Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

"Komisja Europejska, w porozumieniu z przywódcami wielu krajów (UE), zdecydowała, że kontrakty z firmami produkującymi szczepionki wektorowe zawarte na rok bieżący nie zostaną przedłużone na przyszły rok" - czytamy w artykule dziennika. Szczepionkami wektorowymi są preparaty produkowane przez firmy AstraZeneca i Johnson & Johnson.

No i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lorak napisał:

dlaczego oczywiście? jak już to raczej wszystkie stimy trzeba by zablokować. poza tym opioidy są raczej bardziej niebezpieczne.

Tak pół serio to napisałem, zresztą Reikai już wyjaśnił, te narkotyki to po prostu najgorsze brudne ścierwo. Still, gdyby zalegalizować to byłyby czystsze.

A co do opiodów i ich epidemii to chyba było tak, że pod wpływem lobbowania big pharmy doktorzy zaczeli je przepisywać na jakieś mniejsze, lekko uciążliwe dolegliwości.

Kończąc juz temat by nie offtopować to w temacie wojny z narkotykami polecam książke "Ścigając krzyk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał:

Nie wiem czy jest coś gorszego niż feta, w przeróżnych miejscach próbowałem, mam świadomość ze nie był to dziad prosto z nieba narkotykowego, ale samo dzialanie fety jest okropne i nie widzę w tym zaaaaaaaaaaaadnej przyjemności, bo co może być przyjemne w niespaniu 3 dni, nadmiernej agresji i niemożliwości nawet wypicia szklanki wody, bo i tak zwrócisz za chwile.

 

#teamkoks

mnie nie chodzi o wrażenia z użytkowania (bo znajdzie się przecież od groma ludzi, którzy na tym jadą i chwalą sobie fetę) tylko o ogólnie pojętą szkodliwość, bo chyba tym by się należało kierować przy decydowaniu, co powinno być legalne, a co nie. w takim przypadku to bez większego znaczenia co się bierze, bo wszystkie stymulanty raczej w podobnym stopniu zajeżdżają serce oraz mózg (no, może poza to coraz nowszymi wynalazkami w celu obejścia przepisów, przy których mefedron wygląda jak lekarstwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Polecam ten wywiad:

- nasz rząd nakłada zamknięcia i obostrzenia na branże nie mając żadnych rzetelnych danych na temat transmisji wirusa w tych miejscach

- noszenie maseczek na dworze to bzdura

- dużo o szczepionkach i o tym, że pan Profesor nie zaszczepiłby się szczepionkami AZ i J&J gdyby był kobietą

- szczepić się będziemy co rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deltuś napisał:

I co z tego? 90% elektoratu PiS popiera restrykcje, 99% elektoratu PO i pacynki tvn również, 90% elektoratu Lewicy chce więcej restrykcji, a młode kuce z Konfederacji pojęczą w internecie a jak trzeba to obowiązkowo w maseczkach po ulicach łażą. Bo tak trzeba.

Mowisz ze jest jeszcze nadzieja dla tego kraju? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deltuś napisał:

I co z tego? 90% elektoratu PiS popiera restrykcje, 99% elektoratu PO i pacynki tvn również, 90% elektoratu Lewicy chce więcej restrykcji, a młode kuce z Konfederacji pojęczą w internecie a jak trzeba to obowiązkowo w maseczkach po ulicach łażą. Bo tak trzeba. Może to kiepskie porównanie, ale obecnie jeśli chodzi o społeczeństwo to jest tak samo apatyczne jak tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego i po. Złamane, obojętne - wsłuc***ące się w komunikaty Niedzielskiego, że jeszcze tylko kilka lat. Jakiś tam sklep otwarty jest, pomęczę się w maseczce, da się żyć!!! yupi.

Dobrze, że Ty i Vice razem utrzymujecie hart i stanowicie źródło oporu przed tyranią. Zmarli Husarze i Cichociemni już szykują w niebie paradę na waszą cześć, by was godnie ugościć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wykop.pl/link/6036089/agresywny-covidianin-w-zabce/

Film niestety prywatny (być może jest jakiś reupload, ale na fonie nie chce mi się szukać) jednak po krótce co nim było,  gdyż go widziałem. Facet w masce agresywnie ruszył na babkę bez maski wyzywając ją od różnych. Gdyby sprzedawczyni jej nie ochroniła to możliwe, że też by dostała w łeb. Takich patologii jest sporo po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

Czekaj, czyli porównujesz osobę łamiącą prawo i damskiego boksera do osoby, która nie łamie prawa, ale możliwe, że by coś zrobiła?

To jest jak z pijanymi kierowcami - chodzisz bez maski w sklepie: wina i tak jest po Twojej stronie. 

Przeczytałeś ostatnie zdanie mojego posta? Jak nie to proponuje jeszcze raz je przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.