Skocz do zawartości

NBA w TV 08/09


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Przygadał kocioł garnkowi :lol: Jakby to Kobe nigdy 'nie patrzył złym wzrokiem' na arbitrów w przypadku braku gwizdka :D

 

Kolejny mecz Heat na C+ - kolejny win. Sporo szczęścia przy tym rzucie Kobego.

Tak. Kobe tak robi. Tak jak to robi 95% pozostalych graczy w lidze. Tylko taka "drobna" roznica. Robia to najczesciej gdy maja ku temu powod :) A to co odstawil Łejd w akcji gdy przebiegl obok Waltona gdy ten wystawil reke to krotko mowiac zenada. JEszcze raz - gosciowi o takiej klasie nie wypada w ten sposob pajacowac i sie osmieszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to super mecz, tak jak piszą na nba.com, kolejny świąteczny prezent.

 

drugie spostrzeżenie to takie, że nie bardzo wiem, jak Boston zdołał wygrać 19 meczów z rzędu i mieć nadal taki bajeczny bilans. pierwsza piątka ok - gra idealnie, 5 dobrych lub bardzo dobrych obrońców, w ataku 4 intelignetnych zawodników z mega umiejętnościami. jak grają pierwszym składem, to ich gra jest podręcznikowa. ale ławka?? jak oni mogli wygrać 19 meczów, gdy ich najlepszym zawodnikiem z ławki jest Tony Alllen?? wygrali dlatego, że mieli mega szczęście, że w 30 meczach gracze wielkiej piątki opuścili...1 mecz (!)...pierwsza lepsza kontuzja chociaż na 5-10 spotkań odbije się imho bardzo na bilansie tego zespołu, nie wspominając, że 36mpg Allena i Pierce'a też dobrze nie wróży na przyszłość..Celtics zaniedbali ławkę, w zeszłym roku mieli trzech zawodników (Posey, Brown, Cassell), którym można było zaufać, a teraz nie ma nikogo

 

Lakers mają lepszy i o wiele głębszy personalnie skład i to może im dać zwycięstwo w czerwcu. na razie grają gorzej od Bostonu, który i tak mógł wczorajszy mecz wygrać, gdyby Ray Allen trafił te trójki, ale z czasem zgranie na pewno będzie lepsze, szczególnie wykorzystanie Bynuma, dla którego wydaje się, iż sky is the limit. Lakers nie tracą wiele jak grają rezerwowi, nawet taki Walton (choć on akurat teraz startuje) jest więcej wart niż każdy jeden zawodnik z ławki Cetlics. fajnie też, że Gasol się przełamał, bo po pierwszej kwarcie pewnie niejeden fan Lakers chciał mu kupić bilet powrotny do Hiszpanii. Gasol ma charyzmę i niebywałe umiejętności i fajnie że broni honoru Europy w starciach gigantów.

 

generalnie więc gratulacje dla Lakers, że udało im się pokonać mistrzów, no i przy okazji dla Jackson za win nr 1000. jeśli Celts przebiją się przez Cavs, to finały zapowiadają się jeszcze bardziej ciekawie niż przed rokiem i możemy mieć prawdziwą "sagę" (choć Cavs-Lakers także byłaby na pewno gorąca, tyle tylko że LAL-Bos już mają swoją historię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie brak ławki Celtics dopiero widząc ich w tym meczu zauważyłem jaki to poważny problem może dla nich stanowić

 

brakuje tych twardych, defensywnych weteranów Poseya i Browna, którzy odegrali kluczową rolę w wygranej z Lakers, wiadomo doświadczenie, umiejętność gry o wysoką stawkę, do tego fizyczność jaką wnosili, te faule, na które sędziowie przymykali oko, a których Allenowi czy Davisowi puszczać nie będą ci dwaj idealnie pasowali do defensywnej filozofii Thibodeau. Celtics muszą wzmocnić ławkę bo będą mieli problem może nawet wcześniej już z Cavs bo jeden Pierce przeciwko Lebronowi to trochę mało a Tony Allen to nie ta kategoria wagowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwasza połowa srednia, druga sprawiła ze oczu oderwac nie mogłem od TV

