Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

@cvbe s5 twoje mocno poziomem bym powiedział przypomina s5 Kings w realu,  ławkę masz lepszą ale czy  o tyle żeby zrobić 2 do 1 ? No nie wiem, bardziej 13-11 dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@cvbe s5 twoje mocno poziomem bym powiedział przypomina s5 Kings w realu,  ławkę masz lepszą ale czy  o tyle żeby zrobić 2 do 1 ? No nie wiem, bardziej 13-11 dla mnie. 

Mam dużo lepszy fit, mocniejszą ławkę (sam Clarkson >>> niż cała ławka Kings), nie mam Bagleya, równie dobrze można powiedzieć że mam porównywalne s5 do SAS, tylko trochę mocniejsze a SAS ma 15-11 teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
50 minut temu, january napisał:

Nie wiem co wyjaśnił Kerr, skoro właśnie u niego Russell był top 10 jak chodzi o volume i wyżej jak chodzi o efektywność w trójkach offscreen etc - akurat to tam funkcjonowało bardzo, bardzo dobrze z setami pod jego trójki. Inna strona parkietu tu była rzecz jasna problemem jak chodzi o fit dla GS, plus ofensywa Warriors jest mocno specyficzna z swoim motion. Zresztą co do Kerra to przeskoczę do następnego punktu.

DLO to gracz co potrzebuje poklepać piłkę. Rzut ma ofc bardzo dobry, ale on nie będzie sobie stał czy biegał nie wiadomo ile bez pilki. Nie pasował Kerrowi w GSW i u Ciebie też mi nie pasuje, bo obok LeBrona to tu powinien biegać typowy 3&D, a i pod kosz by doszedł jakiś fajny roles :)

Co w sumie jest trochę rozczarowaniem, bo przy swoich warunkach powinien już powoli wymiatać w D.

Tu akurat racja. Myślałem, że lepiej będzie się rozwijał w def, ale na razie nie wygląda to dobrze jak na warunki. 

3) Rok temu dostawał tu zjebkę, że źle zaczyna mecze, teraz że dobrze;) w 1Q ma 67ts, w 4Q 57ts, nie widzę tu jakiegoś problemu, poza tym że nie powinien być jeszcze jedyną opcją w clutch raczej, no i nie jest u mnie;)

Tu zwracam honor. Widziałem statystykę może z jakieś 3 mecze przed końcem trymestru i jak byk było 51ts w 4q. Tak że ładnie podciągnął :)

więc źle to ta defensywa nie wygląda

Źle na pewno nie i nie miałem tego na myśli, ale też absolutnie się nie wyróżnia na tle Ligi

Kerr gra grube minuty Oubre ponad Mulderem w rotacji, no ja nie wiem czy to problem Muldera;) Ogólnie Mychal bdb wygląda w GS, a nie wiem co dziwnego w nazywaniu go elite-shooterem, rok temu w G-League, w tym sezonie ponad 44% za 3?

Widocznie Oubre jest dużo lepszy w obronie. No nie sądzę, żeby Kerr sabotował swój team. Nie mówię, że Mulder nie ma dużych możliwości jako shooter, ale póki nie udowodni tego na poziomie NBA to ciężko mówić o elite shooterze. W gleague to mój Ignas Brazdeikis jest gwiazdą :)

Btw, w GSW to mi się Toscano bardziej podoba (wiadomo inny typ gracza) i jego bym bardziej widział na normalnej umowie, niż Muldera. 

Ogólnie to on gdyby nie miał elite trójki to by nie grał. Nie wiem i nie rozumiem jaki sens jest podawania średnich karier graczy w NBA? Mnie raczej nie interesuje co gracze grali 3-4 lata temu w ich ocenach :P 

Właśnie chyba chodzi o wysoki poziom, powtarzalność przez lata. Wtedy możemy mówić o elitarnym shooterze, prawda? No, chyba że ktoś wjeżdża do Ligi i z marszu jest być może najlepszym shooterem na dużym volume i tworzy gravity jak Duncan w zeszłym sezonie. Niestety McLemore to ani jedna, ani druga z wymienionych półek. Btw, mój Mason Jones na nieco mniejszych minutach robi zbliżone 3PM na prawie 50% (patrząc na T1 to nawet 51.5% xd). Czy to elitarny shooter? :)

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, cvbe napisał:

Mam dużo lepszy fit, mocniejszą ławkę (sam Clarkson >>> niż cała ławka Kings), nie mam Bagleya, równie dobrze można powiedzieć że mam porównywalne s5 do SAS, tylko trochę mocniejsze a SAS ma 15-11 teraz.

