Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

W pięknych czasach w jakich przyszło nam żyć - przepełnionych wieloma rozwiązaniami technologicznymi takie sytuacje nie powinny mieć miejsca...

Ja rozumiem, że sędziowie również są ludźmi i każdy popełnia błędy ale ten Goaltending był tak ewidentny, że podejrzewam, że ludzie z najwyższych sektorów dobrze to widzieli...

Poza tym tak jak wspomniałem jest możliwość sprawdzenia całej sytuacji na nagraniu. Dlaczego sędziowie nie pokusili się o to? Nie mam zielonego pojęcia! Tym bardziej, że te 2 punkty mogłyby znacząco zmienić przebieg i tym samym rezultat całego meczu!

Moim zdaniem parodia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Raven2156 napisał:

Poza tym tak jak wspomniałem jest możliwość sprawdzenia całej sytuacji na nagraniu. Dlaczego sędziowie nie pokusili się o to? Nie mam zielonego pojęcia

Tak jak C_M napisał. Musieliby gwizdać goaltending, żeby sprawdzić. Jak nie gwizdali to nie mogli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Gorzej to drukują tylko dla Cs w tym sezonie :( 

W tym meczu sędziowie byli fatalni. Sporo błędów po obu stronach. 

 

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jak się Snyder nie ogarnie i nie zacznie grać Miye Oni z ławki to wuja a nie na wyższy poziom wejdziemy. 
Zaorac to wszystko, zostawić Mitchella,Goberta i Miye Oni i lecimy z tematem 

A z ciekawości ile widziałeś meczów Stars? No i ostatnio czy nawet dziś to Mitchell jest najgorszym starterem Jazz. Dziś odpuszczał Mc Colluma by podwajać Melo. Rzuty że złych pozycji. Jakieś dzikie floatery czy ling 2 bez szans powodzenia. I jeszcze te głupie komentarze po meczu na temat Trenta. Coś mu nie służy nominacja do ASH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kore napisał:

Ale Gobert niezły c***ek z tym kiwaniem głową do Lillarda przy sędziach, że nic nie było.

Nazwijcie mnie naiwnym, ale po prostu szanuje postawy fair Play.

Przecież on po meczu przyznał że był goaltend jak obejrzał powtórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kore napisał:

Ale Gobert niezły c***ek z tym kiwaniem głową do Lillarda przy sędziach, że nic nie było.

Nazwijcie mnie naiwnym, ale po prostu szanuje postawy fair Play.

On mógł tego nie widzieć dobrze czy nie czuć na żywo. Końcówka meczu, emocje etc. Od sędziowania są sędziowie, a nie gracze. Nie traktowalbym tego jako oszustwo jak flopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

On mógł tego nie widzieć dobrze czy nie czuć na żywo. Końcówka meczu, emocje etc. Od sędziowania są sędziowie, a nie gracze. Nie traktowalbym tego jako oszustwo jak flopy

Oh please. Widzieli to ludzie z 34. rzędu, ale on nie widział ;)

@ely3 ok nie wiedziałem, aczkolwiek po meczu to sobie mógł przyznawać, jak już było po ptokach. jaja by miał, gdyby to zrobił od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Polishlama to jedno, ale to ze mam zdjecie   Szefa Jokiciowcow w czapce Jazz to największy asset wyciągnięty z wczorajszego wieczoru :D 

nie wstawisz tego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

sluchajcie jak ten Clarkson, bo Exum to juz ma "regression to the mean" : ]

daj mu czas dojść do siebie po tej grypie, za pół roku znów będzie zajebi.... prospectem 😂😭 a Klakson git, w zasadzie lepszy ostatnio niż duo starterów na 1/2 a to już coś :P nie żeby był tak zajefajny żeby tankować po niego i z #5 brać ale na pocieszenie może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.