Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Alonzo napisał:

No.. jeszcze Wanamaker za  Bowena.

I ten deal też był z Portland :). Czyli na 6, pięć zrobiłem ja i Ashi.

 

4 godziny temu, ignazz napisał:

@Eld zagłosowane - sprawdź czy wszystko się wyświetla poprawnie

 

Jak Ci się tylko na dole zgadza do 360 to nie może być źle. Wszystko wyświetla się poprawnie.

 

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

@Alonzo

Ale co mnie może obchodzić Twoje salary? Uwierz, że chciałbym być na Twoim miejscu i walczyć w PO. Macie w składach wielkie gwiazdy, a wg Twojej teorii jeszcze chcecie kosić potencjalnie najlepszych 2way'ów (których w trakcie sezonu jeszcze wymienicie na Connaughton'ów czy Zeller'ów tej ligi)?

Przepłacać graczy, serio Alonzo? Zobacz na kontrakty np. Plumlee w NYK, Doziera w Lakers. To właśnie tanker musi przepłacać, żeby kogoś ciekawego zgarnąć z FA. 

Amen.

Część drużyn to spady bo nieudolnych GMach którzy nas opuścili. Kucio i Bulls, Eld i Celtics, 7 GMów i Jazz. Dalej mi się nie chce wymieniać, ale pewnie bym coś wymyślił. I ja mam wyrazić na to świadomą zgodę, że słuchaj człowieku: dostajesz zaorany team ( bo zwykle takie są były opuszczane ), ale nic nie zarobisz bo regulamin zabrania, nic nie pograsz, rób opisy bo Cię będę opierdalał za ich brak, a i jeszcze jak coś to w wężyku two-way jesteś ostatni. Może jak będziesz miał farta to dostaniesz dobry numer w drafcie.

No straszna zachęta.

4 godziny temu, Alonzo napisał:

ale jest podjęcie dyskusji w przeciwieństwie do NIE @Eld 

Tyle, że ten cały Eld to myśli nad rozwiązaniami w beGM pewnie więcej niż 90% z Was. Wchodząc do Rady obiecałem wprowadzić kilka zmian, usprawnień, NTC, TK, trade request, usprawniłem działanie tematów i kilka rzeczy działa teraz o wiele prościej co mam nadzieję Wam się podoba. 

No i tak się składa, że wężyk two-way też miałem pod lupą i tu jest moje stanowcze NIE. Dlaczego? Opisałem powyżej pod odpowiedzią Brave'a.

3 godziny temu, Szulim napisał:

 

@Eld pamiętaj że kto się nie rozwija ten stoi w miejscu :D także rozwijajmy szanowne beGM

Sugerujesz, że przez 2 lata mało zrobiłem i rozwinąłem beGM od momentu kiedy jestem radnym?

Poza tym co to za rozwijanie się "zmiana kolejności wężyka two-way". Czy jak puszczę bąka podnosząc prawy półdupek kiedy zwykle robię to podnosząc lewy to się rozwijam czy nie? Tak rozpatruję tą zmianę i propozycję - nic nie znaczącą. 

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Chyba, że zaraz wleci ktoś, że się nie podoba, to nie można 😀

Obecny.

--------------------------

Chcecie wprowadzić w wężyku two-way "Nowy ład" tylko Wam się coś przestawiło. W tym od P*S lepiej zarabiający mając dawać na gorzej zarabiających, a Wy chcecie zrobić dokładnie na odwrót. Bogaci, rozwinięci, z gwiazdami, z udziałami w playoff chcą zabrać choć by minimalną szansę na rozwój drużyny poprzez wyłapanie jakiegoś sleepera, a co za tym idzie - na wyrównanie rywalizacji w beGM.

A najśmieszniejsze jest to, że nawaliliście już kilka stron o tym, a wiecie ile drużyn ostatnio zrezygnowało ze swoich wyborów w wężyku two-way? 16 ( słownie: szesnaście ). 16/60. Czyli generalnie 26,6% miała to w dupie.

Dziękuję. Tyle ode mnie. Jestem na nie. Veto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

 

Obecny.

