Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

George gra bdb PO, jest świetny w obronie (sprawdź sobie jego statystyki vs Luka choćby), bardzo dobrze kreuje (znacznie lepiej niż Leonard choćby) i nie oddaje głupich rzutow, nie wiem jak można napisać o gościu który robi coś koło 23/7/6  trafiającym ponad 3 trójki na mecz na 42% z swietna gra w obronie, ze gra słabe PO, poza tym ze jest się uprzedzonym :) 

ale co ty pierdolisz.

gosc jest na maksa chimeryczny i to jest wielki problem clippers,

w wielu spotkaniach nawet nie byl drugim najlepszym 

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Nawet w RS Conley nie był lepszy od mitchella co było widać ,że jak Mitchell gra a Conley nie to Jazz jest 9-2 ( 8-2 w RS i 1-0) w PO a kiedy jest na odwrót to Jazz przegrywa

Zaznaczyłem moim zdaniem, moze byc mylne, bo Jazz nie sa zespolem, ktory ogladalem za duzo + nie przepdam za Mitchellem, wiec moge nie byc obiektywny :P

Teraz, Qcin_69 napisał:

niemozliwe, po co piszesz takie rzeczy? przecież Alonzo napisał ze nie wie po co miałbyś takie rzeczy pisać? przecież to ja pisałem ze Motchell jest trzecia opcja w Jazz bo Alonzo doskonale to pamięta, to nie możesz być Ty

Ja napisałem, ze IMO trzecim najważniejszym graczem w RS, bo opcją w ataku to był pierwszą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale co ty pierdolisz.

gosc jest na maksa chimeryczny i to jest wielki problem clippers,

w wielu spotkaniach nawet nie byl drugim najlepszym 

+ jaka bardzo dobra obrona? ma zatrzymywać najlepszyc hgraczy rywali, a nie zatrzymał na ten moment w PO nikogo ani razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Zaznaczyłem moim zdaniem, moze byc mylne, bo Jazz nie sa zespolem, ktory ogladalem za duzo + nie przepdam za Mitchellem, wiec moge nie byc obiektywny :P

Ja napisałem, ze IMO trzecim najważniejszym graczem w RS, bo opcją w ataku to był pierwszą :D 

ale Alonzo wie lepiej, ale nie będzie wertował starych postów w poszukiwaniu rzeczy których sobie wymyślił, to akurat dobra wiadomość, bo skoro i tak by ich nie znalazł to przynajmniej będzie miał więcej czasu na opis vs Knicks 

1 minutę temu, ely3 napisał:

Jakie Ty PO oglądasz ,że PG rzuza za 3 z 42% skutecznością? On przecież rzuca z 31% skutecznością?

może być :D złe spojrzałem :D 

to i tak robi 24/9/6 :D 

i gra świetnie w obronie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

No mniej tak dobrze gra w obronie jak wg Ciebie rzuca dobrze za 3 w tych PO

Ely gadasz głupoty, ale możesz w nie wierzyć, trudno, zostaje mi kibicować Clippersom w serii z Jazz i czekać na diagnozę przyczyn porażki, bo pewnie będą to jakiś Rondo czy inny Morris wtedy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

niemozliwe, po co piszesz takie rzeczy? przecież Alonzo napisał ze nie wie po co miałbyś takie rzeczy pisać? przecież to ja pisałem ze Motchell jest trzecia opcja w Jazz bo Alonzo doskonale to pamięta, to nie możesz być Ty

 

W dniu 21.02.2021 o 15:30, Qcin_69 napisał:

No podałeś źródło, wg którego sam George ma taki impact w ofensywie jak Twoich dwóch najlepszych graczy(razem)-Mitchell i Lowry- a cała reszta Twojego zespołu jest ujemna:) - Sota ma jeszcze 4 dodatnich z czego Conley tez ma lepszy wskaźnik niż Twój najlepszy gracz- napisał Ci to Karoik to napisałeś ze to argument jak u 12latka.

Conleya (sprawy rodzinne rok temu) i Georga (kontuzja) nie chcesz brać 1:1 ale już tworzyć mit ze bronisz prawie jak Jazz mimo ze nie masz Goberta tyko -khem khem- Bircha- już nie masz problemów.

Tworzysz jakieś wymyślone teorie, a post po poście zaprzeczasz sam sobie- jak już robisz jakiś ranking to staraj się chociaż żeby był spójny, a nie post na post dorabiasz dodatkowe teorie. 
 

Wypada Ci KAT i Gordon udajesz ze się nic nie dzieje, bo masz Granta Williamsa i Silve, który świetnie bronił Emiibda przez 11 minut w trakcie których wyłapał 6 fauli, Oubre u Ciebie gra lepiej bo już masz go od roku czy ile tam on tam w tych Magic jest. 
 

