Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WEST: 1st round: (2) Denver Nuggets vs (7) San Antonio Spurs


LeweBiodroSmoka

Nuggets vs Spurs  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?

    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
    • Nuggets w 6
    • Nuggets w 7
    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      0
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7


Rekomendowane odpowiedzi

@julekstepNie chce mi się już powtarzać. Po prostu myślę, że Jokić powinien być drugą opcją, bo jest do tego stworzony.  Czy to jakaś ujma? No nie sądzę. Jedynie trochę mnie bawi, że niektórzy na siłę robią z niego superstara i elitarnego gracza (no przecież top5, ale RS to RS), kiedy widać, że najlepszy Jokić to taki Jokić, który robiłby swoje, a mecz mógłby przejąć choćby ten wymieniony wcześniej Butler. I wiem, że to jego pierwsze PO w życiu, wiem. Patrzę przyszłościowo. 

Ps. Co do zaślepienia, to nie chodziło mi akurat o Ciebie, bo Ty jesteś rozsądnym fanem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty po prostu nie wiesz czym jest rozsądek. 

Napisałeś, że PO wyjaśniły Jokicia, pokazałem że gra na poziomie z RS, gdzie był TOP5 graczem. 

Potem pisałeś o Davisie i Butlerze, więc pokazałem Ci że Jok gra serię na podobnym poziomie co wygrana seria Davisa i po prostu support Davisa lepiej się wpasował przeciwko Blazers. 

Także nie wiem czy mamy do czynienia z moim zaślepieniem, czy bardziej z Twoim hatem / tezami z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

Ty po prostu nie wiesz czym jest rozsądek. 

Napisałeś, że PO wyjaśniły Jokicia, pokazałem że gra na poziomie z RS, gdzie był TOP5 graczem. 

Potem pisałeś o Davisie i Butlerze, więc pokazałem Ci że Jok gra serię na podobnym poziomie co wygrana seria Davisa i po prostu support Davisa lepiej się wpasował przeciwko Blazers. 

Także nie wiem czy mamy do czynienia z moim zaślepieniem, czy bardziej z Twoim hatem / tezami z dupy.

To żaden hejt tylko racjonalne spojrzenie na umiejętności tego gracza. Jesteś w nim zakochany, rozumiem, ale nie patrzysz obiektywnie i to Twój problem. A PO wyjaśniają Jokicia jako lidera właśnie. Dlatego uważam, że byłby idealną drugą opcją, bo jako lider nie unosi tej roli. Ewidentnie to nie jest rola dla niego. Różnica między Jokiciem i Davisem jest taka, że tamten drugi stawił się na czas playoffs, brał ciężar na swoje barki i grał jak lider, a dzięki temu Pelicans zrobili wynik ponad stan. Natomiast Butler ma mentalność, której nie ma Jokić, czyli jest w stanie przejąć mecz gdy drużynie nie idzie. Btw mylisz opinię z hejtem więc śmieszy mnie, że piszesz mi coś o rozsądku. Jako mój imiennik powinieneś się bardziej postarać. Przecież dobrze wiesz, że lubię Jokera... ale dobra, zakończymy to w ten sposób. Czyli według Ciebie, Nikola Jokić to idealna pierwsza opcja i lider drużyny, która w przyszłości może stać się contenderem?  ;)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy idealna to nie wiem, bo to dopiero pierwsze Playoffs. Na pewno jest na dobrej drodze, żeby być takim graczem, bo w swoim debiucie w Playoffs "się nie obsrał", a wielu już takich w tej lidze było.

Napisałem Ci, że Jokić gra na takim poziomie co Davis w wygranej serii z Blazers, ale Ty twierdzisz inaczej, bo Pelicans wygrali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty liczyłem tylko x2, więc już nie rozdziałem na rzuty za 3, gdzie pewnie przewaga Jokicia byłaby większa.

Davis w Playoffs 2017/2018 30.1 pkt + 1.7 ast = 33,5 pkt
Jokić w Playoffs 2018/2019 17.7 pkt + 9.7 ast = 37.1 pkt

Jokić jest po prostu innym graczem i lideruje w inny sposób, a przekładanie liderowania jako tylko punkty zdobyte przez lidera to w 2k19 strasznie prostackie myślenie. Nikola utrzymuje poziom ze swojego świetnego RS i piszę Ci to już kolejny raz, a u debiutantów w PO to nie jest prosta sprawa, zresztą u niektórych liderów z dłuższym doświadczeniem również.