 

Co to Celts. Mysle, ze ten mecz uzmysłowił im, ze wzmocnic sie potrzebują własnie jak Van pisał weteranami. Tutaj osoba mutombo, który deklaruje ze mysli o SAS i Celts moze naprawde duzo zmienic, ale jedno jest pewne- potrzebuja jakiegoś swingmana, który odciązy Allena i Pierce'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na krotko o meczu. Liczylem na Celtow, liczylem ze po raz kolejny wschod pokaze pazur przeciwko "wild west". Liczylem na mega mecz Rondo. Ze zdominuje Fisha, ew Sashe. Sedziowie mu troche w tym przeszkodzili, ale i Rivers podjal odwazna decyzje w pierwszej kwarcie zostawiajac Rajona z dwoma faulami. Liczylem na niego, ogladajac go ostatnio mozna stwierdzic ze jak poprawi rzut to bedzie to polka Chrisa Paula, tak Chrisa Paula, bo potencjal ma imo wiekszy od D-Willa.

 

Ławka Celtow sie bójcie, maja jaka maja, ale czas na łapanie "głodnych" tytulu fa jest pozniej w lutym a nawet w marcu. Jeszcze sie wzmocnia, a pisanie o Casselu jako o powerze z lawki jest troche smieszne, bo oporcz trash talkingu to on nie pomogl Celtom za duzo na boisku, co innego Pj. Ale jak mowie jeszcze sie pojawia ciekawe nazwiska, Mutombo, czy innni weterani.

 

Kobe zagral nie w swoim stylu z tego sezonu. Do tej pory Kobe gral mega altruistycznie w pierwszej polowie by wrzucic w drugiej znana taktyke jumperkowania i powiedzenie glosno kto tu rzadzi. Teraz zagral inaczej, lepiej, w miare rowno rozkladaac kcenty na siebie i kolegów. Paul Pierce co teraz powie po bunczucznych wypowiedziach po zdobyciu tytulu. Paul gdzie jestes??

 

A co do Christmas Day to mi sie bardzij podobal mega klasyk Sas-Spurs z mega koncowka i juz po raz kolejny Sas zagrali ostatnia akcje koncertowo. Jeszce jak Manu wroci do swojej gry po ciezkiej operacji to Spurs beda mega mocni w po. Aha i Mutombo cos mowil ze albo Celtowie albo Spurs, co moze oznaczac ze Spurs beda musieli mocno cisnac w rs by przekonac Dikembe zeby poszedl do nich. Tyle bo sie spiesze, Szczepanową tradycje trzeba uczcic w koncu koniec postu, tzn poczatek karnawalu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo ma wiekszy potencjal od Derona williamsa? A nie za wczesnie zaczales swietowac ten karnawal? Bo walnales teraz jak by juz bylo cos dzis pite ;-)

Nie wazne bylo czy bylo pite, ale dla mnie Rajon Rondo ma potencjal na poziomie najwiekszych, tzn najwiekszego z najmniejszych, czyli Chrisa Paula. Popatrz na Devina Harrisa, dodal jumper , byl swietnym penetratorem i stal sie all-starem pelna gębą. Rajon ma tą przewage nad takim Harrisem ze niszczy go zdecydowanie w defense, do tego jest swietnym rebounderem jak na pg. Prosta droga, Rajon poprawia jumper, Rajon jest top 2 pg w tej lidze. A za nim grupa z Harrisem, D-Willem i mam nadzieje ze juz w nastepnym sezonie z Rosem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej moze pasuje jako ciekawostka ale co tam

 

1. Po powrocie Redda Bucks lekko przyspieszyli i graja nareszcie na miare wzmocnienia Jeffersonem w OS.

 

W SAS zagrali twardo wygrywajac a raczej miazdzac deske! Dosyc tego spurs pod tablicami bez Oberto nie istnieli i najlepszy Duncan mial 6 R podczas gdy obok Boguta 14 Redd zebral 10 a Jeff 9 czym w trojke pokanali cale spurs! Mecz na styku ale bez deski nie wygrasz!

