Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To może przywołaj też opinie przykładowo Chytruza co pisał o Randle?

Wyluzuj mówiłem o sobie a nie o your ogolnie :) i po tych właśnie opiniach Chytruza zdecydowałem się sprzedać randle swoja droga 😛

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Qcin_69 napisał:

poszedł za:

3x1st pick 

jakies 2ndy chyba tez 

Derricka White’a

 

50 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja już nie pamiętam za kogo poszedł Ayton, ale wtedy też wydawało mi się, że Wolves się osłabili na teraz.

Za to człowiek morza regularnie trzepał pod Otto Portera, potrafił się ze mną kłócić jaki to elite roles i jeszcze dawał takie komentarze

a mogę przypomnieć ;)  ogólnie w dealu przyszło do mnie:

3x1st 

6x2nd

white + nance jr + delly + DAJ + leaf + obiese

dzięki temu zyskałem jeszcze później 

6x2nd + terry + looney

czyli za aytona otrzymałem:

3x1st

12x2nd

młody terry + cash + cap space dzięki któremu mam opcję na ciekawe ruchy i zszedłem z kontraktu Love ;) 

to taka mała analiza ruchu stricte związanego z aytonem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

 "NIE RÓB KUR*A TEGO, MAM PICK OKC, A ICH WZMACNIASZ MOCARNIE"  :P 

To było z góry zaplanowane. Ronnie chciał od zeszłego sezonu Randla upchnąć, a ja wyczułem kiedy zapukać do drzwi. Najpierw chciałem wyciągnąć kasę od Ciebie aby Ci trochę życie utrudnić po extension LeBrona, przy okazji prostując już z nawiązką finanse Thunder po Kuciu i LTP, a później wrzuciłem trade aby c*** Cię strzelał, że dupę nie loterię będziesz miał. A że draft od nr 6 do 26 to trochę loteria i z tego co czytam jest mocno wyrównany, to mimo, że pewnie znów sobie kogoś wygrzebiesz, to i tak pod nosem to sobie klniesz, że nawet 1% szans na Cade nie ma. 

A i jeszcze Rose do tego.

I reguła: Jak Marcus chwali Twój transfer to znaczy, że z biegiem czasu wyjdzie, że go wtopiłeś *joke*.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Serio myślisz ze tekst o psikusie jest ważniejszy niż spokojny rozwój spurs gdzie owszem oddałem najlepszego gracza Brogdona ale on nie ma tu star power a takiego gracza szukam. 

Po prostu oświadczam ze nie namawiałem się z Tobą aby kogolwiek udupic. 

Ty i spokojny rozwój Spurs to jak sytuacja na obwodnicy Krakowa. Raz przelecisz A4 z Balic do zjazdu na Zakopiankę elegancko 140 km/h, by kolejnym razem stać tam godzinę i cieszyć się jak włączasz dwójkę.

Wpierw waliłeś o playoffy. Ściągałeś dobrych graczy ( Brogdon ), LMA też bez pewnych obietnic by nie przyszedł. Dodał bym jeszcze kilka zadziwiających ruchów, a tu pewnego dnia - tank. Wielka wyprzedaż. Ni z tego, ni z owego jak tamten team dalej był solidną opcją na II rundę. I co? Masz Ruiego który na razie miał dwa mecze przebłysku i pick w okolicach ~#10.

10 minut temu, ignazz napisał:

spokojny rozwój spurs

W mojej własnej, prywatnej ocenie zmieniasz strategie najczęściej ze wszystkich GMów w grze. Ale jak dodaję - to moja prywatna ocena.

Liderami w trzymaniu się strategii dla mnie są na pewno: Cvbe, Pricipe, Alonzo, Denver, Fluber, Tangiers i January. To są GMowie którzy w mojej prywatnej ocenie wiedzą co chcą zrobić, wiedzą, że wymaga to czasu i po prostu to robią.

16 minut temu, ignazz napisał:

Po prostu oświadczam ze nie namawiałem się z Tobą aby kogolwiek udupic. 

Skończ to lepiej.

Zapomniałeś dodać słowa "miło" . Zawsze Lakers nie pałali miłością do Spurs i odwrotnie. Mnie to nie przeszkadza. Potyczki na takim historycznym tle zawsze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?
zawsze na maxa walczyłem o wynik

pare razy dostałem prztyczka w nos ze nie mam kotwicy a dostając wybory 16-20 draftow ciężko łapać Leonardow i Jokiciow bo to mrzonki ze się powtórzą. 
Cierpliwie zawsze walczyłem o wynik  

dopiero po analizie klasy 2021 stwierdziłem pierwszy raz ze może warto sprawdzić ten potencjał. Na spokojnie. Bez stresu. Nie wiem co chcesz udowodnić teraz ale przecież twoja teoria udupienia lakers się nie trzyma kupy. Dlaczego?  Bo nie miałem swojego wyboru 2021. Wiec najpierw musiałem odzyskać pick. Potem ewentualne wymiany graczy którzy i tak nie miały totalnie znaczenia. Lma Gay Brogdon to nie są nazwiska na finał konferencji. 

I tak. A serio. Jak ktoś patrząc na to co się wyprawialo w begm czyli zmiany głosów dziwne wpisy i ciagle teksty o przemęczeniu to raczej Eldus kończ niż innym to polecasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Liderami w trzymaniu się strategii dla mnie są na pewno: Cvbe, Pricipe, Alonzo, Denver, Fluber, Tangiers i January. To są GMowie którzy w mojej prywatnej ocenie wiedzą co chcą zrobić, wiedzą, że wymaga to czasu i po prostu to robią.

