Skocz do zawartości

NBA w TV 08/09


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po pierwszym meczu na Orange Sport. Co można powiedzieć... obraz nie jest zły, pikseli nie widzę ( 42 plazma z niską rozdzielczością - na LCD full HD piksele całkiem możliwe). Komentarz niby do bani ale jednak są plusy - typek mało gada i mamy możliwość częstego słuchania załogi z ESPN. Ogólnie nie jest źle, dobrze, że nie ma tych pikseli o których wcześniej czytałem.

 

Co do samego meczu SAS-PHX - zacięty jak każdy z tej serii, Duncan jak zawsze dominował ale wyraźnie brakowało opcji po stronie Spurs. No i hack na Shaqu już w 2 kwarcie :?: Zbytnio się nie opłaciło i Pop szybko odszedł od tego pomysłu. Nash zaskakująco długo odpoczywał, Shaq z Amare również. Nie było maksmyalnej napierdalanki jaką oglądaliśmy za kadencji Mike'a, dużo pick n pop, pick n roll. Przynosiło to dobre efekty, Amare pod koniec zrobił co należało i Duncan nie uratował trójeczką wyniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, w piątek na C+ Celtics-Bulls, a w sobotę na OS Lakers-Nuggets.

 

Tak wogóle to niezłe jaja na początku meczu Suns-Spurs, nie oglądałem jeszcze tego meczu, ale zerknąłem na youtube i znalazłem to:

http://pl.youtube.com/watch?v=-S_soY5Jg_Q :lol::lol::lol:

 

Dobre jaja, Popovich i takie coś, nie posądzałem go, ze ma takie poczucie humoru, a Shaq na początku był w niezłym szoku, ale zaraz załapał, że to żart. :wink:

GENIALNE! Naprawde nawet ogladajac samemu mozna sie zasmiac ;-) A i od razu Poppovich wydal sie sympatyczniejszy. Zreszta Shaq tez ;-)

 

ps. dzieki za info o OS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do os faktycznie nie jest zle. tzn dziwnie dy czlowiek przyzwyczail sie do innego polskiego komentarza. gosc ktory komentuje szalowy nie jest ale i nie psuje az tak bardzo widowiska. zatem na plus.

 

aq co do graczy spurs, to niedawno widzialem dosc duzo reklamowek z nimi w roli glownej. nie pamietam co reklamiowali, ale wydaje mi sie, ze ci goscia naprawde maja swietne poczucie humoru. poprostu postrzegamy ich przez pryzmat takiej a nie innej gry w kosza. na boisku sa maymalnie skoncentrowani, do tego maja czarne stroje i wrecz ciezkopostrzegac ich inaczej;)

 

btw. nagralem sobie nba action w ogole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aq co do graczy spurs, to niedawno widzialem dosc duzo reklamowek z nimi w roli glownej. nie pamietam co reklamiowali, ale wydaje mi sie, ze ci goscia naprawde maja swietne poczucie humoru. poprostu postrzegamy ich przez pryzmat takiej a nie innej gry w kosza.

Ostatecznie Longoria by sobie jakiegoś nudziarza nie naraiła, prawda :P :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem pozytywnie zaskoczony transmisja z OS. HD nie mam, telewizorek 24 cale to i nie widzialem tych pixeli :P

Poza tym komentarz. Spokojny, nie przeszkadzający i co wazne koles pare razy pokazal ze wie sporo o NBA i jej graczach. Pamietajmy ze to pierwszy mecz, facet potrzebuje czasu zeby sie rozluźnic, ale komentuje i co wazne nie przeszkadza. Wychodzi z założenia (oby mu tak zostało), ze lepiej nic nie powiedziec niz zapetlac sie w jakies teorie, które i nudza i przeszkadzają w oglądaniu meczu. Do tego jak juz ktos wspomnial mozna w przerwach miedzy jego komentarzami podsłuchac amerykanów. Mi sie podobało, zwłaszcza, ze mecz z najwyzszej półki :D

