Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Szybsze simowanie spowodowałoby szybsze dobrnięcie do fa/draftu/campu i każdy z nowych gmów zacząłby budować team po swojemu, co zwiększyłoby identyfikację z nim i pozostanie gma w simce na następny sezon. Bo umówmy się, jak ruszy liga, to znowu może tu zrobić się pustawo, a zrobienie trade'a będzie graniczyć z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Cheick Samb na SG, prawie pyknął Mavs i rzekomo wielkiego Dirka Nowitzki. Co ty na to @Sylvinho.? :P

Ostatnia kwarta przegrana 18-35, a mecz przegrany w ostatnich sekundach meczu.

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Szybsze simowanie spowodowałoby szybsze dobrnięcie do fa/draftu/campu i każdy z nowych gmów zacząłby budować team po swojemu, co zwiększyłoby identyfikację z nim i pozostanie gma w simce na następny sezon. Bo umówmy się, jak ruszy liga, to znowu może tu zrobić się pustawo, a zrobienie trade'a będzie graniczyć z cudem.

Ja myślę, że BeGMowcy już się wkręcili. Najtrudniej było z chęcią zaznajamiania się z realiami tej dziwnej ligi, chociaż tak prawdę okazało się, że strach ma wielkie oczy i te nazwiska nie są wcale tak przypadkowe, mimo tych Podkolzinów i Ajinców w HOF.

Nie wydaje mi się by nasza ekipa potem zapomniała o simbasket, nawet jak ruszy sezon, a wraz z Nim BeGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Lol. Cheick Samb na SG, prawie pyknął Mavs i rzekomo wielkiego Dirka Nowitzki. Co ty na to @Sylvinho.? :P

Ostatnia kwarta przegrana 18-35, a mecz przegrany w ostatnich sekundach meczu.

Ostatecznie Mavs dali radę :D

Ja to jednak bardziej patrzyłem jak moje trio poskładało Wade i spółkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny mecz i ważna przegrana. Niby bez Hakeema, ale wynik słabiutki. 

Najpierw Magic, teraz Cavs mnie zweryfikowali 😐

Sporo głosów za 2 kolejkami na dzień, ja również za, ale mam świadomość, że gra ma swoje długie tradycje i szanuję to. 

Ale może chociaż All Star Brake przewinąć? 😀 

Jutro niedziela, więc nawet pasuje by jutro wszystko się odbyło a od poniedziałku mecze czy to jeden czy dwa dziennie. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał:

Ważny mecz i ważna przegrana. Niby bez Hakeema, ale wynik słabiutki. 

Najpierw Magic, teraz Cavs mnie zweryfikowali 😐

Sporo głosów za 2 kolejkami na dzień, ja również za, ale mam świadomość, że gra ma swoje długie tradycje i szanuję to. 

Ale może chociaż All Star Brake przewinąć? 😀 

Jutro niedziela, więc nawet pasuje by jutro wszystko się odbyło a od poniedziałku mecze czy to jeden czy dwa dziennie. 

Żeby jutro ogarnąć all-star to trzeba by 3 dni od razu przewinąć, all-star jest w day60 :D

Iverson career-high 61 punktów. Wreszcie udało mi się tą 60 pyknac :)

Ma już 34,8 ppg, najlepszy jego wynik to do tej pory 35,3 więc jest blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy tak jak jest. 
dalismy trochę ożywienia ale nie przesadzajmy. 

9 minut temu, SlaKB napisał:

Żeby jutro ogarnąć all-star to trzeba by 3 dni od razu przewinąć, all-star jest w day60 :D

Iverson career-high 61 punktów. Wreszcie udało mi się tą 60 pyknac :)

Ma już 34,8 ppg, najlepszy jego wynik to do tej pory 35,3 więc jest blisko

A dajcie info tak historycznie skąd on taki killer. 
jaki był na drafcie. Potem jak szły Campy. Tego typu newsy poproszę. 

40 minut temu, Pablo81 napisał:

Szybsze simowanie spowodowałoby szybsze dobrnięcie do fa/draftu/campu i każdy z nowych gmów zacząłby budować team po swojemu, co zwiększyłoby identyfikację z nim i pozostanie gma w simce na następny sezon. Bo umówmy się, jak ruszy liga, to znowu może tu zrobić się pustawo, a zrobienie trade'a będzie graniczyć z cudem.

