Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, fluber napisał:

Oczywiście, że tak. Nie każdy ma jednak potrzebę opowiadać o tym w internecie. 

Z jednej strony PISzesz:"Polecam żyć jak ja" ,a z drugiej nie każdy ma potrzebę opowiadać o tym.,Rozumiem że skoro tak dobrze Ci w pisowskiej Polsce to za kilka miesięcy po wyborach ( o ile się odbędą i będą uczciwe)zamierzasz emigrować., Musisz już się pomału szykować bo takich miejsc rządzonych twardą ręką groteskowych dyktatorów ubywa., Masz Węgry,Białoruś no i może wspomnianą Wenezuele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mayor napisał:

Z jednej strony PISzesz:"Polecam żyć jak ja" ,a z drugiej nie każdy ma potrzebę opowiadać o tym.,Rozumiem że skoro tak dobrze Ci w pisowskiej Polsce to za kilka miesięcy po wyborach ( o ile się odbędą i będą uczciwe)zamierzasz emigrować., Musisz już się pomału szykować bo takich miejsc rządzonych twardą ręką groteskowych dyktatorów ubywa., Masz Węgry,Białoruś no i może wspomnianą Wenezuele

ten co wrócił za PISu do PL i dalej udaje że narzeka xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ten co wrócił za PISu do PL i dalej udaje że narzeka xDDD

mój dziadek wrócił za Bieruta ale go nie chwalił :P

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Mam pewne podejrzenia, że broni ich bo mu się to opłaca. 

ta ślepa miłość jest trochę chora ale to chyba ten plankton jak Kodziarze z drugiej strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał:

Z jednej strony PISzesz:"Polecam żyć jak ja" ,a z drugiej nie każdy ma potrzebę opowiadać o tym.,Rozumiem że skoro tak dobrze Ci w pisowskiej Polsce to za kilka miesięcy po wyborach ( o ile się odbędą i będą uczciwe)zamierzasz emigrować.

Skąd ten wniosek?

58 minut temu, Sebastian napisał:

Mam pewne podejrzenia, że broni ich bo mu się to opłaca. 

Przecież to chyba oczywiste, że jeżeli partia dzięki swoim rządom stwarza w kraju warunki, dzięki którym mogę bardzo dobrze zarabiać, to będę chciał, żeby rządzili jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

 

Przecież to chyba oczywiste, że jeżeli partia dzięki swoim rządom stwarza w kraju warunki, dzięki którym mogę bardzo dobrze zarabiać, to będę chciał, żeby rządzili jak najdłużej.

oznajmił były SBek w 92’ głosujący na SLD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Przecież to chyba oczywiste, że jeżeli partia dzięki swoim rządom stwarza w kraju warunki, dzięki którym mogę bardzo dobrze zarabiać, to będę chciał, żeby rządzili jak najdłużej.

czyli jednak mamona na pierwszym miejscu? trochę to nie po chrześcijańsku, ale za to za przykładem KK, więc też nie dziwne, iż go zwykle bronisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

czyli jednak mamona na pierwszym miejscu? trochę to nie po chrześcijańsku, ale za to za przykładem KK, więc też nie dziwne, iż go zwykle bronisz.

jego nie niosą słowa ewangelii tylko bieżnia do biegania za kilka tysięcy baksów  

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Co nie zmienia faktu że to i tak najważniejsze, prawda ?

Możliwe. Pewnie gdybym układał wspolczynniki wag do sredniej ważonej to ta kwestia miałaby jeden z wyższych współczynników. Możliwe że po sprzeciwie wobec aborcji na życzenie najwyższy

34 minuty temu, Koelner napisał:

jego nie niosą słowa ewangelii tylko bieżnia do biegania za kilka tysięcy baksów  

Ale to nawet nie chodzi o to że ja mam. Chodzi o to że ludzie tacy jak ja maja. Że pozwala się zarobić osobom które mogą pociągnąć ten kraj, bo tylko jeśli systemowo będzie się opłacało osobom takim jak ja tu pracować, kraj będzie się rozwijał w dłuższej perspektywie i nie wystąpi drenaż specjalistów że strategicznych dla rozwoju dziedzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.