Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WEST: 1st round: (2) Denver Nuggets vs (7) San Antonio Spurs


LeweBiodroSmoka

Nuggets vs Spurs  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?

    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
    • Nuggets w 6
    • Nuggets w 7
    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      0
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko mecz.

 

Spurs skazywani na pożarcie chyba przez jakieś zakodowane 20 lat temu uwarunkowania, że 2 seed >>>> 7 seed, więc musi być różnica klas, ale te seedy na Zachodzie przy tak wyrównanej od lat stawce niewiele znaczą. Nuggets mają więcej talentu, ale ich talent w większości gra pierwszy raz w PO, a Spurs mają jednak legit battle-tested grajków i gromadę quality, acz mało sexy, rolesów.

 

Jak ktoś gra pierwszy rok w PO, to raczej nigdy nie ma coś się nad nim pastwić, bo to jest w zupełnie inne granie, ale akurat Jokic, jeszcze jako gracz tej klasy, musi grać lepiej. Wszystkie te jego plays od początku miały na celu wykreowanie podania, do tego nie chce rzucać za 3 i co najmniej dwie akcje w drugiej połowie rozwalił nie oddając trójki z wolnej pozycji.

 

Z drugiej strony świetny w obronie Aldridge (trochę przypałowa skuteczność, ale zepsuł ją sobie robiąc jakieś tip iny po zbiórkach w ataku) oraz ławka, szczególnie Gay, który już jakiś czas temu ładnie odnalazł swoje miejsce jako przydatny roles, a nie słaby pseudo-lider.

 

Poster White'a nad Millsapem zmiażdzył, jeden z najlepszych jakie ostatnio widziałem, poszedł przez niego jak przez papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derozan wypadł lepiej od Jokic, wut?

 

Przecież on w tym meczu był słabiutki.To że wygrali nie znaczy że nagle trzeba wszystkich chwalić

 

Przecież DeRozan jako główny ballhog i kreator wyglądał bardzo dobrze, często dostawał się pod kosz łamiąc dobrze zorganizowaną linię obrony Nggets, wymuszał faule. Z mid range szału nie było, ale i tak dużo lepiej wypadł niż Jamal Murray w podobnej roli, bo trudno porównywać go z Jokicem, których trudnych rzutów w ogóle nie brał na siebie.

 

Solidny występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś rano i na dłuższa rozpiskę nie mam czasu, ale wyglądało to złe. Najbardziej martwi Jokic, bo niby zrobił te TD, ale on przechodził obok tego meczu.

 

Do tego ta skuteczność za 3, która poprawi Craig i tak. Końcówka tez bardzo słaba. To miała być seria obu „domowych” zespołów, a HCA stracone już na starcie.

 

Trzeba liczyć na to, ze się ogarną po takim zimnym prysznicu i debiutach w Playoffs i będzie lepiej w kolejnych spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na zupełnym marginesie wspomnę iż moja główna myślą po tym jak odwiedziłem hale Denver było ze tam nie ma klimatu do sukcesu. Miasto fajne ale Kurczaki to maja oni gdzieś

 

Może od tamtego czasu coś się zmieniło a może to nie ma żadnego znaczenia ;)

dobrze by było jakbyś najpierw napisał kiedy byłeś w tym Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzień 2016

 

Bez obrazy, po prostu miałem wrażenie ze tam nikogo koszykówka nie interesuje

ziom w 2016 to wszystkich jarali Broncos, a Nuggets kopali się po czołach nie mając większych perspektyw

 

jeszcze w tamtym sezonie hala świeciła często pustkami, niestety ale 6 lat bez PO zrobiło swoje, zastanów się najpierw czy sam byś chodził na taką drużynę, to nie MSG i Nowy Jork

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ;) fajnie byłoby to sprawdzić w 2rd tyle ze najpierw PTB i Den musza awansować a do tego trzeba tam jeszcze jakoś dotrzeć

 

Spojrzałem na bilety na game 2. Rzeczywiście jest lepiej (tzn drożej) ale da się przeżyć

Edytowane przez lucero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już czasu od obejrzenia minęło, więc raczej krótko, ale udało się wrócić z bardzo dalekiej podróży. To szło w połowie Q3 w stronę sweepa, a wrócili i wszystko jest jeszcze nadal możliwe. Oczywiście historia spotkań w San Antonio nie wygląda obiecująco, ale mam nadzieję, że to było takie momentum tej drużyny, które da mnóstwo pozytywnej energii. Wystarczyło odstawić ceglącego Bartona (pozdro @julekstep) i wrócili. Show przejął Murray, ale swoje momenty mieli też Sap (Q1), Beasley, Morris, a Harris jest wreszcie w dobrej dyspozycji i takiego Harrisa potrzebujemy, żeby coś w tych Playoffs zrobić.

 

Jokić też zagrał dużo lepiej niż w G1 i teraz jest nadzieja na to, że odzyskają HCA, choć do tego potrzeba koncentracji przez cały mecz, bo na wyjeździe odrabianie strat może być znacznie trudniejsze. 

 

Q4 w skrócie: https://i.imgur.com/MZ1xNIq.gifv

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dapunk20 napisał:

W sumie to jakby nie patrzeć najgorszymi graczami Nuggets nie są  Ci niedoświadczeni młokosi a najbardziej doświadczeni (nie licząc cudownego Millsapa)

 

Plumlee to jednak nadal zwykły pet a nie elitarny backup 

 

 

lul - przeciez poza Sapem jedyni 'weci' tam to Barton i IT. Czego sie spodziewales? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że w czasach analityki, gdzie najlepszy rzut to trójka i z paint... Nuggets przejęli mecz rozwalając system na midrange. 

Jak ja żałuję, że Hinkie nie zrobił trejdu w drafcie po Harrisa, bardzo na to liczyłem, ale się nie doczekałem.

 

3/4 meczu trzymał Was w grze. 

 

10 minut temu, dapunk20 napisał:

W sumie to jakby nie patrzeć najgorszymi graczami Nuggets nie są  Ci niedoświadczeni młokosi a najbardziej doświadczeni (nie licząc cudownego Millsapa)

 

 

Pierwsze PO to jeszcze się przytrafia cos takiego, jak młokos jedzie bez kompleksów. Ciężej jest jak trzeba rok w rok wchodzić na półkę wyżej po RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dapunk20 napisał:

Napisałem najstarsi, czyli Barton Plumlee i Craig 

 

 

Napisales 'najbardziej doswiadczeni'. Craig ma mniej expa niz Murray lol. Plumlee tez gra dopiero 6ty sezon (ok jest 'bardziej doswiadczony' niz Jok, ale c'mon)

 

ale w sumie niech bedzie - gorsi gracze graja gorzej! Moge byc Twoim Watsonem?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.