Ogólnie wszystko co związane z Magic to u Ciebie jest wspaniale, skwitowała Gafforda i Ci się podobał a on jest przecież mega waflem i był chyba najsłabszym startującym centrem w rl NBA w tym roku, po prostu patrzysz na wszystko przez magiczne okulary, nic nie poradzę. 

O! Ale tu Cie mam :P - Gafford 🙃

No i Birch też nie jest kasztanem - jest spoko, co pokazała jego gra w Toronto w tym sezonie w 3T gdzie widać wyraźnie, ze w poważniejszej roli w dobrym teamie robi swoje i stać go na double double - co raczej przy Mitchellu i Lowrym nie byłoby problemem.

Twoja ocenę moich Magic mogę tylko skwitować bilansem jaki dostałem od Was po wzmocnieniu Waszym Boucherem + banalny terminarz i wszyscy zdrowi i w świetnej formie (Birchowi, Okeke i Williamsowi mogłem dawać wtedy tylko sr. po 12min.) - chyba taki sam 16-8 jak Wizards grających cały trymestr bez Duranta i tam jeszcze coś Smart i Nance opuszczali 🙃

Oubre jest jaki jest, ale jego tragiczna gra w 1T to był efekt zmiany klubu i roli w druzynie - co u mnie nie miało miejsca i taka fatalna ocena tego gracza była oczywistym absurdem - jak się ogarnął grał swoje w rl Warriors - kasztanił i statpadderował - ale robił swoje, a ja potrzebowałem jego punktów, bo obrone bez KATa miałem zajebistą. 

 

W dniu 16.02.2021 o 14:27, Qcin_69 napisał:

Ciężko powiedzieć tbh, w Jazz wszyscy graja zajebiscie w tym roku i to jak wybór między Ferrari a McLarenem, Mitchell się koszykarsko rozwinął i to jest na mega plus, jakbyś mnie zapytał kogo bym wolał mieć w zespole Donovana czy Mike to tez wolałbym Mitchella (Nie patrząc na fit i resztę partnerów) No ale ze mając obok takich ananasów jak w BeGM zespół z nim zrobiłby 19-1 run to trochę heheszki. 
Jak już wspomniałem wcześniej, dla mnie Magic to zespół z okolic 0.50, za dużo kasztanów w składzie i za słaby atak na coś więcej l, zobaczymy jak w drugim trymestrze, zapowiada się lepiej dla Orlando, bo w pierwszym wszystko poszło nie tak, równie spektakularnie jak u Ciebie ;) 

@Alonzo nie siej propagandy, Mitchell grał w tych meczach dobrze ale przypisywanie mu wygranych z Bucks (Ingles), 76ers (Clarkson) czy Heat(Gobert/Bojan/Niang) to już kreatywna księgowość- za to z Bostonem był (ponoć, bo nie oglądałem) najlepszy :) 

Zwracam honor Qcin - tak było jak piszesz, ale tam nagonka musiała iść jeszcze od kogoś (juz nie chce mi się szukać) skoro to tak zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda z Gaffordem jak najbardziej tak pisałem i były to wrażenia po 1 trymestrze zdaje się, zmiana klubu mu mocno pomogła ;) 

mnie wiem kto tak pisał o Mitchellu, ja się wypowiadam zawsze w swoim imieniu i myśle ze moje podsumowanie było w miarę rzetelne i broni się z upływem czasu, Mitchell miał słaby start, jak się rozegrał był dobry, a w okolicach ASG był zajebisty, teraz znowu jest bardzo dobry i nawet chyba w rozmowie z Bravem na PM na temat serii z Memphis pisałem, ze jak Mitchell nie wróci to szanse Mem oceniam na 50/50 z lekka przewaga Jazz, ale jak wróci Mitchell to mam sztywniutko Jazz.

Co do terminarzu, to nigdy nie był brany pod uwagę przy ocenie bilansów- to raz, a dwa, ze ja nie brałem udziału w głosowaniach, tylko Mac, wiec ponownie, nie mam sobie nic do zarzucenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevcu napisał:

Szkoda cholernie szkoda jeszcze zdrowego CP3 po play in

U mnie 2 sezony temu Lowry grający swoja najlepszą koszykówkę i idący wtedy po mistrzostwo z Leonardem, Siakamem i pozostałymi odpadał u nas w I rundzie playoffs i to z tradycyjna jeszcze wtedy etykietką, że w pampersie i to grając.. przeciwko Playoffs P z urwanymi oboma ramionami (ostatnio czytałem nawet Pussy P :D )   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

U mnie 2 sezony temu Lowry grający swoja najlepszą koszykówkę i idący wtedy po mistrzostwo z Leonardem, Siakamem i pozostałymi odpadał u nas w I rundzie playoffs i to z tradycyjna jeszcze wtedy etykietką, że w pampersie i to grając.. przeciwko Playoffs P z urwanymi oboma ramionami (ostatnio czytałem nawet Pussy P :D )   

Prawie kazda sytuacja podobna do Twojej.