Znaczy, że trzeba odjąć Ci ze dwa zwycięstwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy, że trzeba odjąć Ci ze dwa zwycięstwa?

aż z ciekawości sprawdziłem, czy Bagley nie zaczął lutego kozacko że taki wpis sie pojawił ale to był mylny trop niestety.

wyniki wprost przeciwne do podejrzewanych , znaczy są złe ale za luty jeszcze gorsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, ignazz napisał:

aż z ciekawości sprawdziłem, czy Bagley nie zaczął lutego kozacko że taki wpis sie pojawił ale to był mylny trop niestety.

wyniki wprost przeciwne do podejrzewanych , znaczy są złe ale za luty jeszcze gorsze

To nie wiem skąd bierzesz dane, bo Bagley po fatalnym początku sezonu mocno się ogarnął.

Zresztą teraz wypadł z rotacji (kontuzja) i Kings dwa mecze dostali grubo w tyłek, a mieli ładny streak zwycięstw ogrywając między innymi Nuggets, Clippers, Celtics.

Także jak będzie mi się nie zgadzać ilość W-L to będę wiedział, któremu dowcipnisiowi zabrać :)

Edytowane przez MarcusCamby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ignazz to się bardziej zmartwi jak mu dodasz hejterze jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ignazz to się bardziej zmartwi jak mu dodasz hejterze jak coś.

Miałem na myśli cvbe :)

Ignazz to wiem, że tankuje. Przecież ciągle pisze, że jego zespół gra poniżej oczekiwań zamiast zachwycać się przykładowo Dejounte Murray.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.12.2020 o 10:37, january napisał:

A Ty dalej swoje. Russell przy extension dostal NTC, ja widzę że Ty naprawdę wolisz kurwienie się jak w naszych Wolves zamiast dotrzymywania obietnic.

9 minut temu, january napisał:

Non stop mi piszecie że mam sprzedać tego Dlo.

To słucham ofert, może rozwaze oddanie go jak pojawi sie jakas naprawde korzystna propozycja. Nic na siłę.

Nie wiem czy jest w tej grze większy Hipokryta niż January.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, MMM2121 napisał:

Sacramento dość wysoko, Dallas tak samo. 
Okc nad Golden? 
No cóż wiedziałem, ze nie odpuścić tego Otto Xd

U mnie jestes nad Dallas i Sacramento, OKC. Ale ja zawsze mialem slabosc do Lavina i ten trade z Okongwu wyglada bardzo dobrze

W sprawie Kings to u @MarcusCamby wystepuje tzw. Efekt ,,Wielkiego Tadka”. Dostalem kiedys dzieki temu +60 winow w sezonie, wiec nie moge narzekac. Teraz czas na Shevca, ktora swoja droga ma w zespole chyba z 8PFow, wiec efekt Wielkiego Tadka jest przez to mniejszy.

24 minuty temu, january napisał:

Non stop mi piszecie że mam sprzedać tego Dlo.

To słucham ofert, może rozwaze oddanie go jak pojawi sie jakas naprawde korzystna propozycja. Nic na siłę.

Troche przeplacony jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 minut temu, tangiers napisał:

U mnie jestes nad Dallas i Sacramento, OKC. Ale ja zawsze mialem slabosc do Lavina i ten trade z Okongwu wyglada bardzo dobrze

W sprawie Kings to u @MarcusCamby wystepuje tzw. Efekt ,,Wielkiego Tadka”. Dostalem kiedys dzieki temu +60 winow w sezonie, wiec nie moge narzekac. Teraz czas na Shevca, ktora swoja droga ma w zespole chyba z 8PFow, wiec efekt Wielkiego Tadka jest przez to mniejszy.

Grubo, biorąc pod uwagę że rotacja na pozycjach 3-4-5 w Warriors właściwie nie istnieje. Dziwne, że ktoś kto oddaje first picki za Dillonów Brooksów i Bobby Portisów potem tak nagradza wąskie teamy. Żeby nie było, u mnie tym mocno zaplusowałeś i Heat są drugą/trzecią siłą ligi.

A Lavine tak żeś zawsze cenił, że wolałeś dać 16mln za sezon Redickowi niż przebić ten złodziejski kontrakt 11mln na sezon dla Zacha, który CambyGOAT z miejsca okrzyknął najwięksym stealem.

