Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 69 (na pierwszym miejscu goscie)

Mavericks 103 - Spurs 113
play-by-play

Pistons 98 - Rockets 135
play-by-play

Suns 121 - Nuggets 125
play-by-play

Warriors 99 - Wizards 107
play-by-play

Grizzlies 115 - Kings 90
play-by-play

Bulls 94 - Raptors 106
play-by-play

Lakers 120 - Timberwolves 112
play-by-play

Cavaliers 95 - Hawks 104
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Dell Curry - DEN - 12 days
    Nenad Krstić - ATL - 7 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Warto zwrócić uwagę na Raptors (L10 są 8-2), włączyli się do bezpośredniej walki o PO. Pozyskanie Garnetta to był  jednak dobry ruch.

Tak jest, Raptors będą groźni - już w poprzednim meczu poczułem. Generalnie na tym wschodzie to jest tak, że jestem 28-20, a i tak siedzę jak na szpilkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SlaKB napisał:

Nie wiem co się stało za bardzo, do ASG wszystko było jak należy, a teraz nagle praktycznie w każdym meczu srogi wpierdol, dostaje regularnie 30 punktami, czy grał Davis czy Malone to jest to samo, a wcześniej wszystko było w najlepszym porządku.. dziwne.

Tak to jest jak się skąpi drugiego picku za Mo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Malone był blisko powrotu i zaczęły się kwasy w drużynie :)

Warto zwrócić uwagę na Raptors (L10 są 8-2), włączyli się do bezpośredniej walki o PO. Pozyskanie Garnetta to był  jednak dobry ruch.

Niemożliwe, Iverson gra z Malonem od początku swojej kariery, są pewnie najlepszymi kumplami :)

Godzinę temu, eMeS napisał:

Tak jest, Raptors będą groźni - już w poprzednim meczu poczułem. Generalnie na tym wschodzie to jest tak, że jestem 28-20, a i tak siedzę jak na szpilkach :P

Ja przed ASG byłem w miarę spokojny, teraz też zaczynam się bać o to czy wystąpię w PO. Już nie mówiąc o tym, że w samych playoffs będzie rzeźnia, każdy będzie mógł wygrać z każdym (no, może poza Sixers)

btw. Bulls na papierze po dodaniu Richmonda wyglądają bardzo dobrze, ale wyniki tego nie potwierdzają, myślę że jeszcze odpalą.

Raptors w pewnym momencie skreślilem, ale tu jednak będzie walka do końca i dwa teamy będą mocno poszkodowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

A drużyna ciepri 😋, ewidentnie musi być jakiś konflikt. 

Iver + Malone vs Davis i spółka. 

Davis jak wróci będzie starterem obok Malone, dogadują się zarówno na boisku jak i poza nim, co najwyżej Haywood może robić problem, ale jego mogę oddać jak coś :P

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Tak to jest jak się skąpi drugiego picku za Mo :D 

Trzeba było brać ten jeden bo widzę, że chętnych brakuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Pytanie do ekspertow. Dlaczego Nick the quick ma taki niski kontrakt? 

Ma swoje ograniczenia, oczywiście jest wart więcej, ale podczas ostatniego FA był problem z aktywnością + tak jak w rlNBA - tu też zdarzają się steale na FA czy też w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

Ma swoje ograniczenia, oczywiście jest wart więcej, ale podczas ostatniego FA był problem z aktywnością + tak jak w rlNBA - tu też zdarzają się steale na FA czy też w drafcie.

Te FA to absolutny skandal, jak je przejrzałem :)

Wyglądało to jakby każdy sobie szedł na rękę, a kluby z cap space prawie nie składały ofert. Totalnie nie rozumiem czemu CPU picks pojawiły się dopiero na V turę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.