Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, january napisał:

 

#12 Oklahoma City Thunder

Najważniejsze wzmocnienia: Capela, B.Lopez, Burks, Mills, L.Williams
Najważniejsze osłabienia: Brogdon, Rose, Nurkic, Zubac, Okoro, Payne, McDermott
Projektowana s5: GilgeusAlexander-N.Powell-Anunoby-Randle-Capela
2nd unit: Mills-L.Williams-Burks-B.Brown-B.Lopez

Offseason w Oklahomie jeśli chodzi o poziom spokoju przypominał ogarnięty pożarem burdel. Zamieszania, zwrotów akcji i zmian planów delikatnie mówiąc nie brakowało. Lokalni dziennikarze zadowoleni, bo było o czym pisać, ale jak to się przełoży na wyniki? Cóż, znaków zapytania jest całkiem sporo. Jak stabilny jest zeszłoroczny poziom najlepszych sezonów w karierze Randle’a, SGA i Capeli? Czy dalej rozwijać się będą i jeśli tak to jak bardzo SGA, OG i Brown? Jak łatane będą potencjalne absencje na skrzydle? Gdyż GM Thunder w pewnym momencie tak bardzo bał się obsadę backup PG, iż finalnie ściągnął niskich graczy hurtem. Wzmocniono zestaw pod koszem, osłabiono – przede wszystkim odejściem Brogdona - obwód i głębię na skrzydle. Bilans powinien być lepszy niż rok temu, ale czy na zachodzie wystarczy to do wejścia do top6 to już inna kwestia. Zobaczymy jak to zagra po tylu zmianach.

January w pierwszej kolejności ukłony za te power rankingi ale tak co do OKC:

1. Znacie tego mema pieska pijącego kawusię gdzie wszystko w okół się pali? To tak do komentarza płonącego burdelu.

2. Skrzydła - mówisz, że brak tam głębi. SGA, Powell, OG, Burks, Reid, Randle? Po 3 gości na każdą pozycję? Jasne, że to też SG ale granica między tymi dwoma pozycjami się zatarła. Więc, nie - nie zgodzę się. Mam zajebistą głębię na skrzydłach.

3. Powell - tu Cię mam. Pisałem już o tym. On ma być moim firepower z ławki, a ja zamierzam dużo Nets podglądać ( wiadomo dla kogo ).

4. Naściągałem niskich, ale ich mi właśnie brakowało. Ja przed IV turą miałem dwóch gości co potrafią coś rozegrać. SGA i Randle mam ponadprzeciętny court vision, ale Randle przeprowadzający piłkę przez połowę? Bitch please.

No, to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MMM2121 napisał:

Okrutnie pominięty Dort przy Golden, a liczę na jego rozwój, w defensywie będzie dawał bardzo dużo, co może stworzyć z Noelem bardzo dobry zestaw na głównego ballahndlera rywali. 

Ty jeszcze będziesz płakał nad tym Dortem jak mu przyjdzie zapłacić :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 15:06, RonnieArtestics napisał:

Markus Howard zjadłby jednym filmikiem wszystkie filmiki od flubera, trafił se 9 trójek dziś w nocy, w tym taka tam na dogrywkę:

 ale nie zrobili mu jeszcze nawet filmiku na youtube c***ki :(

 

Jest to mój piętnasty gracz w hierarchii do rotacjiC także chyba spoko. 

niestety Hyland pozbawi go minut i tylko jakaś wymiana może Howarda uratować, zagrał bo podstawowi gracze odpoczywali, szkoda gościa, ale takich z jego skillsetem jest niestety ogrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niestety Hyland pozbawi go minut i tylko jakaś wymiana może Howarda uratować, zagrał bo podstawowi gracze odpoczywali, szkoda gościa, ale takich z jego skillsetem jest niestety ogrom

Wiem to wszystko. Uważam ze powinien dostać szansę na minuty gdzieś w jakimś innym klubie w takim razie. Gość robil w ncaa 28pktna mecz, mógłby w takich Bucks z ławki punkty robić spokojnie. A wrzuciłem to w tym kontekście ze fluber wrzucił swoich występy, dużo gorsze, nic w preseason nie znaczące :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

zastanawiam się, jak wy bedziecie zdobywac punkty przeciwko davis&simmons&mobley&bamba

 

Pewnie tak jak Rl Warriors (121 punktów), RL Spurs ( 123 punkty) i RL Grizzlies ( 132 punkty). 

A tak serio, to z tym Mobleyem w obronie po 1 meczu to się nawet nie wygłupiaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.