A swoją drogą to Tadek jest znów zajebisty w tym sezonie. Już się bałem, że umarł po poprzednim sezonie, ale jednak wrócił i z miejsca jest drugim najlepszym graczem Bulls.

Edytowane przez MarcusCamby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Grubo, biorąc pod uwagę że rotacja na pozycjach 3-4-5 w Warriors właściwie nie istnieje. Dziwne, że ktoś kto oddaje first picki za Dillonów Brooksów i Bobby Portisów potem tak nagradza wąskie teamy. Żeby nie było, u mnie tym mocno zaplusowałeś i Heat są drugą/trzecią siłą ligi.

A Lavine tak żeś zawsze cenił, że wolałeś dać 16mln za sezon Redickowi niż przebić ten złodziejski kontrakt 11mln na sezon dla Zacha, który CambyGOAT z miejsca okrzyknął najwięksym stealem.

A swoją drogą to Tadek jest znów zajebisty w tym sezonie. Już się bałem, że umarł po poprzednim sezonie, ale jednak wrócił i z miejsca jest drugim najlepszym graczem Bulls.

na 3 od biedy może grać, kwestia rywali ofc i czy 3 w dryżynie przeciwnej to typowy 3andD czy coś tam umie pokozłować. 

Otto, Zach, MCW, Lee, Iwundu czy Harkless. 

(Ja wiem, że taki Harkless to w tym sezonie się nie nagrał, jednak na podstawie poprzednich lat, można sobie jako tako wyobrazić, jaką role miałyby w moim zespole). 

Na 5 ten Aron Baynes w ataku wygląda, jak kiep ostatni w mijającym trymestrze, ale ile on by mia rzutów u mnie przy? 5 na mecz? A w obronie już wczesniej wspominałem, że jest całkiem ok, do tego jakiś small ball z Greenem jako 5 (co w real NBA można było zobaczyć w meczach z Dallas, czy pod koniec meczów z LAC) i jakoś to idzie. 

Poza tym chyba nie doceniasz mojej ofensywy, tutaj mam naprawdę dwóch wybitnych ofensywnych grajków. 

Rk Player Pos Age Tm G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% 2P 2PA 2P% eFG% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS
1 Bradley Beal SG 27 WAS 22 22 35.2 11.4 24.2 .471 2.5 7.5 .339 8.9 16.7 .530 .523 7.5 8.4 .897 1.5 3.6 5.1 4.5 1.3 0.5 3.1 2.6 32.9
2 Stephen Curry PG 32 GSW 27 27 33.9 10.0 20.2 .493 4.9 11.5 .429 5.0 8.7 .576 .614 5.1 5.4 .932 0.4 5.0 5.4 5.9 1.2 0.1 3.3 2.0 29.9
3 Joel Embiid C 26 PHI 22 22 32.3 9.4 17.3 .543 1.2 3.0 .400 8.2 14.4 .573 .577 9.6 11.3 .851 2.0 8.8 10.8 2.8 1.3 1.2 3.3 2.5 29.6
4 Damian Lillard PG 30 POR 25 25 35.8 8.9 20.0 .447 4.0 10.5 .382 4.9 9.5 .519 .547 7.4 7.9 .934 0.4 3.9 4.3 7.3 1.0 0.2 3.1 1.5 29.2
5 Luka Dončić PG 21 DAL 27 27 35.3 10.0 21.1 .475 2.4 7.2 .335 7.6 14.0 .546 .532 6.6 8.3 .795 0.9 7.7 8.6 9.4 1.0 0.7 4.2 2.2 29.1
6 Zach LaVine SG 25 CHI 25 25 35.5 10.0 19.3 .519 3.6 8.3 .430 6.4 11.0 .585 .611 4.5 5.2 .863 0.7 4.7 5.4 5.3 1.1 0.5 3.8 2.6

28.1

Dwóch graczy w top 6 i to wszystko na jakiś chorym TS. 

Dodatkowo mnóstwo opcji w ataku, bo Curry i Zacha może kreować Draymond, który w tym sezonie ma 8 asyst na mecz. (najwięcej w karierze per match) 

Nie ma co czarować, że ławka jest mocna bo nie jest, ale i tak ilość atutów przysłania wady, więc te 4/5 miejsce w konfie jest dość sprawiedliwe imho.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Harkless jest kontuzjowany, a Iwundu to chyba nawet przegrywa miejsce w rotacji z moim jedenastym/dwunastym zawodnikiem - rookie Josh Green.

