Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, polskignom napisał:

Izrael zniknął z euromomo.

Pewnie ma to związek z tym:

Cytat

The cause behind this renewed increase in Israeli all-cause mortality appears to be unclear. According to Israeli newspaper YNet, the director of an Israeli clinic explained that they are currently seeing “a murky wave of heart attacks”.

Choć gdzieś czytałem, że ich zniknięcie z Euromomo, to może przez brak danych z kolejnego tygodnia (case Estonii).

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i czytałem. I ja się generalnie zgadzam z ta analiza (próbka oczywiście niewielka), ale prawda jest taka, ze żeby to opanować w taki sposób, to trzeba zyc daleko (AU i NZ) lub mieć karne i odpowiedzialne społeczeństwo (Azja). W Europie to by z żadnej strony nie przeszło, bo wirus by ciagle do nas wracał (nie tylko powroty na święta, ale tez wymiana handlowa, otwarte granice). Prawda jest taka, ze najlepiej byłoby zamknąć wszystko i wszystkich na 2 miechy i zapomnieć o wirusie. Tak w skrócie. Tylko, ze to by musiała być w Europie ponadnarodowa zgoda ;), czyli SF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2021 o 13:19, jack napisał:

 

Uruchomiono system w nocy by na spokojnie mogli się zarejestrować ci którzy wiedzieli, że będzie można. Rano oczywiście padły serwery a rejestracja została przerwana.  Teraz dadzą się zaszczepić tym zarejestrowanym na najbliższe dni i rodzina PIS będzie zaszczepiona.  

No na razie to hołownia skorzystał:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy % nie znaczą raczej jak rozkłada się wiek w danym mieście i ilu seniorów jest? W Toruniu sporo mieszkańców to ludzie młodzi co związane jest z liczna rzesza studentów ( tych zameldowanych i absolwentów tuż po studiach którzy zostali w tym mieście) stad mnie niski wynik nie szokuje. Choć jak zestawiam to z wynikami podobnego w tym względzie Lublina to trochę mnie to zaczęło zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Krzemo napisał:

Nie, w Rzeszowie zrobili z tego kiełbachę wyborczą. 

Np. na dolnym slasku najwięcej szczepią w Wałbrzychu, okręgu wyborczym Dworczyka. Z całego województwa ludzie jeżdżą na szczepienie właśnie tam. 

Masz jakiś konkretny namiar?. Może sobie wycieczkę zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzemo napisał:

 

Np. na dolnym slasku najwięcej szczepią w Wałbrzychu, okręgu wyborczym Dworczyka. Z całego województwa ludzie jeżdżą na szczepienie właśnie tam. 

Nie wydaje mi się, ja rodzinę spod Wałbrzycha bede musiał zawieźć aż do Wrocławia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Deltuś napisał:

Zgodnie z zasadami języka polskiego to w tej kwestii Hartmann nie ma racji. Wyszedł na chama i nieuka. Wzór dla Q. 

Nie ma znaczenia czy Hartmann ma rację czy nie. Pisząc taki twitt wykazał się kompletnym brakiem kultury. Nie pierwszy raz zresztą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Krawczyk złapał koronawirusa, mimo przyjęcia szczepionki i zmarł w szpitalu. Będzie głośny temat.

Już jak trafił do szpitala miałem zgrzyt z tego powodu, wiadomo kiedy ja brał? 

Edit: wg jego facebooka wczoraj był już zdrowy i w domu, a wg WP nie zmarł na koronawirusa

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.