 

2 druga nocna niespodzianka byla porazka Celtow z PTB bez lidera Roya!!!!!

 

Dziwne!!!i bądź tu madry i postaw u booka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem gdzie to wkleić, kiedyś był oddzielny temat league pass ale nie moglem znaleźć. W każdym razie rozchodzi sie o to co znalazłem na jednej ze stronek dzisiaj:

 

http://ds8.fileflyer.com/d/6f2a6b9b-38d8-4ba0-9f9f-9e19b554f981/upS5/fawxNAJ/NBArchive.rar

 

Pobierzcie ten słodziutki program i upewnijcie się czy macie .NET framework w wersji najmniej 2.0 (Jeśli macie Vistę problem z głowy) i cieszcie się archiwami League Pass, przed którymi NBA tak nas, Polaków, chroni.

 

Gwoli przypomnienia - archiwa dostępne są już PO zakończeniu spotkania. Niestety o ile mi wiadomo nie ma możliwości oglądania na żywo. Ale to jak znalazł dla tych, którzy nie chcą zarywać nocy a mimo to być na bieżąco z nba

Sprawdziłem i działa 8) . Cieszmy sie dostepem do wiekszosci spotkan NBA, niestety nie ma mozliwosci ogladania na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa ale nie można przewijać reklam, timeoutów i czasem może się ciąć dlatego ja polecam inny sposób :)

 

http://nba.cdn.turner.com/nba/big/leaguepass /2009/01/03/0020800490_800.flv - to link do spotkania Kings - Pacers (wstawiłem spację po leaguepass bo forum skraca linka a ja inaczej sobie z tym poradzić nie umiałem :lol:)

 

Aby wyszukać inny mecz w linku zmieniamy datę - "/2009/01/03/" na np 2009/01/02 oraz numer meczu - "0020800490_800.flv" na np "0020800489_800.flv"

 

489 czy to 490 to mumer spotkania, sprawdzić możemy go wchodząc na nba.com. Klikamy tam na zakładkę "Game Info" interesującego nas spotkania i data oraz numer meczu pojawi się nam w adresie.

 

Tak stworzony link wklejamy go Flashgeta i po kilku godzinach (u mnie 4-5) mamy meczyk w świetnej jakości z możliwością przewijania wszystkiego co nas nie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

489 czy to 490 to mumer spotkania, sprawdzić możemy go wchodząc na nba.com. Klikamy tam na zakładkę "Game Info" interesującego nas spotkania i data oraz numer meczu pojawi się nam w adresie.

a jak sprawdzić numer meczy zakończonych? bo nie bardzo mam pomysł...

 

----

edit:

 

już sobie poradziłem - numer jest podany w linku do WATCH HIGHLIGHTS - działa idealnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealem byc nie mozna :) Jumper Jamesa wciaz pozostawia wiele do zyczenia. No i shot selection. No ale jakby nie bylo to po prostu lapie sie za glowe jak go ogladam. Facet jest po prostu nieziemski. Jest jeszcze szybszy, dynamiczniejszy i sprawniejszy niz byl. Niesamowite, jest absolutnie nie do zatrzymania. Do tej pory nie wierzylem w to, ale ten sezon pokazuje ze w kilku elementach jest lepszy nawet od MJ'a. Oczywiscie dalej twierdze ze nigdy nie osiagnie jego poziomu z wielu innych wzgledow (:P) ale pewne rzeczy trzeba mu oddac. Po prostu wow, brak mi slow.

 

Co do meczu, to przypominal mi w pewnych chwilach fragmenty serii Suns - Lakers (tej zakonczonej 4-3). Wizards co chwila "bili" LeBrona co by go zniechecic do gry, a w Cavs nikt nie mial jaj zeby tak porzadnie oddac ktoremus Czarodziejowi. Nie dziwie sie Brownowi, ze wpadl w furie. Mial absolutna racje a w tej akcji jak i kilku innych bledy na niekorzysc Jamesa były rażące. Inna sprawa ze to sprawia ze poczulem do goscia wiecej sympatii. Wiadomo - czesto kibicuje sie poszkodowanemu. W ogole to milo ze sedziowie chyba przestali gwizdac byle musniecie na LeBronie. To sprzyja duchowi gry i sprawia ze facet sam siebie czyni tak dobrym a nie jest czynuiony takim w polowie przez sedziow jak np. Wade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie oczywiście nie było tam kroków przy akcji LeBrona sędzia faworyzował Wizards :P Ale i tak najlepszy Mike Brown xD

chyba żartujesz?

