Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, january napisał:

A Ayton to już w ogóle śmieszniejsza sprawa, najpierw właściwie prowadząc 2 kluby GM Wolves spowodował swymi namowami (de facto decyzjami), iż kolejny nowy ex-GM Jazz poszedł w rebuild przed startem sezonu mając swój pick jedynie 1-4 protected, a potem kolejnego już nowego GMa Jazz przekonał, że w takim razie dobrze nurkować w loterię i oddać Aytona, złoto :D .

Ale najlepsze jest to, że nowi GMowi mówią, iż to nieustanne plucie w twarz to w sumie jest deszcz i wszystko spoko :) 

January, rozumiem to podejście bo masz pewnie szerszy obraz. Ja go nie znam - nie znam historii przebiegu Jazz poza tym, że wielokrotnie zmieniał się ich GM. Ja z zasady jestem stałym graczem w wielu ligach i nie zamierzam opuścić zespołu po 1-2 sezonach a raczej poprowadzić ich za jakiś czas do minimum finału ;) 

plan mam rozpisany na lat kilka, z kilkoma opcjami które mogą przyspieszyć proces lub go trochę zwolnić i niezależnie od opinii publicznej będę go realizować konsekwentnie ;) 

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nikt Ci nie zabrania marzyć ale ... nie są najpoważniejszym kandydatem ... :)

to kto jest poważniejszym? :D phx czy utah? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

January, rozumiem to podejście bo masz pewnie szerszy obraz. Ja go nie znam - nie znam historii przebiegu Jazz poza tym, że wielokrotnie zmieniał się ich GM. Ja z zasady jestem stałym graczem w wielu ligach i nie zamierzam opuścić zespołu po 1-2 sezonach a raczej poprowadzić ich za jakiś czas do minimum finału ;) 

plan mam rozpisany na lat kilka, z kilkoma opcjami które mogą przyspieszyć proces lub go trochę zwolnić i niezależnie od opinii publicznej będę go realizować konsekwentnie ;) 

to kto jest poważniejszym? :D phx czy utah? :D 

Nom Brooklyn, Utah i Suns stoją wyżej u buków na pewno, bez sprawdzania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

plan mam rozpisany na lat kilka, z kilkoma opcjami które mogą przyspieszyć proces lub go trochę zwolnić i niezależnie od opinii publicznej będę go realizować konsekwentnie ;) 

Mam tylko nadzieję, że będziesz wyciągał wnioski ze swoich błędów, bo na razie oddałeś bardzo dobrego młodego zawodnika kiedy miał najniższą możliwą wartość w imię walki o jakieś 50% szansy na to, że uda się wylosować pick, który zamienisz na gracza, który może będzie lepszy od Aytona, a może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nom Brooklyn, Utah i Suns stoją wyżej u buków na pewno, bez sprawdzania. 

u buków wysoko stał lebron :D patrzę na mecze naocznie i widzę kto jak realizuje taktyczne założenia i jaką grę prowadzą 

aktualnie poza 76ers najpoważniejszym kandydatem jest utah dla mnie 

nets bez brody nie pociągną bo nie maja defensu, a phx mimo świetnego cp3 obawiam się że są trochę za mało doświadczeni i zgrani jak na taką intensywność i zwężenie rotacji 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

czy jestes zadowolony z transferu aytona?

tak - zrobiłbym to jeszcze raz jeśli o to pytasz :D still, nie jest to g2g jakiego szukam, a mając go w składzie na pewno nie mógł bym realizować planu jaki sobie stworzyłem. Jednakże nie zamierzam go ujawniać już, choć w offseason mogą pewne jego elementy się już pokazać ;) najpierw wszystko zależy od loterii w którym kierunku mój plan pójdzie :D 

zgodzę się, że patrząc na jego grę w phx aktualnie można by zadawać sobie to pytanie czy to był dobry ruch, ale nie żałuję go - i powtórzę raz jeszcze - chciałbym w końcu zdjąć fatum GM Utah którzy przychodzili i odchodzili

będziecie musieli mnie znosić przez kilka kolejnych lat :D 

1 minutę temu, karpik napisał:

Mam tylko nadzieję, że będziesz wyciągał wnioski ze swoich błędów, bo na razie oddałeś bardzo dobrego młodego zawodnika kiedy miał najniższą możliwą wartość w imię walki o jakieś 50% szansy na to, że uda się wylosować pick, który zamienisz na gracza, który może będzie lepszy od Aytona, a może nie.

nadal nie uważam tego za błąd - prawdopodobnie już gdzieś to pisałem wcześniej ale powtórzę - ten rok nie był celem tanku ;) jeśli się uda - super, jeśli nie to nadal mieści się w moich opcjach planu :D 

a skoro o subiektywnej ocenie trendów rozmawiamy - jakbyś ocenił ruchy z ostatniego okienka? tak całkiem na chłodno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

u buków wysoko stał lebron :D patrzę na mecze naocznie i widzę kto jak realizuje taktyczne założenia i jaką grę prowadzą 

aktualnie poza 76ers najpoważniejszym kandydatem jest utah dla mnie 

nets bez brody nie pociągną bo nie maja defensu, a phx mimo świetnego cp3 obawiam się że są trochę za mało doświadczeni i zgrani jak na taką intensywność i zwężenie rotacji 

tak - zrobiłbym to jeszcze raz jeśli o to pytasz :D still, nie jest to g2g jakiego szukam, a mając go w składzie na pewno nie mógł bym realizować planu jaki sobie stworzyłem. Jednakże nie zamierzam go ujawniać już, choć w offseason mogą pewne jego elementy się już pokazać ;) najpierw wszystko zależy od loterii w którym kierunku mój plan pójdzie :D 

