Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jakiej II rundzie? 🤨

fakt, jeszcze nie wiadomo czy przejdzie 1 :D 

12 minut temu, karpik napisał:

To, że gracz nie mieści się w Twoich planach nie znaczy, że trzeba go od razu sprzedawać, zwłaszcza, że grałeś sezon na przeczekanie. Jak będziesz oddawać tanio swoich graczy, to zawsze będziesz dostawać nędzne oferty, bo ludzie będą wiedzieć, że u Ciebie są promocje.

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

niektorzy nie panimajui

 

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

zamist zgryźliwości podbiłbyś po radę, bo poki co to na kiepskich doradcow trafiles . w radzie ich z pewnoscia nie uswaidczysz jakby co

 

Odezwę się ;) choć nie ukrywam że poziom niektórych Twoich komentarzy @człowiek...morza mnie zniechęca :D 

@karpik tak się składa że promocje jeśli uznamy ze takie były, to raczej się już skończyły ;) choć nadal nie uważam jakobym źle wszedł w któregoś z deali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

A Dubs oczywiście są niedocenieni, jak zwykle 😕 

Ja dalem Ci najlepszy bilans (razem z Sota i Denver jak dobrze pamietam) w T3 na Zachodzie, ale w tej serii mam wstepnie Mavs W, choc opisy moga to zmienic :P 

57 minut temu, karpik napisał:

Myślę, że to, że wylądowałeś na trzecim seedzie świadczy, że ktoś jednak Dubs docenia. Prędzej można powiedzieć o Trae, że był zawsze niedoceniany, co myślę, że te PO zmieniły.

A tu tez sie odniose, ze w grudniu wysylalem linki do 40+ stron raportu z Reddit o zajebistości Trae :D On "przez" Doncicia był niedoceniany IMO w opinii publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

no ogolnie tak jak bylo mowione od poczatku, @Szulim ladnie zostal wyruchany, z biegiem czasu okazuje się, że był to gwałt.

szkoda, że rada w przeciwienstwie do @Qcin_69 nie stanęła na wysokości zadania

10 pod tym postem a wrzucam konwersacje Januarego z CMem z opinia o tej wymianie :) 

+ w bonusie dodam prywatne opinie CMa sprzed wymiany, po wymianie i po czasie 1 miesiąca gdy Ayton zaczął grać tak jak oczekiwałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

10 pod tym postem a wrzucam konwersacje Januarego z CMem z opinia o tej wymianie :) 

+ w bonusie dodam prywatne opinie CMa sprzed wymiany, po wymianie i po czasie 1 miesiąca gdy Ayton zaczął grać tak jak oczekiwałem :) 

Jakiś sample jest potrzebny, żebyśmy wiedzieli że jesteś w posiadaniu tych materiałów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, eMeS napisał:

Jakiś sample jest potrzebny, żebyśmy wiedzieli że jesteś w posiadaniu tych materiałów :P

daj mi usera a dostaniesz materiał na niego xd 

Godzinę temu, eMeS napisał:

Jakiś sample jest potrzebny, żebyśmy wiedzieli że jesteś w posiadaniu tych materiałów :P

ale łap xd 

D189589A-737D-4713-8FEA-B0A8A9094203.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Kontuzja Turnera to pech, ale oddanie Randle'a już Twoja decyzja, a tak  to byś pewnie z #2 seedem skończył :P . Cóż, wypadniecie Mylesa i LMA (choć longterm to drugie spoko akurat xd) to po prostu monstrualny niefart i faktycznie boli widząc jak CP3 ciągnie tych Suns za uszy do góry.

Po tradzie randle napisałeś ze aldridge nie powinien mimo wszystko Latać za takich leszczy, pozdrawiam. Dwa lata miałem randle i wszyscy pisali ze leszcz w c***, to go sprzedałem, lol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Kontuzja Turnera to pech, ale oddanie Randle'a już Twoja decyzja, a tak  to byś pewnie z #2 seedem skończył :P . Cóż, wypadniecie Mylesa i LMA (choć longterm to drugie spoko akurat xd) to po prostu monstrualny niefart i faktycznie boli widząc jak CP3 ciągnie tych Suns za uszy do góry.

xD 

nieznissczalny 

Capela top20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Nie, nie napisałem nic takiego?

Sorry ty pisałeś ze Aldridge słabo ze jest tak przerzucany u nas. Ale ogolnie Lucas i MarcusCamby mnie chwalili za ten deal 

 

W dniu 20.12.2020 o 23:19, MarcusCamby napisał:

Thunder dopłacili aż czteroma pickami do Aldridge? 

Ja rozumiem, go gość zaliczył obsuwę z TOP 20-30 na 50-60, ale wciąż lepsza opcja niż Randle+Rose... 

Bardzo dobrze wygląda ten deal dla Pacers. 

śmiesznie to wyglada po czasie xD 

Ale takie jest życie w begm jak jesteś gm-em klubu NBA z pozycji forum e-NBA w Polsce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry ty pisałeś ze Aldridge słabo ze jest tak przerzucany u nas. Ale ogolnie Lucas i MarcusCamby mnie chwalili za ten deal 

 

śmiesznie to wyglada po czasie xD 

Ale takie jest życie w begm jak jesteś gm-em klubu NBA z pozycji forum e-NBA w Polsce. :)

ah ten MarcusGoat xd

przypominam, tacy ludzie doradzają nowym GM'om. 

Potem się dziwimy, że @Szulim robi deale jakie robi i nie widzi w nich nic złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

ah ten MarcusGoat xd

przypominam, tacy ludzie doradzają nowym GM'om. 

Potem się dziwimy, że @Szulim robi deale jakie robi i nie widzi w nich nic złego

Wulgarnie napisane:

Nie zaczepiaj mnie już więcej nędzny przedstawicielu chłopstwa.

Edytowane przez january
Edycja - trzymajmy jakieś standardy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pamiętam za kogo poszedł Ayton, ale wtedy też wydawało mi się, że Wolves się osłabili na teraz.

Za to człowiek morza regularnie trzepał pod Otto Portera, potrafił się ze mną kłócić jaki to elite roles i jeszcze dawał takie komentarze

W dniu 18.12.2020 o 11:57, człowiek...morza napisał:

porter jr to wolalbym go na tym kontrakcie od lavinea w warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja już nie pamiętam za kogo poszedł Ayton, ale wtedy też wydawało mi się, że Wolves się osłabili na teraz.

Za to człowiek morza regularnie trzepał pod Otto Portera, potrafił się ze mną kłócić jaki to elite roles i jeszcze dawał takie komentarze

poszedł za:

3x1st pick 

jakies 2ndy chyba tez 

Milesa Bridgesa 

Chrisa Bouchera 

Derricka White’a

Wraz z Aytonem przyszedł Melton do Minnesoty, oraz Brunson w osobnej wymianie za M.Morrisa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.