYfaN napisał:

Udowodnienie gdzie pracuje 500 tyś osób, narusza wiele przepisów, w tym ustawę o ochronie..

Myślałem ,że jednak potrafisz wymyśleć coś bardziej sensownego . Zwłaszcza biorać pod uwagę ,ze sam najpierw rzuciłeś hasło jakoby pojechali tam sami samorządowcy lub ludzie zwiazani z Platformy. A teraz zasłaniasz się RODO

To po co rzucasz teze ,której nawet nie umiesz obronić. Po co tak kłamiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

serio to robienie z tvp krolow propagandy - kiedy ich programy informacyjne sa memem dla wiekszosci spoleczenstwa (wlacznie z czescia ich wlasnych wyborcow) to jakis wyzszy poziom swiadomosci lol

a dlaczego królami propagandy?

zdecydowanie przekręcili wajchę i nie da się tego oglądać. nawet łajza Lis w swoim programie dawał takiemu Kurskiemu przynajmniej skończyć zdanie a ciężko o to przy Rachoniu jak się jest z opozycji ;] nawet ostatnio widziałem w tvp info nawet niezłą blondyneczkę która w ogóle przerywała i nie dawała dojść do głosu, a szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

a dlaczego królami propagandy?

zdecydowanie przekręcili wajchę i nie da się tego oglądać. nawet łajza Lis w swoim programie dawał takiemu Kurskiemu przynajmniej skończyć zdanie a ciężko o to przy Rachoniu jak się jest z opozycji ;] nawet ostatnio widziałem w tvp info nawet niezłą blondyneczkę która w ogóle przerywała i nie dawała dojść do głosu, a szkoda :)

dziękuję za potwierdzenie mojej tezy, że pis po prostu nie umie tak dobrze w bycie goebbelsami jak antypis :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna ma przede wszystkim wpływ na starszych ludzi i to PiSowi wystarczy żeby robić taką a nie inną propagandę, niestety.Z wielu względów nie zrównywałbym obu stacji (na niekorzyść dla TVP jeśli chodzi o jakikolwiek poziom dyskusji) tym bardziej że TVN jest stacją prywatną a ogólnie największy jej minus w mojej opinii to wszechobecny nepotyzm - coś co w naszych instytucjach publicznych jest niestety normą to raczej w prywatnych i tak wielkich spółkach normą również być nie powinno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

dziękuję za potwierdzenie mojej tezy, że pis po prostu nie umie tak dobrze w bycie goebbelsami jak antypis :) 

aaaaaaaaaa że lepiej podprogowo działali? może niby tak ale stracili władze więc chyba antypis "nie umi", tym bardziej że miał tvn i inne ścierwa za sobą.

znam przykład a nawet dwa że babcie uwierzyły że Tusk naprawdę jest czerwony jak diabeł ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, julekstep napisał:

dziękuję za potwierdzenie mojej tezy, że pis po prostu nie umie tak dobrze w bycie goebbelsami jak antypis :) 

nie umie z naszej perspektywy, bo to na nas nie zadziała. jednak na spora cześć elektoratu tak. oni to na pewno sobie policzyli i wiedza jak się gra w media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lorak napisał:

nie umie z naszej perspektywy, bo to na nas nie zadziała. jednak na spora cześć elektoratu tak. oni to na pewno sobie policzyli i wiedza jak się gra w media.

Dokładnie

Wśród osób, które głosują na PiS, aż 68 proc. jest przekonanych, że "Wiadomości" TVP mówią o Polsce prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.