zgodzę się, że patrząc na jego grę w phx aktualnie można by zadawać sobie to pytanie czy to był dobry ruch, ale nie żałuję go - i powtórzę raz jeszcze - chciałbym w końcu zdjąć fatum GM Utah którzy przychodzili i odchodzili

będziecie musieli mnie znosić przez kilka kolejnych lat :D 

Myśle ze nikt nie ma do ciebie pretensji , ze poszedłeś w tank. Każdy po prostu jest zazdrosny ze on poszedł do Minnesoty która i bez niego była głównym faworytem do mistrzostwa. No albo jeszcze, ze poszedł tak szybko (wiem ze był na błocku ale może mogles przeczekać kilka dni i dać znać ze masz dobra ofertę i chcesz żeby ktoś przebił). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

tak - zrobiłbym to jeszcze raz jeśli o to pytasz :D still, nie jest to g2g jakiego szukam, a mając go w składzie na pewno nie mógł bym realizować planu jaki sobie stworzyłem. Jednakże nie zamierzam go ujawniać już, choć w offseason mogą pewne jego elementy się już pokazać ;) najpierw wszystko zależy od loterii w którym kierunku mój plan pójdzie :D 

Miejcie w takim razie Jazz w opiece, bo bazy to Ty nie kumasz 🙏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Myśle ze nikt nie ma do ciebie pretensji , ze poszedłeś w tank. Każdy po prostu jest zazdrosny ze on poszedł do Minnesoty która i bez niego była głównym faworytem do mistrzostwa. No albo jeszcze, ze poszedł tak szybko (wiem ze był na błocku ale może mogles przeczekać kilka dni i dać znać ze masz dobra ofertę i chcesz żeby ktoś przebił). 

A wiem, mówiono mi o tym na samym początku, że jak chce sprzedać Aytona to byle nie do Soty bo połowa beGM mnie będzie kąsać :D 

co do ofert - było ich sporo, na samym końcu zostały dwie całkiem zacne, które do samego końca między sobą się przebijały - ostatecznie uzyskałem to czego oczekiwałem z lekkim plusem - ale każdy może to ocenić inaczej - jego prawo ;) 

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

Miejcie w takim razie Jazz w opiece, bo bazy to Ty nie kumasz 🙏

Miejcie w opiece NYK, które jak odpadnie w 2 rundzie pożegna się z BIG3 :D 

@człowiek...morza jak coś to z KL możesz uderzać do mnie w offseason :D 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

 

Miejcie w opiece NYK, które jak odpadnie w 2 rundzie pożegna się z BIG3 :D 

@człowiek...morza jak coś to z KL możesz uderzać do mnie w offseason :D 

zamist zgryźliwości podbiłbyś po radę, bo poki co to na kiepskich doradcow trafiles . w radzie ich z pewnoscia nie uswaidczysz jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy teraz marudzą a jak trzeba było złożyć ofertę (choć ja też powtarzałem Szulimowi, żeby nie sprzedawał Aytona, ale skoro się uparł i było wiadomo że i tak sprzeda to trzeba było wysyłać propsy) to tylko ja przebijałem do samego końca, bo jakby nie to, to by jeszcze bardziej bieda ofertę od Qcina wziął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Myśle ze nikt nie ma do ciebie pretensji , ze poszedłeś w tank. Każdy po prostu jest zazdrosny ze on poszedł do Minnesoty która i bez niego była głównym faworytem do mistrzostwa. No albo jeszcze, ze poszedł tak szybko (wiem ze był na błocku ale może mogles przeczekać kilka dni i dać znać ze masz dobra ofertę i chcesz żeby ktoś przebił). 

no to zle myslisz wtf

w sensie ostatnie zdanie blizse prawdy

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szulim napisał:

nadal nie uważam tego za błąd - prawdopodobnie już gdzieś to pisałem wcześniej ale powtórzę - ten rok nie był celem tanku ;) jeśli się uda - super, jeśli nie to nadal mieści się w moich opcjach planu :D 

To, że gracz nie mieści się w Twoich planach nie znaczy, że trzeba go od razu sprzedawać, zwłaszcza, że grałeś sezon na przeczekanie. Jak będziesz oddawać tanio swoich graczy, to zawsze będziesz dostawać nędzne oferty, bo ludzie będą wiedzieć, że u Ciebie są promocje.

14 minut temu, Szulim napisał:

a skoro o subiektywnej ocenie trendów rozmawiamy - jakbyś ocenił ruchy z ostatniego okienka? tak całkiem na chłodno 

W ostatnim okienku chyba ta moja wymiana z Bucks była największa. No i uważam, że obaj zyskaliśmy. Playoffs trwają, nie ma jeszcze głosowań, więc mogę się wypowiedzieć tylko jak mi się wydaje. Myślę, że bez Lopeza nie przeszedłbym takich Dubs, a z Lopezem myślę, że powinienem ich przejść. Z kolei Bucks mają pecha, bo Hayward się połamał, Kemba się połamał i raczej ich nie widzę w serii z Sixers. Lopez by tu pomógł, ale losów serii moim zdaniem by nie odwrócił. Za dużo absencji po stronie Bucks, także dobrze, że przynajmniej kasę oszczędzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

To, że gracz nie mieści się w Twoich planach nie znaczy, że trzeba go od razu sprzedawać, zwłaszcza, że grałeś sezon na przeczekanie. Jak będziesz oddawać tanio swoich graczy, to zawsze będziesz dostawać nędzne oferty, bo ludzie będą wiedzieć, że u Ciebie są promocje.

niektorzy nie panimajui

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.