Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, SlaKB napisał:

Ale na pewno Dirkowi za plecami przydałby się jakiś kozak w obronie, szczególnie że Hamilton w obronie jest cieniutki i to też na e pomaga

 W tym meczu Dirk zatrzymał Eldena Campbella na 3/16 z gry, a Hamilton Granta Hilla na 6/27. Not Bad :)

@Qcin_69 widzę odpalił też protokół hard tank :) Zero zdziwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ice23 napisał:

Ja pi****le a czy to jest k**** zabronione w jakims regulaminie? Ma byc podobno ale poki co nie ma wiec korzystam z tego wiec wypierdalac z takimi oskarzeniami

No yo czemu sie mnie czepiasz że i ja z tego korzystam? ;) czy jest gdzieś w tegulaminie punkt że mozna tankowac albo z wszystkimi albo z nikim? Jak ktos chce wygrac mecz to i ja chce z nim wygrac, jak ktos specjalnie sie podklada to cóż, sprobuje mu to utrudnic a Nash jako center bardzo mi to ulatwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

Po co te nerwy.. i tak będzie loteria, a ten jeden czy dwa winy pewnie nic nie zmienią.

Loteria na starych zasadach, więc każdy mecz ma znaczenie. To są spore różnice, nie to co obecnie.

Zgaduje, że nie idzie zmienić zasad na obecne?

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, julekstep napisał:

Mavs to imho jeden z większych zawodów RS.

Kirilenko jest totalnym studem (top-10 player), Dirk jest trochę dziwny, ale też fajny, Rip się niesamowicie rozwinął od czasów kiedy był u mnie - taki core w bieda-konferencji zachodniej powinien luźno dać walkę o HCA a tu są poniżej PO póki co

Problem w ich GM, który zamiast sprzedać Dirka i pozwolić Kirilence grać na pf do której to ma najlepsze warunki, lansuje tą białą parówę. Dirk ma dobry postD ale ogólnie na centra się nie nadaje ale szkoda mi go sprzedawać, z sentymentu ;]

10 godzin temu, Krzemo napisał:

Roger za dużo w taktyce miesza.

Odkąd nie "trenuje" ustawień na demie, to średnio u mnie z taktyką, więc sporo racji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eMeS napisał:

Można łatwo napisać program do losowania na nowych zasadach. Nawet wrzucić go na stronę, jeżeli mamy dostęp do plików na serwerze  

Tak jak mówi Julek, gra losuje kolejność. Gdybyśmy losowali ją tu na forum to później w grze musiałbym do skutku losować, żeby wyszła identyczna (mogło by zająć parę minut albo parę godzin, różnie bywa) albo po loterii w grze robić jakieś dziwne rzeczy jak wymiany pickow między teamami, żeby ustalić prawidłową bo kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.