A teraz wracam do Bulls-Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eehh szczęściarze :twisted: Ja to sobie mogę: gówniany Cyfrowy Polsat (nie zainteresowany w ogóle koszykówką), internet radiowy, brak Netii/TPSA/Dialogu/Tele2 i innych... I to 20 km od Poznania :roll: I po co mi się było na wieś wyprowadzać :cry: :P Tu nawet o OS nie słyszeli (jak i w ogóle o Telekomunie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec, skoro masz Cyfrowy Polsat, to chyba równie dobrze możesz mieć Cyfrę, prawda :?:

Co do internetu to rozumiem, że mogą być problemy ale z telewizją chyba nie.

 

Ja tam bym nie wziął Polsatu, bo to wszystko co najlepsze w sporcie ma Cyfra. :wink:

Tym bardziej teraz, kiedy można oglądać 4 mecze tygodniowo NBA na dużym ekranie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie także podobal się styl komentarza z oryndzu szport!

 

Mniejsza ilosc slow i komentarz oryginalny w tle, brak pomylek, i przede wszystkim brak zapetlen typu cos mi glupiego wpadlo do glowy i bez zastanowienia mowiac to w tv automatycznie bronie ww teorii!

 

Gra sas vs spurs na tle gry cavs celts bardziej chaotyczna ale i zachod zawsze weselej podchodzil do ataku!

 

Malo kto zdaje sobie sprawe z wyrwy jaka jest brak Manu gracza nr1 w sas jeżeli chodzi o organizacje ataku (no1 w zespole w PPG i SPG i FT% no2 w asystach i no5 w RPG) i to widac było bardzo wyraznie

 

Oberto jaki jest kazdy widzi ale Bonner to typowy zapychacz i sierota nie lapiaca pilek gdzie Pop zleci mu czasem rzut za 3 ( zastepca Horrego? Niesmaczny zart) ale nie gosc na 20-30 minut gry gdzie po drugiej stronie Amare i Boris jedni z szybszych PF i stad brak także Argentyczyka i jego twardosci!!!

 

Wiec i wynik slaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec, skoro masz Cyfrowy Polsat, to chyba równie dobrze możesz mieć Cyfrę, prawda :?:Ja tam bym nie wziął Polsatu, bo to wszystko co najlepsze w sporcie ma Cyfra. :wink:

Tym bardziej teraz, kiedy można oglądać 4 mecze tygodniowo NBA na dużym ekranie. :D

To wszystko prawda ale:

1. full opcja cyfry+ jest (poza promocją obecną) wyśrubowana cenowo (120 zeta, c'mmon) :roll:

2. wyjściem jest multipakiet canal+, sprzężony z CP, jednak z tym jest majstrowania (zależy czy dekoder jest "przelotkowy" czy nie) :P

3. sport jest na c+ the best, ale technologicznie i jedna i druga platforma siadają przy "n"-ce :roll:

4. trzeba mieć DUŻY TELEWIZOR :lol:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzasz Max :) za c+ to chyba cos ok 90 sie placi teraz, ja za kablowke placilem z tymi wszystkimi dodatkami 160 za miecha no i to jest prawdziwie porabana suma :) , a co do neta to jakis Blueconnect nie dalby rady tam na tej twojej wśi ?

od aster sie odłaczylem bo mi kasy bylo zal, i teraz sie bawie tymi bezprzewodowymi netami w miescie to naprawde nie ma problemow, gdyby nie te zasrane limity to wogole bylo by różowo.

