Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, dapunk20 said:

-xD

Spokojnie, za kilka dni Phily z L3 dociągnie do tego samego poziomu i raczej nikt z fanów Jazz nie wejdzie do tematu 76 żeby wstawić szyderczego emotikona :D

Ingles gra straszny poach, a Mitchellowi naprawdę odwaliło po nominacji. Chyba się podjarał perspektywą przybijania piątek z Giannisem I LeBronem. Gorzej jak zostanie wybrany na końcu. Ptzydałoby mu się. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieje się z tego że Jazz kaleczą tylko po prostu wyszło zabawnie, że miał być test w którym liczono na 9-4 a tu 5L streak na start :D co do samych Jazz to nie uważam ich za contedera, więc to że radzą sobie tak a nie inaczej z lepszymi ekipami nie dziwi (chociaż to że przegrają u siebie z Rockets bez Hardena/RW/Capeli [*] czy Nuggets w b2b którzy grają w czterech to mega niespodzianki]

 

W sumie mam wrażenie że oni w ostatnim tyg troszkę ten sezon przegrali, bo wyglądali na ekipe która ma szanse na top2 seed a tutaj już DEN/LAC raczej nie oddadzą bo terminarz podobny i zostaje walka z Rockets o HCA (co na ten moment wygląda 50/50) ale to raczej też bez znaczenia, bo nie dośc że ten smallball Rockets już w 1 rundzie to będzie dla nich ciężka seria nawet z przewagą parkietu to w potencjalnej drugiej  z Lakers sukcesu nie wróże, gdzie  niedawno jeszcze realne wydawało się że zaczną PO od jakiś Thunder->Nuggets z HCA

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dzidy, nie wiem jak po 1 połowie można było tak zagrać w 2, i to przecież Nugs powinni być zmęczeni ... brak słów, i ten dziad Snyder na jego miejscu wstawiłbym kogokolwiek z ławy widząc taką padakę a nie kisił mitchela czy ingelsa. Cholera ta ekipa się będzie bić o 7 z OKC 😳

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

:D życie :D Denver zagrało PO wąsko, dobrze wyselekcjonowana 7graczy :D nic dziwnego ze nas PJ Doziery dojechały :)

Zagrali w pięciu i to Mitchell im podarował zwycięstwo. To co on odwalił od połowy 3 kwarty czy potem od stanu 90-81 to było nieporozumienie. Przecież on nawet ten jeden rzut co trafił w końcówce to był kong 2 w 3 sekundzie akcji. Jakieś zaćmienie umysłu ma ostatni. Te minuty na przełomie kwart kiedy prowadzi grę ławki to jest dramat. Do tego Ingles znowu wygląda źle i jest jak jest. Drugi raz to nie Denver wygrywa tylko Jazz podarowało zwycięstwo bo przestają grać. 6 mecz z rzędu w którym grają za kare. Zero walki zero chęci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mniej więcej tak:

po tej porażce z 76ers na wyjezdzie x czasu temu: "potrzeba zmian" "Snyder out" etc.

gdy Utah miało long win streak niedawno mieliśmy: "Mitchell top10", "Gobert DPOTY", "wszystko klika jak trzeba, ależ to Snyder poukładał", "contender pełną gębą", "to jest ten rok"

a teraz: " jak oni grają",  "brak energii, brak chemii w zespole", "Mitchell dno" 

:D

i tak w koło Macieju.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karl napisał:

wow, odkryles cykl życia kibica

Po prostu bawi Mnie takie popadanie ze skrajności, w skrajność. Każda ekipa ma swoje ups and downs w trakcie sezonu, i nawet teraz, "gdy nie idzie" to jestem jakoś spokojny o te ekipę, którą fajnie się w tym sezonie ogląda. A takie emocjonowanie się po ich porażkach,  jakby byli bottom 5 tej ligi jest krótko mówiąc śmieszne, gdzie to top 4 drużyna na zachodzie, z dwoma graczami wysokiego kalibru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że Jazz akurat teraz gra jakby nie chcieli grać ze sobą. PRzecież dziś mieli przez ostatnie 7 minut 5 pkt. 1/6. 6 strat. Zero chęci walki. Tydzień temu w Denver było 27-1 na przełomie kwart. Z Portland kończyli kwarty kolejno 12-0, 15-0, i 13-0 .

I akurat w tym momencie grają jak bottom 5. W styczniu jak drużyna tego potrzebowała to Snyder potrafił grać 12 minut pod rząd Gobertem czy Bojanem. Teraz rotuje niezrozumiale to już kolejny raz kiedy bardzo szybko rozbija s5 i rywale od razu notują zryw. 