Dziwne trochę, że pominąłeś CM i qcina, dla wielu ścisły top GMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Dziwne trochę, że pominąłeś CM i qcina, dla wielu ścisły top GMów.

Ścisły top to osobna lista Przyjacielu. Wymieniłem GMów którzy postawili sobie cel i do niego dążą a ja to szanuje jak cholera. Qciin to mistrz w korzystaniu z okazji. Szulim położył Aytona na stół, ten ruszył po niego jak berety do kościoła. Na pewno tego nie planował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Ścisły top to osobna lista Przyjacielu. Wymieniłem GMów którzy postawili sobie cel i do niego dążą a ja to szanuje jak cholera. Qciin to mistrz w korzystaniu z okazji. Szulim położył Aytona na stół, ten ruszył po niego jak berety do kościoła. Na pewno tego nie planował.

No to sie kupy 3ma. Ale planowal (ja tez) rozwoj Aytona. Cofnij sie donocen z ta wyniana, to wielu pisalo jak to sie Sota tym ruchem oslabila..

Co to Ayotna, to sie zastanawiam, czy mozna go juz uznac za top3 tamtego pewnego draftu w redrafcie?

Ciezko bedzie Szulimowi wyciągnąć lepszy prospect z tego draftu.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

Serio?
zawsze na maxa walczyłem o wynik

Tak. Walczyłeś. Że o mało z FA nie zgarnąłeś Butlera, ale coś tam chlapnąłeś ( już nie pamiętam co ) i skończył w Lakers ). Chyba @MarcusCamby zna najlepiej tą historię.

8 godzin temu, ignazz napisał:

 

pare razy dostałem prztyczka w nos ze nie mam kotwicy 

Czytaj wyżej.

8 godzin temu, ignazz napisał:

Nie wiem co chcesz udowodnić teraz ale przecież twoja teoria udupienia lakers się nie trzyma kupy. Dlaczego?  Bo nie miałem swojego wyboru 2021. Wiec najpierw musiałem odzyskać pick. Potem ewentualne wymiany graczy którzy i tak nie miały totalnie znaczenia. Lma Gay Brogdon to nie są nazwiska na finał konferencji. 

Zadajesz pytanie archiwiście beGM który wie w zasadzie wszystko gdzie co jest.

Czy naprawdę chcesz abym poświęcił chwilę czasu i sprawdził co zrobiłeś pierwsze? Czy oddałeś Malcolma Brogdona i LMA, czy odzyskałeś 1st round pick?

8 godzin temu, ignazz napisał:

Nie wiem co chcesz udowodnić teraz ale przecież twoja teoria udupienia lakers się nie trzyma kupy.

Nigdzie z mojej strony nie padło słowo "udupienia", ale utrudnić życie Jaśkowi jest zawsze na propsie. Jego to chyba LeBron swoim extension udupił i Butler formą z pierwszej rundy PO.

8 minut temu, mac napisał:

No to sie kupy 3ma. Ale planowal (ja tez) rozwoj Aytona. Cofnij sie donocen z ta wyniana, to wielu pisalo jak to sie Sota tym ruchem oslabila..

Moi zdaniem Sota tą wymianą też się osłabiła, ale widząc co się później działo i co się dzieje teraz wpadnę chyba na legendarne żebro do @Qcin_69 złożyć osobiste przeprosiny.

Proszę rozróżnij, że prowadzę sobie parę list: managerów metodycznych, menedżerów z topki i klasyfikację nerwusów ( @RonnieArtestics ostatnio mocno awansował ).

11 minut temu, mac napisał:

Co to Ayotna, to sie zastanawiam, czy mozna go juz uznac za top3 tamtego pewnego draftu w redrafcie?

Nie. Na pewno nie.

Tier 1:Doncić, Trae, SGA.

Tier 2 to dopiero Ayton, Bridgesy, JJJ. JJJ był by w Tier 1 gdyby nie kontuzja. Porter Jr. no i moooooooże Sexton.

16 minut temu, mac napisał:

 

Ciezko bedzie Szulimowi wyciągnąć lepszy prospect z tego draftu.

 

Tego nie wiesz ani Ty, ani ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

. Szulim położył Aytona na stół, ten ruszył po niego jak berety do kościoła. Na pewno tego nie planował.

o Roberta Williamsa pisałem do Shevca tez rok wcześniej niż trafił do Minnesoty :) 

Ayton i Robert Williams to był mój wymarzony duet na centrze (gdy nierealne stało się pozyskanie Goberta) 

8C498DE1-27E4-4309-8122-F801BC77209C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

o Roberta Williamsa pisałem do Shevca tez rok wcześniej niż trafił do Minnesoty :) 

Ayton i Robert Williams to był mój wymarzony duet na centrze (gdy nierealne stało się pozyskanie Goberta) 

8C498DE1-27E4-4309-8122-F801BC77209C.jpeg

To tylko potwierdza jakiego masz nosa i zasłużenie jesteś w topce najsprawniejszych GMów, ale jak @shevcu napisze parę słów o swoich Kings, a Wy ani słowa to szykuje się sweep w pierwszej rundzie bo za brak opisów walę walkowera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

To tylko potwierdza jakiego masz nosa i zasłużenie jesteś w topce najsprawniejszych GMów, ale jak @shevcu napisze parę słów o swoich Kings, a Wy ani słowa to szykuje się sweep w pierwszej rundzie bo za brak opisów walę walkowera.

wal se co chcesz, to zabawa w GMa a nie kącik literacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.