--------------------------

Chcecie wprowadzić w wężyku two-way "Nowy ład" tylko Wam się coś przestawiło. W tym od P*S lepiej zarabiający mając dawać na gorzej zarabiających, a Wy chcecie zrobić dokładnie na odwrót. Bogaci, rozwinięci, z gwiazdami, z udziałami w playoff chcą zabrać choć by minimalną szansę na rozwój drużyny poprzez wyłapanie jakiegoś sleepera, a co za tym idzie - na wyrównanie rywalizacji w beGM.

A najśmieszniejsze jest to, że nawaliliście już kilka stron o tym, a wiecie ile drużyn ostatnio zrezygnowało ze swoich wyborów w wężyku two-way? 16 ( słownie: szesnaście ). 16/60. Czyli generalnie 26,6% miała to w dupie.

Dziękuję. Tyle ode mnie. Jestem na nie. Veto.

Przy systemie głosowania jaki wprowadziliśmy w 3T też wcześniej było Twoje stanowcze veto aż dotarło do Ciebie, że to dobry pomysł - co zresztą napisałeś wczoraj wieczorem - i dobrze bo nie chodzi tu o czyjś upór, a uatrakcyjnienie naszej gry.

System Waiver Wire jest sprawiedliwy i nie ma słabych punktów - .każdy ma możliwość w którymś momencie wybierać najlepszego gracza - i najsłabszy team i najlepszy team. GMowie, którzy nie zamierzają wybierać graczy 2way po prostu będą mieli czołowe miejsca na liście i nie będą z nich korzystać jak nie będą chcieli - proste. 

Z całym szacunkiem Eld, ale jak większości się podoba, to go po prostu wprowadzimy pomimo Twojego Veto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Której byś części nie wybrał - to tylko część. 

A później - @january podpisuje jakieś kasztany i pisze że są one elitarne, bo nie ma ławki, a @Sylvinho. gra w 3, czy 4 podczas gdy gracze 2way i tak wolą siedzieć u @kolader który pisze, że nie ma kim grać pomimo że ma 2x więcej graczy od Sylwka.. 

No.. jeszcze Wanamaker za  Bowena.

I to by było najlepsze. Podpisuje pierwszy, który się zgłosi po gracza od tzw. godz. ZERO.

Gdyby ktokolwiek zapytał sie czy mu oddam mckinniego to oddalbym i to za free.

Co do kontuzji i braku graczy. W rl mozesz sobie pozwolic na 10dniowe kontrakty gdy masz wiecej kontuzji, mozesz rotowac 2wayami. U nas mozesz tylko w oknach podziałać. W rl nie ma szans by miec zdrowych tylko 4 graczy a u nas to normalna rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

skoro Tate mogliśmy wybrać poza draftem to i z 30 coś wymyślimy @mac

już mamy przecież wybranego - Ömer Faruk Yurtseven

3 godziny temu, Alonzo napisał:

.. ale to przy 2way tylko :P Tate dostał od Was normalny kontrakt jak ode mnie Nunn ;) 

Ömer Faruk Yurtseven został podpisany w real NBA dokładnie tak samo jak Nunn, undrafted pod koniec sezonu przez HEAT.

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

chodziło mi o to ze zdobędziemy mistrzostwo

Nyłoby miło i sympatycznie, ale do tego daleko droga. Póki co jest dobrze.

Ale myślę, że wielu GMów ma chrapkę na puchar stanleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld nigdzie nie zasugerowałem ze nie myślisz o rozwoju beGM

zasugerowałem abyś był otwarty na argumenty i rozmowę ;)

przedstawiłeś swoje - bardzo logiczne i zrozumiale, choć porównanie do Pisu lekko wkurzające (tym bardziej ze wiem ile chcą mi zabrać)

generalnie - weź po uwagę ze kompromis który proponuje również uderza w jakiś sposób we mnie a mino to jestem otwarty na rozmowę ;) 

jednakze jeśli to ma być forma równania szans i faktycznie przez ostatnie sezony to dawało radę (nie wiem, nie byłem) to pozostańmy przy tym co jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kolader napisał:

Gdyby ktokolwiek zapytał sie czy mu oddam mckinniego to oddalbym i to za free.

