Skocz do zawartości

NBA w TV 08/09


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

@Graboś - z meczami z LP tak właśnie jest. Ogólnie przez 15 pierwszych minut to logo a później dopiero się zaczyna. Też miałem przypadki, że oglądam jakiś mecz i nagle stop :?

@kore - nie chcę zaczynać nowej kłótni. Ale gadanie, że Wade jest superstarem dzięki sędziom jest (imo) trochę nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt o tym jeszcze nie pisał, a ja właśnie byłem na stronie C+ i jestem w małym szoku.

otóż w poniedziałek wieczorem/w nocy Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 pokaże 3 mecze :!: :)

 

Od kiedy C+ ma prawa do NBA to nigdy nie było jednej nocy nawet dwóch meczów i nie wiem co im się stało. W każdym bądź razie wypada tylko się cieszyć.

 

TRANSMISJE MECZÓW NBA 19 STYCZNIA:

 

19:00 New York Knicks - Chicago Bulls (CANAL+ SPORT2)

02:00 Boston Celtics - Phoenix Suns (CANAL+ SPORT)

04:45 Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers (CANAL+ SPORT)

 

19 stycznia to dzień Martina Luthera Kinga, ale tak czy inaczej zaskoczyli mnie i to mocno. :)

Brawo i oby więcej takich akcji.

 

http://www.canalplus.pl/blogsport/artykul?334

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje poziom zaangażowania polskiej telewizji (w domyśle C+) w mecze NBA... Puszczają 3 mecze jednej nocy, a u niektórych to orgazm jakby rozdawali kluczyki do Bentleyów pod pałacem kultury... ;-)

 

Takie pytanie, bo sam nie posiadam C+, czy chociaż te mecze w HD puszczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi Kamil, 3 mecze jednej nocy to dla Ciebie mało czy jak :?:

Nie ma się co oszukiwać, w Polsce koszykówka jest sportem numer cztery czy pięć i nie można wymagać, żeby w Polsce było tyle transmisji koszykarskich co piłkarskich.

 

Ja tam się cieszę z tych trzech meczów, chociaż jeszcze nie wiem czy będę miał gdzie obejrzeć :?:

 

Nie wie ktoś czy gdzieś w Warszawie można będzie obejrzeć w nocy te mecze, bo ja nie wiem czy już będę miał C+ w mieszkaniu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak się właśnie zastanawiam czy przypadkiem nie powrócić do cyfry jak widzę ile meczy teraz można oglądać, jak doliczyć jeszcze orange sport. Gdyby tak mieli wciąż NFL pewnie bym się nawet nie zastanawiał. Mam pytanie ktoś wie czy mecze NBA cyfra daje w HD ? kupiłem telewizor z full hd i tak się zastanawiam czy gdybym się zdecydował na cyfrę to nie wziać dekodera hd, ale jeśli w hd dają tylko kopaną to dziękuję. Tak w ogóle to szkoda,że tyle kasy miesięcznie trzeba wywalić jak większość tych kanałów mnie kompletnie nie interesuje, w zasadzie jak miałbym pakiet z samymi sportowymi kanałami w zupełności by mi to wystarczało, miesiąc temu jak kupiłem telewizor podpiąłem kabel antenowy to kanałów do dzisiaj nie ustawiłem i nie wiem czy poza wiadomościami na cokolwiek tam przełączałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van- nie wiem czy czasami finały '08 nie były w hd,ale chyba nie:) Jedyny mecz jaki pamiętam na cyfrze w Hd to ostatnie świąteczne spotkanie w staples Lakersów z Celtisc. W swięta miały byc wogole 2 mecze w hd- La-C's i też mecz NOH. Ale skonczyło się,ze drugi mecz pokazali bez HD:)

 

Czy dużo meczów w hd pokazują- teraz prawie wcale, ale ma się to stopniowo zwiększać. Narazie jakość jest słaba,jeszcze dochodzi do tego pokazywanie ich na c+2,ktore technicznie ma gorszą jakość niż c+sport. A powtórki to już ogólnie paranoja-zazwyczaj lecą na c+spot,ale w ...kwadracie.