 

A co do transmisji kosza to jakos nie mam juz tak od paru lat zebym kupowal jakąś telewizje dla kosza, bo na dobra sprawe to mnie tylko mecze Utah interesuja, w tym sezonie to nawet nie wyglada to tak zle bo c+ i ten nowy kanał pokażą chyba cos około 6 spotkań Jazz, ale w zeszłym roku to w regularnym tylko 1 puscili, no to naprawde ciezkoby było załatwiac sobie jakas platformę czy jakby sie to nie nazywało, dla jednego spotkania. Moze mam takie podejscie do tych transmisji troche negatywne bo tez musze przyznac ze ogladanie non stop SAS, Phoenix i Dallas mnie troche zrazilo, gdyby puszczali bardziej zróżnicowany repertuar to moze jeszcze jakos by mi to przypadło do gustu i może bylo by mi żal rezygnowac z c+ ktorego miałem za posrednictwem kablówki, ale tak to nawet nie myslalem zeby sobie załatwic teraz cyfre.

 

W zeszłym roku obejrzalem ok 40 meczów Jazz przez internet, a za posrednictwem c+ tylko kilka spotkań, wiadomo jak jakis mecz leci a ja mam wolna chwile no nawet jakby to było SAS Dallas, to obejrzę bez narzekania bo kosza i NBA ma we krwi, ale teraz kiedy przez neta da sie jakies spotkanie, i to czesto z bardzo przyzwoitą jakoscia, luknąć to sens ogladania NBA za posrednictwem tv w takim wydaniu jest mały.

Wiadomo najlepiej by było gdyby w polsce było to NBA tv i mozna by ogladac naprawde szeroką gamę spotkań i drużyn.

 

Teraz myśle czy by sobie nie załatwic tego N bo NHL bym sobie luknoł po kilku letniej przerwie, w przypadku tego sportu przez internet naprawde cieżko sie ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zerknąłem czy zobacze Lakers w najbliższych dwóch tygodniach i o to co ustaliłem...O canale+ mowa

 

 

Niedziela 2 listopada 0:00

Knicks - Bucks

 

Piątek 7 listopada 2:00

Spurs - Heat

 

Niedziela 9 listopada 21:30

Clippers - Mavs

 

Piątek 14 listopada 2:30

Mavs - Magic

 

 

Czyli z Lakers nicic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w TV ale zawsze:

http://pl.youtube.com/watch?v=QtyiZHug6i4 :wink:

za tydzień obiecuję być lepszy :)

Bardzo dobra robota. Masz swietny, medialny glos a wiec na samym starcie wielki plus, bo dzieki temu przyjemnie sie oglada/slucha. Do teog skleciles solidne teksty, a wiec nie ma pieprzenia glupot, niegramotnych zdan itp. Te dwie rzeczy to wlasciwie oś całego programu a zatem generalnie ocena bardzo dobra, zwlaszcza ze to pierwsze takie Twoje przedsiewziecie, a wiadomo ze przy premierach jest mnostwo prob i bledow. Tutaj i tak udalo Ci sie wielu uniknac. Ale teraz jesli chodzi o uwagi, bo mysle ze chcialbys uslyszec je od kogos (;-) ):

 

- nie dawaj samych skrotow spotkan bo po chwili to sie po prostu nudzi. Postaraj sie dac jakies smaczki/ciekawostki, jak np. na ESPN daja materialy przerywnikowe ze Marbury i Curry siedzieli na lawce, Oden wciaz sie lamie, czy cos w tym stylu :) Oczywiscie goscia zadnego znanego zaprosic nie mozesz, wiec taki pomysl urozmaicenia odpada. No ale wiesz o co chodzi - w jakis spoosb sobie wzbogacisz swoj program, wyjdziesz poza ramy samych doniesien z boiska - bedzie duzo duzo lepiej i ciekawiej.

 

- tragiczna, fatalna, tandetna czcionka :P Czlowieku, ja chyba Cie pamietam z robienia rewelacyjnych filmikow w dziale Lakers, a tutaj wyjezdzasz z comic sans serif i arialem? Litooosciii ;P Fajna czolowka programu a potem taka tandeta na niebieskiej planszy... Profesjonalne wejscie musi rownac sie profesjonalnym planszom z napisami :)

 

- jakosc... tu niestety ciezko cos poradzic jesli chodzi o YT. Ale i tak duzo lepiej by bylo gdybys wrzucal to na jakis serwer w 2,3 razy lepszej jakosci. Tak zeby bylo widac na biezaco wynik meczu podczas skrotow. Taka youtubowa jakosxc naprawde pieprzy oglaganie po calosci...

