Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

No Beasley pewnie bedzie gral tyle samo, a Melo podskoczą minuty, bo konkurencja mniejsza.

Na czwórce to konkurencja raczej jest większa, jak masz Davisa i Mobleya.

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

No Beasley pewnie bedzie gral tyle samo

No w sumie to zapomniałem co masz w składzie, będzie musiał grać 30 minut tak czy siak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Na czwórce to konkurencja raczej jest większa, jak masz Davisa i Mobleya.

przewiduje tu korzystanie z rozwiązań Cavs, tj.:
a) granie wyższym ustawieniem (Markannen-Melo);
b) sporo gry strefą z Mobleyem na szczycie;
c) zamiast a), tj. można spodziewać się Mobleya w obronie sporo na niskim skrzydle, co wydaje mi się bardziej efektywne.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom powiem Ci że Markkanen + Melo zajebisty fit w obronie :D

 

 

skonczyly ci się argumenty? Może to ty się obudź i zobacz se co wyprawiają Korkmaz i Niang, u mnie grają w podobnej roli shooterow z ławki. 

28 minut temu, człowiek...morza napisał:

Żyjesz w bańce.

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Jedyne twoje atuty to ta obrona pod koszem, ale nawet to chcesz zniweczyć grając melo + Markkanen, więc powodzenia w głosowaniu i więcej już nie będę cię dziś maltretował ;)

stary, jakim k**** markanenem?

wyjdziesz z tej banki czy nie?

znasz sklady w BeGM i w realu?

Ogladasz Cavs w realu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

stary, jakim k**** markanenem?

wyjdziesz z tej banki czy nie?

znasz sklady w BeGM i w realu?

Ogladasz Cavs w realu?

Ok 1:0 dla ciebie, tak to napisałeś wyżej ze myślałem ze jest u ciebie Lauri 😛 

Ale Tak czy siak melo na SF to zabijanie tego atutu Mobley+Davis Mobley+Bamba Davis+Bamba.


Ogolnie front court masz przemocny ale ten skład jest mega c***owo zbilansowany, a najlepszym kreatorem jest u ciebie Kennard/Malik Beasley/grający u nas pewnie mega słaby sezon aben Simmons ( nie liczysz chyba na 100% impactu z zeszłego sezonu?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ok 1:0 dla ciebie, tak to napisałeś wyżej ze myślałem ze jest u ciebie Lauri 😛 

Ale Tak czy siak melo na SF to zabijanie tego atutu Mobley+Davis Mobley+Bamba Davis+Bamba.


Ogolnie front court masz przemocny ale ten skład jest mega c***owo zbilansowany, a najlepszym kreatorem jest u ciebie Kennard/Malik Beasley/grający u nas pewnie mega słaby sezon aben Simmons ( nie liczysz chyba na 100% impactu z zeszłego sezonu?).

 

W dniu 8.11.2021 o 12:40, człowiek...morza napisał:

ogolnie moj team jest narazie czarnym koniem tych rozgrywek. wysocy zapewniaja top obronie (bamba/davis/mobley), shooterzy wokol simmonsa trafiaja (polecam spojrzec ile generuja trojek beasley, kennard, bamba, osman, melo, forbes. lakers w realu patrza z zazdroscia). lider davis top.

wszystko ze soba klika.

Nie wiem gdzie Ci co nie pasuje. 

Potencjalnie jedynie ten Melo na sf w obronie, sęk w tym, że w Cavs to nie stanowi problemu, a na tym polega m.in ta gra, iż szukamy przełożeń z rzeczywistego świata (trudno oczekiwać, że davis za allena czy simmons za obwodowych cavs to wartość ujemna w obronie)..

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 

Nie wiem gdzie Ci co nie pasuje. 

Potencjalnie jedynie ten Melo na sf w obronie, sęk w tym, że w Cavs to nie stanowi problemu, a na tym polega m.in ta gra, iż szukamy przełożeń z rzeczywistego świata.

Z takimi kreatorami Davis gra tu milion ISO na mecz, wiec po pięciu meczach ma tyle dronych urazów ze brakuje miejsca w injury report by to wszystko opisać 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No mi tam obecni Knicks kompletnie lotto czy skończą na 8, 10 czy 13 miejscu w konfie ten RS, ba może nawet wolałbym by to złodziejstwo z sprzedażą Vucevicia za ten pick nie zakończyło się topowym wyborem Heat.

Hmm, gdyby tylko istnial sposob na to, zeby pick NYK wrocil do @człowiek...morza

🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Z takimi kreatorami Davis gra tu milion ISO na mecz, wiec po pięciu meczach ma tyle dronych urazów ze brakuje miejsca w injury report by to wszystko opisać 😜

Ktos tu wczesnien wspomnial ze Rubio powinien grac w NYK a to juz bdb kreator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.