Denver przegrywa serię przez to, że 2/5 pierwszej piątki gra jak sabotażyści, zwłaszcza Barton.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty są ważne, szczególnie w momencie kiedy Twojej drużynie nie idzie. Chris Paul, który przecież jest graczem typu pass first, brał ciężar na swoje barki i rzucał sporo punktów za czasów NOLA. Tak powinien grać lider. Jokić to idealna druga opcja, ale nie będę Cię do tego przekonywał na siłę. Czas pokaże jak będzie. Ps. Zawsze można podyskutować na poziomie, nawet jeśli zdania są diametralnie rożne. A nie, że wszystko wrzucamy do worka z napisem hejt. Powodzenia w San Antonio, niech Jokić zagra jak lider, tego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie sądzę, bo CP3 w playoffs przeważnie grał na wysokim poziomie i ciągnął Hornets na swoich barkach. W swoim debiucie w Po notował 24p/5r/11a/2.3s.  Dodam, że to nie był mocny roster, a jednak WCSF były i te 12 meczów zagrał. Pisanie, że to mindfuck jest grubym nietaktem ("Jabłka Adama" - polecam).

 @Lucas

 co te cyferki mają udowodnić? że Jokić dostarcza te 17 punktów i 9 asyst, czyli razem 37, bo tak Ci wyszło. Ale jakie to ma przełożenie na to jakim jest liderem? God damn...

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy to ciągnąć w nieskończoność, co? :D

PO pokazują, że Jokić jako lider się za bardzo nie sprawdza. RS to RS, ale w PO trzeba dać trochę więcej niż 17 punktów na mecz, szczególnie kiedy Twój team gra słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DaFlooou napisał:

No nie sądzę, bo CP3 w playoffs przeważnie grał na wysokim poziomie i ciągnął Hornets na swoich barkach. W swoim debiucie w Po notował 24p/5r/11a/2.3s.  Dodam, że to nie był mocny roster, a jednak WCSF były i te 12 meczów zagrał. Pisanie, że to mindfuck jest grubym nietaktem ("Jabłka Adama" - polecam).

Prime David West (!), prime Tyson Chandler, ciagle dobry Stojakovic - to slaby roster?

Nie mowiac o tym, ze w tej wygranej serii nawet taki kasztan jak Pargo gral basket zycia.

Jokic poki co robi TD przy 61% TS z nieza obrona. Zycze innym grajkom aby byli tak 'wyjasniani w PO'.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jakim poziomie gra Jokić w tych PO skoro gra na poziomie z RS, gdzie był top5 w mvp race, a teraz jego drużyna ma 1:2 ze Spurs?  :D

edit - Wy dalej nie rozumiecie, że te PO wyjaśniają Jokicia jako lidera, a nie jako bardzo dobrego gracza, bo takim przecież jest.

@julekstep

Co do CP3 w Hornets. Tak, był Chandler, West i już dosyć średni Stojaković, ale te statsy miały pokazać na czym polega rola lidera. Kiedy trzeba, bierzesz piłkę w swoje ręcę i nakurwiasz. Tego Jokić nie robi. A to robił CP3 jako lider. Btw mam wrażenie, że CP3 jest w tym momencie underrated as fck.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DaFlooou napisał:

To na jakim poziomie gra Jokić w tych PO skoro gra na poziomie z RS, gdzie był top5 w mvp race, a teraz jego drużyna ma 1:2 ze Spurs?  :D

edit - Wy dalej nie rozumiecie, że te PO wyjaśniają Jokicia jako lidera, a nie jako bardzo dobrego gracza, bo takim przecież jest.

@julekstep

Co do CP3 w Hornets. Tak, był Chandler, West i już dosyć średni Stojaković, ale te statsy miały pokazać na czym polega rola lidera. Kiedy trzeba, bierzesz piłkę w swoje ręcę i nakurwiasz. Tego Jokić nie robi. A to robił CP3 jako lider. Btw mam wrażenie, że CP3 jest w tym momencie underrated as fck.

Latwo nakurwiac, kiedy nagle w serii jakis career 30% fg grajek rzuca 15 ppg na 60 TS + reszta sie stawia.

Trudno nakurwiac kiedy taki Murray, ktory mial byc scoringowo 1/2 opcja gra padake. O Bartonie z grzecznosci nie wspomne.

Co tu jest niezrozumialego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, Jokić to superstar i top5 w lidze. Jako lider Denver sprawdza się doskonale i dzięki jego 17 pkt/mecz drużyna idzie jak po swoje. 

Za to grę CP3 w tamtych czasach ratował Pargo, bo CP3 się nie stawił. 24pkt/mecz (patrz Nikola, patrz) od gracza typu pass first to takie meeeh. 

I'm out <rzucam mikrofon w Stefana Eeeee Smitha>

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.