 

Reasumujac - jak mowilem debiut dobry, po pewnych poprawkach zyskasz stalych widzow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowca. bardzo dobra robota. naprawde milo sie tego slucha. wrecz jestem w szoku:) tak 3maj

 

dziwie sie ze wzorem chinczykow c+ czy orange sport nie dadza poprowadzic programu poswieconemu nba takim ludziom. przydaloby sie takie cos na szerszym ekranie. kiedys bylo rzut za 3, ktore szalowe moze nie bylo ale zawsze to bylo cos o koszu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie dawaj samych skrotow spotkan bo po chwili to sie po prostu nudzi. Postaraj sie dac jakies smaczki/ciekawostki, jak np. na ESPN daja materialy przerywnikowe ze Marbury i Curry siedzieli na lawce, Oden wciaz sie lamie, czy cos w tym stylu :) Oczywiscie goscia zadnego znanego zaprosic nie mozesz, wiec taki pomysl urozmaicenia odpada. No ale wiesz o co chodzi - w jakis spoosb sobie wzbogacisz swoj program, wyjdziesz poza ramy samych doniesien z boiska - bedzie duzo duzo lepiej i ciekawiej.

no mam pewne pomysły, ale ciężko mi na youtubeach itp znaleźć jakieś fajne filmiki z wywiadami czy coś na bierząco a bezsensu dawać niektóre informacje bez filmików, typu jakieś fajne scenki z meczu albo spoza sali wywiady itp. ale już szykuje nową niespodzianke za program może dwa :wink: póki co to początki programu więc metodą prób i błędów no i ograniczenia czasowe do 10min bo chyba takie jest na YT plus to że musze czekać na zgrywanie filmiku na samym kompie z 30min to też muszę coś krotkiego ale teściwego znaleźć co bd się starał zrobić

 

- tragiczna, fatalna, tandetna czcionka :P Czlowieku, ja chyba Cie pamietam z robienia rewelacyjnych filmikow w dziale Lakers, a tutaj wyjezdzasz z comic sans serif i arialem? Litooosciii ;P Fajna czolowka programu a potem taka tandeta na niebieskiej planszy... Profesjonalne wejscie musi rownac sie profesjonalnym planszom z napisami :).

heh no .

- w dziale Lakers to się udzielam tylko w dyskusji o meczach a z filmikami tam raczej nic wspólnego nie mam :wink: a już na bank nie z fajną grafiką, program jest robiony na WindowsMediaPlayerze który się tnie jak cholera na moim kompie, a tam raczej za fajnych efektów nie ma poza tym na grafikach się nie znam więc ciężko mi coś fajnego wymyślić w tej kwestii. ale co racja to racja tandetna jest :wink:

 

- jakosc... tu niestety ciezko cos poradzic jesli chodzi o YT. Ale i tak duzo lepiej by bylo gdybys wrzucal to na jakis serwer w 2,3 razy lepszej jakosci. Tak zeby bylo widac na biezaco wynik meczu podczas skrotow. Taka youtubowa jakosxc naprawde pieprzy oglaganie po calosci....

filmiki zgrywam z youtube'a bezprośrednio więc tam jest taka jakość jaka jest plus jeszcze jak to się przetworzy to taka wychodzi. Jakość może i lepszą na innych serwerach by była ale jeśli chodzi o wynik meczu tam z boku to no way :wink: jeszcze mi się nigdy nie udało znaleźć chyba takiego filmiku z NBA do obróki żeby było dobrze widać wynik

 

Reasumujac - jak mowilem debiut dobry, po pewnych poprawkach zyskasz stalych widzow ;-)

mam taką nadzieje o ile matura ze mną nie wygra i nie bd musiał z tego zrezygnować, ale póki co za tydzień widzimy się ponownie :)

No i oczywiście dzięki za słowa pochwały i za krytykę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Bostonem... przemilcze :?

