Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Eld napisał:

To tylko potwierdza jakiego masz nosa i zasłużenie jesteś w topce najsprawniejszych GMów, ale jak @shevcu napisze parę słów o swoich Kings, a Wy ani słowa to szykuje się sweep w pierwszej rundzie bo za brak opisów walę walkowera.

Jutro wrzucę opis albo dziś wieczorem ;) ale Sota we mnie rywala ma żadnego u mnie walka bardziej o winy będzie w tej serii a oni No cóż biorą ten Zachód w tym roku 

pS. Booker mnie zaskakuje i macie w związku z wyjebaniem CP3 krew na rękach @RonnieArtestics liczę ze odnotowałeś mój głos na Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shevcu napisał:

Jutro wrzucę opis albo dziś wieczorem ;) ale Sota we mnie rywala ma żadnego u mnie walka bardziej o winy będzie w tej serii a oni No cóż biorą ten Zachód w tym roku 

pS. Booker mnie zaskakuje i macie w związku z wyjebaniem CP3 krew na rękach @RonnieArtestics liczę ze odnotowałeś mój głos na Ciebie ;)

Mamy szanse na serie z klasa.

No ale tak jest, jak spotykaja sie ze soba two high culture organisations

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Mamy szanse na serie z klasa.

No ale tak jest, jak spotykaja sie ze soba two high culture organisations

Po moim odjebaniu w begm :D w PO jeszcze dymu nie było z mojej strony. Jak to @Eld stwierdził ja nie będę pierdolil ze czarne jest białe także znam swoje braki a do Soty słabość historycznie mam ale nie widze nikogo na Zachodzie który może im zagrozić nawet z pampersem George który może być sprzedany jako…5 opcja w ataku (się!) No ale żeby nie było zbyt cukierkowo brak generała Conleya to musi martwić;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@shevcu dziękujemy za słowa otuchy 
game3: 

37min 9/16fg 2/3 za trzy 7/7 ft 27pts 6reb 8as 3stl 2to

Ciekawostka: cp3 jest 17/21 z gry w drugich połowach II rundy play offs. G2G! 

To będzie na otarcie łez ale  gdyby nie Gobert i Utah to trzymałbym kciuki za tych suns. Kurewsko CP3 trafi z forma i coś czuje ze będzie dla niego ostatni wysoki kontrakt, tylko kto się na bierze bo paliwa na jeden sezon jest a potem to chyba się szykuje epicki zjazd ale dla Ciebie byłoby ok bo po następnym sezonie raczej się z nim nie będziesz zbytnio wiązał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shevcu napisał:

To będzie na otarcie łez ale  gdyby nie Gobert i Utah to trzymałbym kciuki za tych suns. Kurewsko CP3 trafi z forma i coś czuje ze będzie dla niego ostatni wysoki kontrakt, tylko kto się na bierze bo paliwa na jeden sezon jest a potem to chyba się szykuje epicki zjazd ale dla Ciebie byłoby ok bo po następnym sezonie raczej się z nim nie będziesz zbytnio wiązał ;)

To bedzie ciekawe offseason dla pacers bo jak nie weźmie w realu PO to u nas tez nie pewnie... ale Pacers na pewno maja go w jakichś tam dalszych planach, mam tylko nadzieje ze jego agenci nie będą wymuszać jakichś wieloletnich maxow. Ale jak nie weźmie tego PO to teoretycznie pacers maja najwiecej capspace w begm wiec bedzie ciekawie

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

To bedzie ciekawe offseason bo jak nie weźmie w realu PO to u nas tez nie pewnie... ale Pacers na pewno maja go w jakichś tam dalszych planach, mam tylko nadzieje ze jego agenci nie będą wymuszać jakichś wieloletnich maxow. 

nie będą, nikt tu mu długoletniego maksa nie rzuci :) 

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Dodam ze Ayton na pickach świetna robotę robi, szkoda ze nie dają za zasłony asyst bo miałby ich z 7 więcej w tym meczu... @Qcin_69

prawda, Ayton gra świetne PO, po Embiidzie i Jokiciu najlepszy- na rowni z Gobertem- center w tych PO :) 

17 minut temu, shevcu napisał:

Jutro wrzucę opis albo dziś wieczorem ;) ale Sota we mnie rywala ma żadnego u mnie walka bardziej o winy będzie w tej serii a oni No cóż biorą ten Zachód w tym roku 

pS. Booker mnie zaskakuje i macie w związku z wyjebaniem CP3 krew na rękach @RonnieArtestics liczę ze odnotowałeś mój głos na Ciebie ;)

Klasy nie kupisz, 

Grande Shevcu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, shevcu napisał:

 

pS. Booker mnie zaskakuje i macie w związku z wyjebaniem CP3 krew na rękach @RonnieArtestics liczę ze odnotowałeś mój głos na Ciebie ;)

Krew na rękach to ma Ronnie ( chociaż głównie to po prostu pech), że w momencie, w którym Paul ma największe szanse na mistrzostwo w karierze swoimi ruchami sprawił, że reszta pierwszej piątki Pacers w końcówce sezonu to byli: Tim Hardaway Jr, Justin Holiday, Keldon Johnson i Jeff Green. Jakby Paul nie był dobry to zestaw Devin Booker - Mikal Bridges - Jae Crowder - DeAndre Ayton jest 100 razy lepszy. Wyjąć Paula ze składu Pacers i są najgorszym teamem Wschodu w BeGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Krew na rękach to ma Ronnie ( chociaż głównie to po prostu pech), że w momencie, w którym Paul ma największe szanse na mistrzostwo w karierze swoimi ruchami sprawił, że reszta pierwszej piątki Pacers w końcówce sezonu to byli: Tim Hardaway Jr, Justin Holiday, Keldon Johnson i Jeff Green. Jakby Paul nie był dobry to zestaw Devin Booker - Mikal Bridges - Jae Crowder - DeAndre Ayton jest 100 razy lepszy. Wyjąć Paula ze składu Pacers i są najgorszym teamem Wschodu w BeGM.

Myśle ze trochę tez pech bo Randle odpalił po odejściu. Po prostu czasem tak jest. Robert W tez zaczął grać po odejściu ode mnie w końcu no i wkurw większy. Bridgesow tez żałuje no ale trudno Gobert musi żyć z tymi graczami jeszcze przez 2 lata. W Cavs nie walę i przed głosowaniem poczytam temat bo Ci Heat mocno pompowano ale król opisów sporo może zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.