Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Conley wrócił i wszedł w miejscu Mudiaya. Od razu widać ,że ofensywa Jazz jest cały czas pod kontrolą. Mitchell rozgrywa dla s5 a Mike dla ławki . Choć dziś był na sporym ograniczeniu minutowym . Jako jeden z nielicznych próbował coś w obronie. Ogólnie całkiem pozytywnie się zaprezentował choć pierwszy rzut za 3 miał fatalny. Widać też ,że jak na razie średnio wbiega pod kosz. Nie wiem czy jeszcze mu nogi nie pozwalają czy ma zakaz od sztabu medycznego

Nie wiem za bardzo z czego wynika takie leniwe bieganie na obwodzie. A tak się dzieje od początku tego roku. Rzadko kiedy Jazz spowalnia grę. Rzadko kiedy narzuca rywalom swoje warunki w obronie. Za to w ataku piłka chodzi bardzo dobrze i po dzisiejszym meczu Jazz już ma 8 ofensywę ligi a od wymiany Clarksona mają ortg 122 ( a jeśli wytniemy garbage time to nawet 125)

Teraz mecz z Indianą . Nie wiem ale dlaczego ale ten zespół od 4 lat kompletnie nie lezy Jazz. Ostatnie porażki są prawie zawsze +20. Zwycięstwa są rzadkością. Więc to będzie sprawdzian w MLK Day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

to 36/4 Royce'a wygląda jak konkretny steal, czy jest coś o czym nie wiem ?

Facet dostał szansę od jazz i nigdzie nie miał zamiaru iść. Ale i tak z 3 mln na sezon mniej niż zakładałem. Świetna umowa. Morey niech się uczy jak się przedłuża umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Facet dostał szansę od jazz i nigdzie nie miał zamiaru iść. Ale i tak z 3 mln na sezon mniej niż zakładałem. Świetna umowa. Morey niech się uczy jak się przedłuża umowy

no ja zakładałem, że 55-60/4 to maksimum z bonusami żeby było akceptowalne, ale tutaj piękny ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegapiłem triumfalny powrót Mika C. 😢 😜 mam nadzieje że w związku z nim Mundiay nie będzie grzał tylko ławy, choć znajac życie to obawy sa płonne :P

14 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Najpiękniejszy kontrakt jaki widziałem.

Bylem pewny ze dostanie około 40/3 a tu dostanie mniej niż Exum :) ciekawe co z Clarksonem + w kogo będą celować latem na backup Goberta

a na ch ci backup dla Goba jak masz Bradleya :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rok umowy Royce ma gwarancję 2,5 mln z 9,8. 

Szkoda,że Pacers było w SEGABABA bo trudno powiedzieć czy Jazz jest aż tak mocne. Pacers nie leżało Jazz od kilku lat a dziś nie mieli sekundy równorzędnej gry. 

To dopiero dwa mecze ale Conley jako lider ławki wygląda bardzo dobrze a ofensywa Jazz dzięki temu cały czas jest na elitarnym poziomie. 

Jazz już ma 7 ofensywę i 7 obronę wg CTG. Dawajcie już te grube ryby , o których wspominał Qcin bo wciąż Jazz potrzebuje prawdziwego testu. Atak na 125ortg jaki mają od wymiany Clarksona wygląda jak aberracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Atak na 125ortg jaki mają od wymiany Clarksona wygląda jak aberracja

bo jest, nikt na dłuższą metę nie jest w stanie utrzymać +15rORTG w porównaniu do ligi, ale faktycznie bardzo dobrze mi się to ogląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby te grube ryby nie zniszczyły tej iluzji, no ale Pacers mieli być ważnym testem i dostali po d. Szkoda mi w tym wszystkim tylko Mundiaya, na dłuższą metę myślę że bardziej sie Jazz przyda niż Klakson, a teraz cierpi na tym że Conley wrócił i że wspomniany gra niezależnie czy mu siedzi czy nie, tak czy inaczej skołowali by jakiegoś dobrego rolsa pod kosz i można by ten sezon dowiećzć do końca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Ostatni rok umowy Royce ma gwarancję 2,5 mln z 9,8. 

Szkoda,że Pacers było w SEGABABA bo trudno powiedzieć czy Jazz jest aż tak mocne. Pacers nie leżało Jazz od kilku lat a dziś nie mieli sekundy równorzędnej gry. 

To dopiero dwa mecze ale Conley jako lider ławki wygląda bardzo dobrze a ofensywa Jazz dzięki temu cały czas jest na elitarnym poziomie. 

Jazz już ma 7 ofensywę i 7 obronę wg CTG. Dawajcie już te grube ryby , o których wspominał Qcin bo wciąż Jazz potrzebuje prawdziwego testu. Atak na 125ortg jaki mają od wymiany Clarksona wygląda jak aberracja

Sam jesteś aberracja :P Jazz idą jak walec teraz :ap Mówiłem przecież ze easy win będzie to jak zawsze za bardzo się asekurujesz :P 

Chlopaki złapali flow, Conley z ławki to idealny Conley, on się przyzwyczaił w ostatnich latach do gry z kasztanami wiec teraz jest El Profesor, w naturalnym środowisku :P 

No ale Indiana to i tak ogony, tam może jest zespół ale brakuje talentu, ja jestem ciekawy jak będziemy się prezentować na tle zespołów bardziej utalentowanych od nas, bo to ze takich Pacers czy inne zespoły bez gracza w top30 ligi będziemy regularnie klepać to nie mam żadnych obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że mecze Jazz zaczynają być nudne ostatnio . Jazz ma od wymiany Clarksona ofensywę nr 1 ale różnica między nimi a drugimi Mavs wynosi więcej niż miedzy Mavs a 18 atakiem .. Ortg oscyluje ok 123-124 i to jest poziom jaki w ostatnich latach miało tylko Golden

Jazz w odróżnieniu od listopada kiedy wychodzili na mecz jakby jeszcze spali teraz od samego początku po prostu demolują na pełnej intensywności. Każdy kto pamięta mecze z Golden jeszcze z grudnia a dzisiejszy widzi kolesalną różnicę. Snyder od lat słynie z tego ,że w listopadzie dowala tak ciężkie treningi ,że potem gracze nie mają sily biegać . Teraz grają na niesamowitej intensywności i od powrotu Conleya mogą w 4 kwartach odpoczywać

Ale wciąz w głowie siedzi chochlik który powtarza za Łoną - To nic nie znaczy - Terminarz był łatwy a Jazz jest w miare zdrowe. Ale już następne 15 meczów będzie naprawdę trudne choćby to SEGABABA w Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.