 

Ale tak tylko sobie teraz pomyslalem to i skrobne. Kuźwa wszedłem na nba.com do miedzynarodowych transmisji i naprawde dobrze sie poczułem. 2 magazyny, 4 mecze, niesamowity wybór, do tego wielka różnorodnośc, choć przyznac trzeba, ze OS chyba nastawił sie bardzo na Gortata (9spotkań), a ktoś tam jest fanem Bulls (8)

W jednym i drugim przypadku nalezy sie tylko cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta nieoplacalnoscia cyfry nie przesadzajcie...

 

Pakiet max z hd za 160pln (polowe 80pln się placi chyba w 10 z 24 miechach) wiec i tak dobrze a dostajesz

 

4 razy nba tygodniowo

Dostep do filmow w hd co fajnie się oglada z hbo canalfilm filmboxhd w tym wiele stosunkowo swiezutkich filmow wiec daje sobie spokoj z kupowaniem dvd a i ostatnio mtvhd jak dadza jakis koncert robi u mnie szal!!!

 

Sport w hd w euro to nie tylko snooker i tennis fajnie wyglada a i pilki sporo bo liga angielska w hd rewelacyjna jakosc

Ciekawe czy malysz bedzie w hd w eurosporcie?

A jako fan zuzla o gp series nawet nie wspomne......

Jak się utrzyma tendencja brania graczy z nba do euro to na cyfrze przeciez mozna znalezc basket ligowy z rosji i grecji a przeciez w srody i czwartki jest euroliga.........

Jest pare niezlych wynalazkow z serii discovery lub travels a jakoś coraz lepsza........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta nieoplacalnoscia cyfry nie przesadzajcie...

 

Pakiet max z hd za 160pln (polowe 80pln się placi chyba w 10 z 24 miechach) wiec i tak dobrze a dostajesz

 

4 razy nba tygodniowo

Dostep do filmow w hd co fajnie się oglada z hbo canalfilm filmboxhd w tym wiele stosunkowo swiezutkich filmow wiec daje sobie spokoj z kupowaniem dvd a i ostatnio mtvhd jak dadza jakis koncert robi u mnie szal!!!

 

Sport w hd w euro to nie tylko snooker i tennis fajnie wyglada a i pilki sporo bo liga angielska w hd rewelacyjna jakosc

Ciekawe czy malysz bedzie w hd w eurosporcie?

A jako fan zuzla o gp series nawet nie wspomne......

Jak się utrzyma tendencja brania graczy z nba do euro to na cyfrze przeciez mozna znalezc basket ligowy z rosji i grecji a przeciez w srody i czwartki jest euroliga.........

Jest pare niezlych wynalazkow z serii discovery lub travels a jakoś coraz lepsza........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego co ignazz napisal dodam tylko tyle, ze jest tez comedy central. kanal miazdzy. jak kiedys mialem zajawke na discovery i polawiaczy krabow i inne tak teraz bez cc nie ma fajnego dnia:) south park z genialnym dubbingiem, sex w wielkim miescie, jim wie lepiej, on ona i dzieciaki i costam jeszcze.

generalnei nawet nie majac tego najdrozszego pakietu, mozna sobie na cyfrze znalezc cos ciekawego dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jim wie lepiej, on ona i dzieciaki i costam jeszcze.

Te coś tam jeszcze to pewnie Diabli Nadali :lol: Świetny serial.

 

Ale żeby nie było tak całkiem nie na temat. To powiem Panowie nie narzekajcie, bo teraz to wszystko co ma C+ i Orange to jest naprawdę niezły wypas. Mniejsza o dobór spotkań, ale i tak spotkań macie ok. 4 razy więcej spotkań w sezonie niż mieszkańcy takiego zachodniego państwa jakim jest Wielka Brytania. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.