Czemu dziś w końcówce nie grał Clarkson , ktory był 6/7 z gry a grał Ingles? Czemu zdejmuje Mitchella po 5 minutach 1 czy 3 kwarty choć cały sezon ten nie radzi sobie na przełomie 3/4 kwarty ? Jazz ma mocne lineupy s5 i przeciętne lub słabe inne ale Snyder szybko rozbija swój najmocniejszy lineup . Nie potrafię tego zrozumieć tego od początku sezonu.

Ale najbardziej mnie martwi to ,że to jest 3 moment w tym sezonie kiedy Jazz gra kompletnie bez energii. Gdzie rywale zdobywają każdy zbiórkę na styku. Kiedy to rywale nurkują po piłki. Kiedy walczą , robią przechwyty a Jazz sobie spacerują. 

I to frustruje bo w teorii to jest zespół bardzo mocny ale pierwszy raz od 10 lat widzę ich bez energii i bez ambicji

I dla mnie Gobert to TOP 10 a nie Donovan - z tym ,że akurat nawet Rudy ostatnio nie gra najlepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

czyli mniej więcej tak:

po tej porażce z 76ers na wyjezdzie x czasu temu: "potrzeba zmian" "Snyder out" etc.

gdy Utah miało long win streak niedawno mieliśmy: "Mitchell top10", "Gobert DPOTY", "wszystko klika jak trzeba, ależ to Snyder poukładał", "contender pełną gębą", "to jest ten rok"

a teraz: " jak oni grają",  "brak energii, brak chemii w zespole", "Mitchell dno" 

:D

i tak w koło Macieju.

 

3 godziny temu, karl napisał:

wow, odkryles cykl życia kibica

nie wsadzajta wszystkich do jednego worka :P na forach z za oceanu mówią że już lepiej nie będzie, ciekawi mnie co dalej jeśli nic się in+ nie zmieni ... a no i michel masakra, w sensie w sezonie kiedy myślisz że serio gra ogarnięty itd odpie... jakąś bonanzę jak najgłupszy rukas, to naprawdę ciężko załapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

czyli mniej więcej tak:

po tej porażce z 76ers na wyjezdzie x czasu temu: "potrzeba zmian" "Snyder out" etc.

gdy Utah miało long win streak niedawno mieliśmy: "Mitchell top10", "Gobert DPOTY", "wszystko klika jak trzeba, ależ to Snyder poukładał", "contender pełną gębą", "to jest ten rok"

a teraz: " jak oni grają",  "brak energii, brak chemii w zespole", "Mitchell dno" 

:D

i tak w koło Macieju.

A Ty to pierwszy raz na forumku Jazz?:D Przecież my jesteśmy głodni sukcesu jak cholera :P wiadomka, ze u nas będzie zwykle przereagowanie :P Jak wygrywamy to urabura dawać Lebrona jemy na miękko, jak w plecy to urabura wina Elyego :D 
A tak zupełnie serio, to ja mam akurat duży dystans do tej drużyny :P mamy być gotowi na PO, fajnie by było mieć HCA ale i z 8 pozycji jesteśmy groźni dla każdego :P wiec po prostu czekam na PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

A Ty to pierwszy raz na forumku Jazz?:D Przecież my jesteśmy głodni sukcesu jak cholera :P wiadomka, ze u nas będzie zwykle przereagowanie :P Jak wygrywamy to urabura dawać Lebrona jemy na miękko, jak w plecy to urabura wina Elyego :D 
A tak zupełnie serio, to ja mam akurat duży dystans do tej drużyny :P mamy być gotowi na PO, fajnie by było mieć HCA ale i z 8 pozycji jesteśmy groźni dla każdego :P wiec po prostu czekam na PO :)

bez kitu strasznie naiwnym jest myśleć, że ekipa która nie była contenderem, nie jest jakoś tam utytułowana, zacznie nagle klepać w po. Na razie to myśmy z najłatwiejszym terminarzem w lidze sobie pograli, a tak to jest mocna bida, atmosfera podobno licha itd itp więc nie, oni nie będą raczej gotowi na po 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

W końcu, brawo Rudy. Wystarczy Lillarda zatrzymać poniżej 50 punktów. :)

Tam akurat był błąd sędziów. Ewidentnie goaltend. Kolejny słaby mecz naszych liderów. Kopia meczu z Denver. Wychodzą na prowadzenie w połowie 4 kwarty ok 7-9 pkt i w kolejnych 4 minutach trzy straty 4 pudła i Blazers miało akcje na wygraną. Tyle że Jokic trafił a Lillardowi zabrali sędziowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.