Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RappaR napisał:

Z tego co zauważyłem, polscy lekarze zdecydowanie lepiej traktują tych pacjentów, którzy przychodzą do nich umyci i trzeźwi. 

Chyba w Polsce nie mówią kandydatom na studia medyczne, że chorzy mogą czasem wydzielać nieprzyjemne zapachy., I później takiemu bucowi pacjenci śmierdzą, ale kasa już nie śmierdzi., To jest niestety dosyć powszechna postawa polskich lekarzy ,traktują pacjenta jak bankomat-zero empatii.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ale to normalne jak zarabiasz bardzo dobrze, a na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że będziesz zarabiać jeszcze lepiej. 

Ojp.

Ty się z tego spowiadasz?

@Koelner wrzucał Ci prognozy spadku siły nabywczej?

Co to znaczy lepiej zarabiać? Że masz większą siłę nabywcza czy więcej zer na przelewie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ojp.

Ty się z tego spowiadasz?

@Koelner wrzucał Ci prognozy spadku siły nabywczej?

Co to znaczy lepiej zarabiać? Że masz większą siłę nabywcza czy więcej zer na przelewie?

Jak ktoś skontrował moje " 20 lat temu było drogo" tym, że teraz jest drogo, to co dla niego Twoim zdaniem znaczy "lepiej zarabiać'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Wenezuela osiągnęła cud gospodarczy, a jej obywatele się bogacą?

nie męcz go, on ich broni tylko dlatego ponieważ są za całkowitym zakazem aborcji i dobiera sobie treści 

Teraz, fluber napisał:

Musisz spytać @ignazz. Ja się nie uczyłem o Wenezueli

nie bądź taki skromny. jak żyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Musisz spytać @ignazz. Ja się nie uczyłem o Wenezueli

Według twojej logiki warto tam mieszkać. Przelewy z wypłata tak chwalone przez Ciebie ciagle rosną. Nie wiem oczywiście czy rosną one jak  te 700% inflacji jaka tam jest ale wynagradza wszystko coroczna Miss Wenezueli bo to są ewidentne piękne kobiety. Może nie tak jak Maria Curie ale co tam. Lecimy?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Według twojej logiki warto tam mieszkać. Przelewy z wypłata tak chwalone przez Ciebie ciagle rosną. Nie wiem oczywiście czy rosną one jak  te 700% inflacji jaka tam jest ale wynagradza wszystko coroczna Miss Wenezueli bo to są ewidentne piękne kobiety. Może nie tak jak Maria Curie ale co tam. Lecimy?

Nie wiem czy odpowiednio to podkreślam, ale uważam, że pisowska Polska to najlepsze miejsce do życia na świecie aktualnie. Dlatego zresztą w niej mieszkam. Wenezuela mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem czy odpowiednio to podkreślam, ale uważam, że pisowska Polska to najlepsze miejsce do życia na świecie aktualnie. Dlatego zresztą w niej mieszkam. Wenezuela mnie nie interesuje

To proszę napisz w ilu miejscach na świecie żyłeś? Wtedy Twoja ocena będzie miarodajna i zamkniesz temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Żeby była miarodajna według Twojej logiki, to musiałbym żyć w każdym miejscu na świecie. 

W każdym miejscu to nawet Tony Halik nie mieszkał., Wymień te gdzie żyłeś, bo przecież żeby stwierdzić, że gdzieś jest najlepiej to trzeba mieć jakieś porównanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał:

W każdym miejscu to nawet Tony Halik nie mieszkał., Wymień te gdzie żyłeś, bo przecież żeby stwierdzić, że gdzieś jest najlepiej to trzeba mieć jakieś porównanie 

Oczywiście, że tak. Nie każdy ma jednak potrzebę opowiadać o tym w internecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.