 

Wiesz,wszystkich nie musisz brać. Bierzesz podstawowy + pakiet canalplus+ orange sport = jakies 80zł.A szczególnie,ze reszta kanałów,których nie będziesz miał jezeli nie weżmiesz prestizowego,nie jest Ci potrzebna,to tak byłoby najlepiej,a 70 złróznicy jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA w HD jest chyba sporadycznie, tak jak pisze poprzednik - świąteczny mecz był w HD, Finały jeśli się nie mylę też.

Chodzi oczywiście o C+, bo Orange Sport dopiero raczkuje w ogóle jako stacja telewizyjna i oni nic nie pokazują w HD.

 

lukasz, O co ci chodzi z tym powtórkami w kwadracie :?:

Ja oglądam często powtórki i obraz jest taki sam jak w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graboś nie wiem może innych to nei denerwuje,ale mnie jakoś tak:) Zawsze jak mecz leci w nocy na c+s2 jest w 16/9 a powtórki przeważnie puszczają na 6:9 i wychodiz z tego taki kwadrat z czarnymi pasami po boku. Mnie ot strasznie denerwuje,bo jeżeli już płącisz im to wymagasz jakiejs jakosci i osobiscie wolałbym tą powtórkę obejrzeć w 16/9 w gorszej jakości na c+s2 nizw takim 6:9 :)

 

Edit- o teraz na c+s2 jest powtórka sas z kwadracie, ale nie tak jak pisałem 6:9 tylko jest to 4:3:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do HD to jakośc jest super i nie ma co sie zastanawiac nad dekoderem...

 

potwierdzam ze w HD daja finaly i mecze gwiazd (wyjatkiem swiateczne) ale w eurosport hd lub ktoryms z kanalow niemieckich olimpiada szla tez w hd i dream team widzialem jak z trybun

dochodza malysze liga angielska (najwyzsza jakosc ever! i snooker a IMO hd bedzie coraz wiecej...

 

dodatkowo za 1pln jest dekoder z nagrywaniem wiec jest coraz lepiej

no i pamietajcie bo to nic nie kosztuje bierzcie antene czasze 80cm zamiast 60cm

kasa ta sama a podobno jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem chyba idealną dla siebie opcję: http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus

 

multipakiet czyli canal+, canal+ film, canal+ sport i sport2 do tego orange sport w tym do tgo filmowy i sportowy c+ w hd z dekoderem z nagrywarką przez 8 miesięcy będzie mnie to kosztowało ok 40zł miesięcsznie , potem przez kolejnych 5 trwania umowy ok. 70. Inne programy mnie jak pisałem nie interesują kompletnie, nawet ten filmowy mi do szczescia potrzebny nie jest, ale niech będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na C+ były te trzy mecze w niedalekich odstępach czasowych i poza świetną koszykówką, zwróciłem też uwagę na komentarz po raz kolejny. Pierwszy mecz to para Michałowicz/Durda, drugi Michałowicz/Telman, trzeci Michałowicz/Hubert Radke.

 

Właśnie na tej trzeciej parze chcę się skupić. Już kilka meczów komentowanych prze tę parę oglądałem i od początku mi się podobał komentarz tego Radke, wczoraj, może przez to, że był to mecz Lakers, zwracałem tym, bardziej uwagę na to co mówi.

 

Naprawdę podoba mi się jego komentarz, przede wszystkim zna się na koszykówce, fajne dyskusje prowadzą często z Wojtkiem poza tym Radke trochę "odmula" WM. :wink: fajnie się jara, podnosi głos po jakichś efektownych zagraniach.

 

Fajną parę tworzył Mcnaull z Michałowiczem, ale trochę przeszkadzała polszczyzna Joe, Radke i WM to według mnie najlepsza para komentatorów chyba od początku transmitowania NBA przez C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.