 

kroki były ewidentne a widać to było z kamery z tyłu LBJ bo ta spod kosza pokazywała tylko ostatni urwany moment gdzie operator sprawdzał czy nie było faulu po którym LBJ spadł na parkiet dwoma stopami,,,, dla mnie to był juz czwarty krok

 

ewidentnie były .....

 

3 kroki potem blok lub faul na LBJ (raczej faul) i potem opadnięcie czyli "czwarty krok"

 

kroki były ewidentne nawet wg NBA rules a najgorsze po akcji było tłumaczenie LBJ ze zrobił naskok i w górę gdzie ewidentnie przecież wchodził z lewej strony przeciwnika na "jednonogowych" krokach a nie naskokach....inaczej zagrał a zupełnie co innego pokazał pasiakowi

 

najgorsze że repleye pokazujące akcję niejako pokazywały to jako bład sędziego......

 

dziwne gdyż wielokrotnie liga nie pokazuje repleya który by ewentualnie pokazywał że pasiak nie miał racji a tu inaczej pasiak miał racje a zmontowano złe ujęcie repleya......

 

a jak Wy to widzicie??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole to milo ze sedziowie chyba przestali gwizdac byle musniecie na LeBronie. To sprzyja duchowi gry i sprawia ze facet sam siebie czyni tak dobrym a nie jest czynuiony takim w polowie przez sedziow jak np. Wade :)

LBJ 8.9 FTA, Wade 10.1 FTA na mecz. Spora różnica. Na dodatek wszystkie faule na LBJ są oczywiste natomiast Wade dostaje gwizdki z kosmosu 8)

 

W tej sytuacji z Brownem rzeczywiście pomyłka sędziów. Natomiast ta trójka z rzekomym faulem :lol: Wizards grali ostro ale to Cleveland praktycznie cały mecz przespali. Dopiero 5-6min przed końcem włączyli D z najwyższej półki. Przycisnęli ich strasznie i w moment zniwelowali straty. Gdyby chociaż od połowy tak intensywnie bronili to Wizards nie mieliby nic do powiedzenia w tym spotkaniu. 4 kroki ewidentne, nie mogli tego nie gwizdnąć. A "ElCZej"(tak mówi jeden z komentatorów z Ohio) już dogonił Kobego, a kto wie czy nie jest nawet odrobinę przed nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze odnośnie tego programu do oglądania League Pass.

 

Mam mały problem, ściągnąłem program i to całe net framework 2.0, odpalam program, wybieram mecz (wczoraj chciałem obejrzeć np. Hornets@Lakers), i zaczynam odtwarzać.

 

Przez 3 minuty mama cały czas czarny obraz z tym napisem League Pass, godzina meczu i napis Hornest@Lakers.

Odtwarzanie dochodziło mi do 3 minut z kawałkiem i się wyłączało, znaczy cofało do zera, włączałem jeszcze raz i znowu to samo.

 

O co chodzi :?:

 

Dziś dla przetestowania odtworzyłem sobie Top10 z minionej nocy i wszystko było tak jak być powinno ale z całymi meczami mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole to milo ze sedziowie chyba przestali gwizdac byle musniecie na LeBronie. To sprzyja duchowi gry i sprawia ze facet sam siebie czyni tak dobrym a nie jest czynuiony takim w polowie przez sedziow jak np. Wade :)

LBJ 8.9 FTA, Wade 10.1 FTA na mecz. Spora różnica. Na dodatek wszystkie faule na LBJ są oczywiste natomiast Wade dostaje gwizdki z kosmosu 8)

Mielismy temat porownan cyferek FTA walkowany przy okazji porownania KB vs Wade. Mamy to znowu przerabiac czy moze pamietasz co tam bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.