Wprost odwrotnie. Nowe dusze cieszą się ze mogą spokojniej ogarnąć arkana tej gry 

Jezeli teraz ma być coś szybciej to albo nas nowych to trochę przerośnie albo dorwie gdy dojdą nowe obowiązki i inne ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SlaKB napisał:

Żeby jutro ogarnąć all-star to trzeba by 3 dni od razu przewinąć, all-star jest w day60 :D

Ale to techniczny problem? Nie znam się, ale nie ma meczów, nie ma wklejania itd. Trochę bez sensu czekać tydzień na następny mecz w naszej sytuacji. Pomyślcie o takim przewinięciu by w poniedziałek już były mecze ligowe. Z góry dziękuję 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nas się nie Martw. Jesteśmy na dłużej. Tak do 2056 

1 minutę temu, Tecu napisał:

Ale to techniczny problem? Nie znam się, ale nie ma meczów, nie ma wklejania itd. Trochę bez sensu czekać tydzień na następny mecz w naszej sytuacji. Pomyślcie o takim przewinięciu by w poniedziałek już były mecze ligowe. Z góry dziękuję 😀 

ASG break? Za 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Ale to techniczny problem? Nie znam się, ale nie ma meczów, nie ma wklejania itd. Trochę bez sensu czekać tydzień na następny mecz w naszej sytuacji. Pomyślcie o takim przewinięciu by w poniedziałek już były mecze ligowe. Z góry dziękuję 😀 

Tutaj nie ma żadnej przerwy, jeszcze kolejne dwa dni to normalne mecze, a później w jeden dzień cały ASW :)

11 minut temu, ignazz napisał:

Zostawmy tak jak jest. 
dalismy trochę ożywienia ale nie przesadzajmy. 

A dajcie info tak historycznie skąd on taki killer. 
jaki był na drafcie. Potem jak szły Campy. Tego typu newsy poproszę. 

Spoko skillset podczas draftu, szczególnie jako scorer. Później miał dwa dojebane campy gdzie mocno się rozwinął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SlaKB napisał:

Tutaj nie ma żadnej przerwy, jeszcze kolejne dwa dni to normalne mecze, a później w jeden dzień cały ASW :)

Faktycznie, nieporozumienie. Mój następny mecz jest dopiero za 6 dni, więc myślałem, że to jest All Star Brake i chciałem to przewinąć, ale nie spojrzałem, że inni mają normalnie mecze 😀

Dziwny mam harmonogram, mało meczów rozegranych, teraz długa przerwa a później prawie codziennie 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Faktycznie, nieporozumienie. Mój następny mecz jest dopiero za 6 dni, więc myślałem, że to jest All Star Brake i chciałem to przewinąć, ale nie spojrzałem, że inni mają normalnie mecze 😀

Dziwny mam harmonogram, mało meczów rozegranych, teraz długa przerwa a później prawie codziennie 😐

Uroki simki, zawsze jakiś team ma dziwny terminarz :D

ASW będzie we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny byłby przede wszystkim ktoś kto by to ogarnął od strony IT, poza tym myślę, że chłopaki potrzebują jeszcze trochę czasu żeby się odpowiednio wdrożyć.

+ w tej nowej wersji jest inny kalendarz i z tym mogą być małe problemy bo tam bazuje on na realnym kalendarzu i wtedy bylibyśmy zmuszeni simowac dwa dni za jednym razem, a wcale nie przyspieszyło by to jakoś rozgrywki ;)

Jakby ktoś z nowych osób chciał poczytać to w tym temacie była już dyskusja na ten temat. :)

W tym momencie cena za nową wersję gry to $24.95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat:

W związku z pandemią koronawirusa liga SimBasket zdecydowała o dodaniu dodatkowych terminów rozgrywania meczów. Od poniedziałku 30.03.2020 do piątku 10.04.2020 włącznie będą rozgrywane dwie kolejki jednego dnia. Pierwsza kolejka będzie rozgrywana w godzinach przedpołudniowych, a druga tak jak do tej pory - w godzinach wieczornych. O dalszych działaniach poinformujemy 10.04.2020 i będą one zależne od rozwoju pandemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.