Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dannygd napisał:

Conley to traci minuty na rzecz Clarksona 😁

Btw. Rudy AllStar

 

Wschód jest piękny. Bardzo mnie cieszy docenienie Adebayo, Sabonisa i Middletona, bo Ci gracze rozgrywają naprawdę świetny sezon. Trochę szkoda Beala, bo ten gra lepszy sezon od Ingrama, a się nie załapał, ale i tak jest spoko. No i w końcu Gobert został doceniony. Zasłużył jak żaden inny gracz. To taki większy i skuteczniejszy Ben Wallace. Szanuję bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Rudy i Donovan w ASG :) w końcu docenieni :) 

też się cieszę szczególnie z Dona tak ślicznie to dzisiaj uczcił :P 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

troszkę bekunia, że z trójki Conley, Ed, Clarkson najwięcej daje ten ostatni

niesamowity był dzisiaj ale sam nie mógł tego wygrać, to nie Jokić ;)

Jakby Jok musiał grać z takim supportem to byś inaczej gadał ;) 

 

PS Cofam zarzuty co do Mika C. koleś jest typem stricte pro zespołowym, ponoć jak widzi swoją grę to mu tak samo niedobrze jak fanom w SLC i teraz humanitarnie będzie inkasował resztę kasy za siedzenie na ławie, i okazjonalne charytatywne turnieje golfowe :) 🙀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ely wracaj już z tego urlopu, bo bez Strażnika Jazz temu zespołowi nie idzie. 
 

Człowiek jedzie z rodziną na 9 dni ferii a tu Jazz robi 1-4. I z tego co sobie fragmentami widziałem to nadal obrona na obwodzie nie istnieje. Niemniej jak widzę 27-1 z Denver na przełomie 3/4 kwarty czy kończenie kwart z Blazers 0-12 pierwszej 0-15 drugiej i 0-13 trzeciej to ręce opadają. Ale kompletnie nie rozumiem Snydera. S5 Jazz robi nieźle plusy a ten gra nimi 12 minut tylko bo szybko ściąga Mitchella choć ten od początku sezonu nie radzi sobie z liderowaniem rezerwom. Ta rotacja jest źle ułożona bo Jazz szybko traci moc i rozmienia na drobne. A plusów z tego brak. Tak jak nie wiem po co ściągał Conleya pod koniec pierwszej połowy skoro jedyny coś grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

to nadal obrona na obwodzie nie istnieje

oglądałem ten mecz z Blazers, i wyglądali jakby nie wiedzieli przeciw komu grają, raz że ich obwodowi faktycznie nienajlepiej bronią , to jeszcze  Gobert po picku zostawiał Lillardowi metry miejsca.... dopiero jak Lillard nastukał z 30pkt i PTB było +15 to zaczął agresywniej wychodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz w tej chwili to cięzko nazwać zespołem. To co dziś odwalili to przeszło ludzkie pojmowanie. Są plus 15 w połowie 3 kwarty i znowu kolejny raz pozwalają na dziki run rywalom ktorzy są druga noc z rzędu i to jeszcze grają w 5. Robią serię 3 straty z rzędu albo tak jak w końcówce 4 z rzędu. Mitchell gra najgorszy kosz w karierze tak jakby mu sodówka odbiła po nominacji do ASG. Dziś sam w 4 kwarcie załatwił Jazz. Jego straty to nieporozumienie. Obrona gorzej niź źle. Nie wiem co się dzieje z tym zespołem ale nawet Snyder wygląda ostatnio na amatora. 13 sekund do końca a ten rozpisuje ackje na cięzko kontestowany rzut Conleya?????  Totalna implozja tego zespołu, Może to poskładają ale na razie to wygląda fatalnie. 5 porażka z rzędu z czego 4 w której tracą dużą przewagę praktycznie w prosty sposób. Zespół gra bez życia bez energii . Grają źle I to nie Mike Conley jest tego przyczyną. No chyba, że jest jakaś zła chemia ale wątpie.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.