Skocz do zawartości

NBA w TV 08/09


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Troche przesadzasz Max :) za c+ to chyba cos ok 90 sie placi teraz, ja za kablowke placilem z tymi wszystkimi dodatkami 160 za miecha no i to jest prawdziwie porabana suma :) , a co do neta to jakis Blueconnect nie dalby rady tam na tej twojej wśi ?

 

No właśnie miałem BC przez jakieś pół roku i dupa el. Przy 7.2 Mb /s na złaczu nic nie idzie... Teraz w radiówce mam 2 MB przy 54 MB złączu i jest git. Tyle tylko, że radiówka raz/dwa/trzy razy dziennie się zwiesza i tyle :twisted: Niestety - speed beyond quality
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzasz Max :) za c+ to chyba cos ok 90 sie placi teraz, ja za kablowke placilem z tymi wszystkimi dodatkami 160 za miecha no i to jest prawdziwie porabana suma :) , a co do neta to jakis Blueconnect nie dalby rady tam na tej twojej wśi ?

 

No właśnie miałem BC przez jakieś pół roku i dupa el. Przy 7.2 Mb /s na złaczu nic nie idzie... Teraz w radiówce mam 2 MB przy 54 MB złączu i jest git. Tyle tylko, że radiówka raz/dwa/trzy razy dziennie się zwiesza i tyle :twisted: Niestety - speed beyond quality
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, lata mijaja a na Knicks wciaz jest mi smutno patrzec. Mam do tej druzyny sentyment, ze wzgledu na ich wielkosc sprzed lat no i jakby nie bylo to pierwsza druzyna NBA ktorej nazwe znalem a wiec dobrze musi mi sie kojarzyc :) Poza tym te genialne mecze MJa w Nowym Jorku no i ogolnie pierwsze lata zainteresowania ligą, poznanie Ewinga, Starksa, Oakleya czy Williamsa i Anthony'ego. Gdy przypominam sobie spotkania z nimi i porownuje ich do dzisiejszych Randolphow i Duhonów... az mi szkoda wiecej gadac nt temat.

 

Dobrze WM powiedzial ze przykre jest ze taka prowincja jak Milwaukee przyjezdza do takiej swiatyni jak MSG i łoi tylek wielkim Knicksom... no ale coz, takie czasy. Choc chwilami ta gra NY chwytala. Mam nadzieje ze tak jeszcze z miesiac i beda takimi malymi sloneczkami wschodu ;-) Fajnie by bylo gdyby chociaz zostali seozonwcami. Bo o sukcesach w PO to i tak poki co moga tylko pomarzyc, zaczac trzeba od czegos prostszego :)

 

btw. danp czy Zachary to stosuje diete Eda C.? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz oglądałem tylko z 3 powodów.

Po pierwsze Duhon, którego po prostu uwielbiam (nic niestety nie pokazał, bo okazji nie było, a jego talenty będą naprawdę odgrywały marginalną role w taktyce Mike'a), po drugie Edek, ale o nim wiedziałem ze nie zagra, a szkoda, bo lubie sie pośmiać, po trzecie Crawford, człowiek, którego przez dłuższą chwile uznawałem za tego, który moze wpłynąc pozytywnie na przebudowę Bulls (na samym poczatku, szybko zdanie zmieniłem)

 

Jedna uwaga do gry NYK. Juz pomijam ze ta zbieranina graczy ze sobą nie gra. Ale jak mozna oddac 36 rzutów za 3 w meczu?!?!?!?! Szczęście dla NYK, że Q trafił te 3-4 trójki w czwartej kwarcie, bo bez nich skut była jakos 15% chyba... :?

Przydałby im sie Gordon...tylko kogo za niego? Lee przeciez nie oddadzą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm o tym nie wiedziałem, ale w szoku jestem, bo czytałem zdaje sie własnie o OS ze promocja trwa do końca roku... :? Ja płace za najwyzszy pakiet, więc nie miałem pojecia, że trzeba juz zamówic za dodatkową kase, ale co szok to szok

Teraz az sprawdziłem i faktycznie 10zeta sciagaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie jest tak jak piszecie, póki co jest promocja i te wszystkie opcje dodatkowe, czyli Canal+, HBO, Cinemax, Orange Sport i coś tam jeszcze jest za darrmo jeszcze przez 9 miesiecy.

Normalnie za OS płaci się 14 jeśli nie masz C+, 10 jeśli C+ masz.

 

A Orange Sport wszyscy mieli za darmo tylko przez pierwszy miesiąc, później trzeba było dzwonić i wtedy znowu ci podłączali, tyle, że tak jak pisałem przez najbliższe 9 miesięcy jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabos chyba niedokońca jest tak kolorowo jak to przedstawiasz.

Tydzien temu brałem cyfrę+ dla rodziców

hbo canal+ gratis do konca roku, z tym ze do konca listopada dzwonisz czy decydujesz się na przedłzunie canal+ badz hbo badz obydwu, wtedy płacisz 50% normalnego abonamentu związanego z tymi kanałami. 50% przez 10 miesięcy, potem juz normalnie bulisz. umowa obowiazuje na okres 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna mieć orange sport nie posiadając c+ w ogole?

Oczywiście, że można, dzwonisz, podłączają ci za kilkadziesiąt minut i tyle. Różnica jest taka, ze płacisz 14 złotych, a mając C+, płacisz 10 za OS.

14zł na ile? miesiąc tydzień? Sorry za tyle pytań ale jestem kompletnym laikiem w tej sprawie.

 

 

 

edit:

dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadzwoniłem, podałem nr aboneta, nr tel i co?... i dupa. Babka mi powiedziała że muszę przyjśc do nabliższego punkty Cyfry, podpisać dodatkowo jakąs umowe na OS i w ciągu paru dni/tyg mi włączą :? Az mi sie w to nie chce wierzyć, w dodatku że wy piszecie o jednym telefonie i parunastu minutach czekania. Z doświadczenia tez wiem że to nie jest duża robota bo kiedyś zmieniałem sobie pakiet i wystarczył do tego jeden telefon. Licze na to że ta baba była jakaś nie ogarnięta i była w robocie pierwszy dzień na szkoleniu i jak zadzwonie jeszcze raz to załatwią mi to w trimiga.

 

A co do wczorajszego spotkania to co prawda wytrzymałem tylko pierwszą połowe ale warto było chociazby żeby zobaczyc Ramona Sessions'a... nie zawsze jego koledzy nadążają za jego szybkimi podaniami ale widac ze jak on ma piłke to atak Bucks nabiera tepa i fajnie to wygląda... oby tak dalej i bedzie z niego dobry pg. Póki co nieobecnośc w s5 Ridnoura wychodzi kozłom na korzysc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Links zdziwiłeś mnie.

 

Ja jakoś dzień lub dwa przed rozpoczęciem sezonu zadzwoniłem do Cyfry, podałem numer abonenta, powiedziałem, że proszę o włączenie opcji dodatkowej OS, konsultantka powiedziała mi, że za około pół godziny mi ten program uruchomią, a ewentualną różnicę w rachunku przyślą pocztą i tyle.

 

Także zadzwoń jeszcze raz, bo tamta konsultantka musiała naprawdę być niedoświadczona. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.