Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

A Brown w Heat nie chcę oddać piłki Hillowi :D w sumie to Hill poza pierwszymi dwoma sezonami nie grał nigdy z typem gracza, który zjada posiadania jak Brown a być może bardziej mu odpowiada mniejsze skupienie na scoringu, a większe na innych aspektach i bycie bardziej all-around

21 minut temu, Roger napisał:

lol RIP grał cały mecz dziś.

Hamilton jakby nie był taki słaby w obronie to by całkiem fajny grajek był, szczególnie na tym kontrakcie. W ataku całkiem dobry się zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat są dla mnie ciekawym teamem, w Nets niby na papierze wszystko grało, ale nie chciało to zaklikac, a w Heat wydaję się że dobrze to wygląda i może być fajny run w PO :)

Godzinę temu, Tecu napisał:

Zmieniłem taktykę pod mecz z Jazz, ale tuż przed stchorzylem i wróciłem do zwykłej. Teraz nie dowiem się czy Pippen na PG przeciwko Williamsowi to dobry czy zły pomysł 😐

Nie dowiesz się, a przy okazji Marion wyjaśnił Pippena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

No, strasznie to wyglądało. Pipen, Olajuwon, Brandon jednocześnie słabe mecze a było blisko. Cóż, trudno 😐

Horacy wrócił do Chicago. Ależ na niego buczeli;) dzisiaj. 0/4 Z gry , 1/6 Z wolnych. Ofensywnie Horka najsłabszy wystep w Jazz.  Na szczęście  nie jest od rzucania i odbił sobie na Big00 i Akeemie,  19 zbìorek, 5 as, 5 bloków, 2 przechwyty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 66 (na pierwszym miejscu goscie)

Lakers 115 - Timberwolves 97
play-by-play

Mavericks 101 - Heat 89
play-by-play

Wizards 113 - Grizzlies 104
play-by-play

Hawks 106 - Pacers 143
play-by-play

76ers 123 - Bulls 98
play-by-play

Kings 105 - Trailblazers 100
play-by-play

Suns 114 - Clippers 109
play-by-play

Warriors 98 - Pistons 107
play-by-play

Bucks 88 - Raptors 97
play-by-play

Celtics 77 - Cavaliers 130
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Rajon Rondo (Trailblazers) - 6
    Dale Davis (Pistons) - 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

trade Magic - Hawks wklepany

tradycji stało się zadość - w ostatni dzień kontuzji Mielonego połamał się Davis ❤️ Iverek - uciekaj z tej umieralni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Dawno nie czułem takiego rozczarowania. Dee graczem meczu ale wyraźna porażka. Mavs gratuluje. 

Hill 27 rzutów dostał. 

Mavs to imho jeden z większych zawodów RS.

Kirilenko jest totalnym studem (top-10 player), Dirk jest trochę dziwny, ale też fajny, Rip się niesamowicie rozwinął od czasów kiedy był u mnie - taki core w bieda-konferencji zachodniej powinien luźno dać walkę o HCA a tu są poniżej PO póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Dirk to ma jakies mega problemy z faulami, ciezko w sumie powiedziec dlaczego 

Nie radzi sobie z większymi i silniejszymi PFami, którzy potrafią coś w ataku, ale te 35 mpg gra więc nie ma tragedii niby.

Co do moich kontuzji to jest cyrk jakiś, powiem szczerze że nie pamiętam, żeby jakiś team w jednym sezonie miał tyle kontuzji. Chociaż akurat Davis po ASG trochę zjechał z poziomem to może ta przerwa dobrze mu zrobi.

I przy okazji zaczyna mnie strasznie wkurwia Haywood, w obronie spoko, ale w ataku tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

To nie Ty się dopytywałeś, czy jest jakiś gorszy ofensywnie center od Bradleya? :)

Na pewno nie Haywood, jest słaby ale Bradley to pewnie najgorszy all-time który grał 30 mpg 

2 minuty temu, eMeS napisał:

7'0, 245 no chucherko to nie jest :P  Jak na moje to połączenie słabego Q z Drive D w połączeniu z relatywnie słaba obroną pod koszem całej drużyny

No w sensie chodzi mi o atletycznych murzynów xd

Ale na pewno Dirkowi za plecami przydałby się jakiś kozak w obronie, szczególnie że Hamilton w obronie jest cieniutki i to też na e pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.