Dla mnie Lowry to nie ten poziom co cp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Prawie kazda sytuacja podobna do Twojej.

Dla mnie Lowry to nie ten poziom co cp3.

To nic dziwnego, że często widzimy różne analogie pomiędzy konkretnymi sytuacjami a swoimi teamami. 

O ile Paul to naturalnie lepszy gracz od Lowrego, o tyle " Paul ma szansę na mistrzostwo" , a "Lowry wygrał mistrzostwo" jest tu chyba dość znamienne. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

xdddddddddddd

Jak tam obrona Leonarda na Mitchellu? 🙃

Czyżby było tak jak wałkowałem to w poprzednich playoffs, że wykorzystujemy Twoje kasztany w backcourt w obronie i Mitchell/Lowry ich fatalna obronę na switchach punktują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Prawie kazda sytuacja podobna do Twojej.

Dla mnie Lowry to nie ten poziom co cp3.

@mac ale Ty wiesz co jest najlepsze ? To Sytuacja podobna do mojej ale Alonzo zagłosował na... Hornets :) ... bo... (jak Alonzo napisał)...  są zgrani bardziej. Haha. Przecież to jest epickie. 

I to jest właśnie Alonzo który jak gadamy o Magic to mamy sobie wyobrażać jak KAT by grał w tak dobrej organizacji, jak Aaron gra przy mniejszej roli w ataku, mamy sobie wyobrazić wszystko i nie patrzec na suche cyferki a jak przychodzi co do czego to głosuje za dwoma praktycznie takimi samymi zawodnikami bo zrobili sobie w III trymestrze tripyldabyl średnie. 

W ogóle nie zwracając uwagi na fit ani nic.

 

wiec pamiętajcie , jak oceniamy Magic patrzymy na fit, a nie na cyferki. Jak oceniamy kogos innego to c*** z tym. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

O ile Paul to naturalnie lepszy gracz od Lowrego, o tyle " Paul ma szansę na mistrzostwo" , a "Lowry wygrał mistrzostwo" jest tu chyba dość znamienne. 

Skoro masz takie podejscie, to licze Ci w tym sezonie KATa i Lowrego jako loosersow co nawet do PO nie potrafia wejsc.

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@mac ale Ty wiesz co jest najlepsze ? To Sytuacja podobna do mojej ale Alonzo zagłosował na... Hornets :) ... bo... (jak Alonzo napisał)...  są zgrani bardziej. Haha. Przecież to jest epickie. 

I to jest właśnie Alonzo który jak gadamy o Magic to mamy sobie wyobrażać jak KAT by grał w tak dobrej organizacji, jak Aaron gra przy mniejszej roli w ataku, mamy sobie wyobrazić wszystko i nie patrzec na suche cyferki a jak przychodzi co do czego to głosuje za dwoma praktycznie takimi samymi zawodnikami bo zrobili sobie w III trymestrze tripyldabyl średnie. 

W ogóle nie zwracając uwagi na fit ani nic.

 

wiec pamiętajcie , jak oceniamy Magic patrzymy na fit, a nie na cyferki. Jak oceniamy kogos innego to c*** z tym. 
 

No tak dokladnie.

W przypadku kata brak sukcesow to wina slabego zespolu, ale juz lowry ma mistrza a co3 nie, to taki szczegol pomijamy..

Stonoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Skoro masz takie podejscie, to licze Ci w tym sezonie KATa i Lowrego jako loosersow co nawet do PO nie potrafia wejsc.

Przecież w tamtym sezonie ich tak policzyłeś, a bilans moich i Wizards z 2T mówi sam za siebie (i to jeszcze po dołączeniu do mnie Bouchera). 🙃

 

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@mac ale Ty wiesz co jest najlepsze ? To Sytuacja podobna do mojej ale Alonzo zagłosował na... Hornets :) ... bo... (jak Alonzo napisał)...  są zgrani bardziej. Haha. Przecież to jest epickie. 

I to jest właśnie Alonzo który jak gadamy o Magic to mamy sobie wyobrażać jak KAT by grał w tak dobrej organizacji, jak Aaron gra przy mniejszej roli w ataku, mamy sobie wyobrazić wszystko i nie patrzec na suche cyferki a jak przychodzi co do czego to głosuje za dwoma praktycznie takimi samymi zawodnikami bo zrobili sobie w III trymestrze tripyldabyl średnie. 

W ogóle nie zwracając uwagi na fit ani nic.

 

wiec pamiętajcie , jak oceniamy Magic patrzymy na fit, a nie na cyferki. Jak oceniamy kogos innego to c*** z tym. 
 

Tobie się wyłożył cały frontcourt Ronnie. Z jakiegoś powodu nie dociera do Ciebie ile straciłeś grając bez Turnera. 

Wyjaśniłem czym się kierowałem głosując w Waszej serii punktując plusy i minusy Was obu wg mnie. Dal mnie eot bo w emocjonalne pyskówki sie już nie bawię w BeGM. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.