Otto Porter i Draymond trochę spotkań opuścili. Mo Harkless większość trymestru. Baynes wyglądał jak emeryt. Iwundu to garbage player. Marquesse Chriss out of season. Damian Jones kontuzjowany, a Luke Kornet to przegrał rywalizacje nawet z Felicio.

W tej sytuacji trzeba będzie chyba sięgnąć po obu two-way czyli Mosesa Browna i Marquesa Boldena.

A też do samych miejsc nie przykładałbym wielkiej wagi, bo jak zrobiłem wstępne bilanse to wyszło mi ósme Warriors 13-11, a czwarte Rockets 15-9. Te różnice są minimalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, MarcusCamby napisał:

Otto Porter i Draymond trochę spotkań opuścili.

Murray z Woodem zagrali jak dotąd 41 meczów w tym sezonie, a Porter z Draymondem 39:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Miedzy nimi bedzie 1 win roznicy, wiec az tak bym sie nie podniecal. Jak Warriors sie nie wzmocnia to faktycznie moga zostac przegonieni w kolejnych semestrach, ale na razie wystartowali mocno. A Portis okazal sie dobrym gamblingiem ;) 

Moze zle pamietam, Redick dostal wieksza kase, ale krotszy kontrakt. Celem strategicznym byl cap space na slynne lato 2019. Dluzszy kontrakt Lavine nie miescil sie w tym planie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, fluber napisał:

Murray z Woodem zagrali jak dotąd 41 meczów w tym sezonie, a Porter z Draymondem 39:)

Ale za Murraya i Woodena wciąż mogą wejść wartościowi gracze do rotacji, a Warriors nie mają tego komfortu.

Jeden rabin powie Warriors 15-9, Hawks 13-11, bo Stephen Curry, a drugi powie Hawks 15-9, Warriors 13-11, bo najlepsza obok Mavs rotacja w lidze :)

A po której stronie jest Camby to wiadomo przecież od zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, cvbe napisał:

Zagadka:

Ten nowy nabytek Cavs rozpoczął drugi trymestr linijką:

Bez-tytu-u.png

Ja wiem, ale nie powiem.

Bo nie mogę :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ale za Murraya i Woodena wciąż mogą wejść wartościowi gracze do rotacji, a Warriors nie mają tego komfortu.

Jeden rabin powie Warriors 15-9, Hawks 13-11, bo Stephen Curry, a drugi powie Hawks 15-9, Warriors 13-11, bo najlepsza obok Mavs rotacja w lidze :)

A po której stronie jest Camby to wiadomo przecież od zawsze :)

Ja chyba kogoś gubię w tych Hawks. Fournier opuścił 10 meczów, Wendell Carter opuścił 10 meczów. Zakładając, żę s5 to jest Murray - Bledsoe - Wiggins - Millsap - Wood. To ławka to jest pół Fourniera, pół Cartera, McConnell i Robin Lopez.   I nawet nie liczę 30% nieobecności Wooda. Gdzie jest ta najszersza rotacja w lidze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Ja chyba kogoś gubię w tych Hawks. Fournier opuścił 10 meczów, Wendell Carter opuścił 10 meczów. Zakładając, żę s5 to jest Murray - Bledsoe - Wiggins - Millsap - Wood. To ławka to jest pół Fourniera, pół Cartera, McConnell i Robin Lopez.   I nawet nie liczę 30% nieobecności Wooda. Gdzie jest ta najszersza rotacja w lidze?

Nie ma już mnie przy kompie, by to sprawdzić, ale wydaje mi się że dwóch graczy zgubiłeś. James Ennis dobrze wygląda w Magic. I ktoś tam jeszcze był. 

Mają trochę absencji, ale tam jest bardzo dobra forma rolesów, by to sensownie łatać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma już mnie przy kompie, by to sprawdzić, ale wydaje mi się że dwóch graczy zgubiłeś. James Ennis dobrze wygląda w Magic. I ktoś tam jeszcze był. 

Mają trochę absencji, ale tam jest bardzo dobra forma rolesów, by to sensownie łatać. 

No jest jeszcze 12 gracz rotacji rl Orlando, racja.  3 miejsce na wschodzie uzasadnione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi