Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, eMeS napisał:

Jakoś tak mi mignęło na komórce i wydawało się więcej :) Z random faktów - Raja Bell dzisiaj pierwszy raz w karierze został wybrany zawodnikiem spotkania, mam wrażenie że po prostu kiepsko fituje z Thomasem

Były 3 wpisane ale w zakładce masz 2. Chyba kontuzja była w trakcie meczu wiec pomeczowe 3 zaliczyło tez ten dzień. 
mnie to akurat zainteresowało 😄

Chyba ze wylosowane 3 obejmuje tez 3 dzień czyli grę z Heat. 
wtedy trzeba koniecznie ;)))) poprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Pamietam że jak rok temu bylem w walce o Po to mocno Chcialem.trgo Paytona ale on zdaje sie byl w Wizards czy jakims innym zespole bota

Proszę Cię... jak ten bot składał Wizards do kupy to Drummond jeszcze był nietykalny ;)

 

2 godziny temu, SlaKB napisał:

Wizards to od dawna prowadzi @Principe a nie bot jakiś :D

co do Wizards to Mashburn po ASG back2back 40+ pts

No Mashburn nie wystąpił w ASG, ale jeszcze będzie w All-NBA na koniec sezonu. :D 

 

2 godziny temu, julekstep napisał:

nie bot to raz

a dwa to Payton ich tam do PO poprowadził robiąc 21/8/2,5 - a to wszystko na takim kontrakcie jaki ma teraz u mnie :) 

 

ale w sumie mam zagwozdkę teraz - czy nie wrzucić go na stałę do 1st unitu

Payton był spoko w RS ale wynik zrobił raczej Francis i Wallace rok temu. W ogóle najlepszy run to zrobiłem chyba jak Payton był kontuzjowany i Prigioni wskoczył do S5. Generalnie bardzo dobrze wspominam Pablo z czasów Wizards, teraz widzę jako starter w Mavs też daje radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 63 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 104 - Bucks 105
play-by-play

Celtics 84 - Rockets 144
play-by-play

Spurs 78 - Grizzlies 101
play-by-play

Pistons 116 - Bulls 122
play-by-play

Mavericks 79 - 76ers 129
play-by-play

Magic 114 - Pacers 132
play-by-play

Trailblazers 116 - Clippers 122
play-by-play

Timberwolves 112 - Hornets 96
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

40 punktów Iversona nie pomogło.. dobrze, że zaraz Malone wraca. 

Nowitzki próbował kryć Shaqa, efekt - 6 fauli w 8 minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak czekam i czekam na tą pierwszą porażkę :) gram z wami z tydzień już mam prawie więcej wygranych niż @Qcin_69 w całym sezonie :P wiem że pycha kroczy przed upadkiem ale czekam na tych osławionych sixers w finale konfy 😂

PS chyba wyszło ekipie na zdrowie ograniczenie Huntera i danie minut Deronowi, Jerry mogłby się uczyć :P

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

kurcze tak czekam i czekam na tą pierwszą porażkę :) gram z wami z tydzień już mam prawie więcej wygranych niż @Qcin_69 w całym sezonie :P wiem że pycha kroczy przed upadkiem ale czekam na tych osławionych sixers w finale 😂

PS chyba wyszło ekipie na zdrowie ograniczenie Huntera i danie minut Deronowi, Jerry mogłby się uczyć :P

Trudny terminarz za mna, chłopaki jeszcze się docierają, brak ASG dla Bynuma i Andrei odbił się na morale zespołu.

wrocimy silniejsi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, elwariato napisał:

kurcze tak czekam i czekam na tą pierwszą porażkę :) gram z wami z tydzień już mam prawie więcej wygranych niż @Qcin_69 w całym sezonie :P wiem że pycha kroczy przed upadkiem ale czekam na tych osławionych sixers w finale konfy 😂

PS chyba wyszło ekipie na zdrowie ograniczenie Huntera i danie minut Deronowi, Jerry mogłby się uczyć :P

Jak zdobędziesz mistrzostwo, to połowa pucharu idzie do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, elwariato napisał:

kurcze tak czekam i czekam na tą pierwszą porażkę :) gram z wami z tydzień już mam prawie więcej wygranych niż @Qcin_69 w całym sezonie :P wiem że pycha kroczy przed upadkiem ale czekam na tych osławionych sixers w finale konfy 😂

PS chyba wyszło ekipie na zdrowie ograniczenie Huntera i danie minut Deronowi, Jerry mogłby się uczyć :P

Deron w ataku powinien być fajny, pytanie czy rozwinie się w obronie bo to na razie u niego leży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.