Co do kontuzji i braku graczy. W rl mozesz sobie pozwolic na 10dniowe kontrakty gdy masz wiecej kontuzji, mozesz rotowac 2wayami. U nas mozesz tylko w oknach podziałać. W rl nie ma szans by miec zdrowych tylko 4 graczy a u nas to normalna rzecz

Nikt nie chciał Kawhi stopera? Sądziłem, że cena była zaporowa ;) 

U nas 10-dniowe kontrakty są niemożliwe do wprowadzenia, ale warto wykorzystywać kontrakty częściowo gwarantowane. :) 

20 minut temu, mac napisał:

już mamy przecież wybranego - Ömer Faruk Yurtseven

Ömer Faruk Yurtseven został podpisany w real NBA dokładnie tak samo jak Nunn, undrafted pod koniec sezonu przez HEAT.

Yurtsevena poprawiłem w arkuszu ze skreślonego na normalnego gracza chyba następnego dnia po tym jak go Heat podpisali. :) Będą go testowali w Lidze Letniej i jak będzie wyglądał obiecująco, to ma spore szansę na znalezienie się w składzie Heat jak Nunn, Duncan i Vincent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Alonzo napisał:

Przy systemie głosowania jaki wprowadziliśmy w 3T też wcześniej było Twoje stanowcze veto aż dotarło do Ciebie, że to dobry pomysł - co zresztą napisałeś wczoraj wieczorem - i dobrze bo nie chodzi tu o czyjś upór, a uatrakcyjnienie naszej gry.

System Waiver Wire jest sprawiedliwy i nie ma słabych punktów - .każdy ma możliwość w którymś momencie wybierać najlepszego gracza - i najsłabszy team i najlepszy team. GMowie, którzy nie zamierzają wybierać graczy 2way po prostu będą mieli czołowe miejsca na liście i nie będą z nich korzystać jak nie będą chcieli - proste. 

Z całym szacunkiem Eld, ale jak większości się podoba, to go po prostu wprowadzimy pomimo Twojego Veto :) 

Pewne sprawy trzeba przemyśleć, a tak zrobiłem z utajnionymi głosowaniami. Zresztą to słabe porównanie.

A czy większość chce - załóż ankietę. Tylko dokładnie opisz jak chcesz to zmienić.

Większość wygra. Bez tego jako radny "bo większość chce gdzie w dyskusji bierze udział 7 osób" nie puszczę, a tu już moje veto zadziała.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Pewne sprawy trzeba przemyśleć, a tak zrobiłem z utajnionymi głosowaniami. Zresztą to słabe porównanie.

A czy większość chce - załóż ankietę. Tylko dokładnie opisz jak chcesz to zmienić.

Większość wygra. Bez tego jako radny "bo większość chce gdzie w dyskusji bierze udział 7 osób" nie puszczę, a tu już moje veto zadziała.

Ok, zrobimy ankietę przed playoffs u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Ok, zrobimy ankietę przed playoffs u nas.

Mamy mało czasu, jesteśmy do tyłu z kalendarzem, w RL PO są drużyny co już mają po dwa mecze rozegrane, a my nawet play-in nie zaczęliśmy.

I Ty chcesz dawać to przed PO kiedy wężyk będzie w okolicach Października?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Mamy mało czasu, jesteśmy do tyłu z kalendarzem, w RL PO są drużyny co już mają po dwa mecze rozegrane, a my nawet play-in nie zaczęliśmy.

I Ty chcesz dawać to przed PO kiedy wężyk będzie w okolicach Października?

Ok, to w dalszej części playoffs jak już będziemy decydowali o PO i TO dla graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

 

Yurtsevena poprawiłem w arkuszu ze skreślonego na normalnego gracza chyba następnego dnia po tym jak go Heat podpisali. :) Będą go testowali w Lidze Letniej i jak będzie wyglądał obiecująco, to ma spore szansę na znalezienie się w składzie Heat jak Nunn, Duncan i Vincent.

brawo Omer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

Yurtsevena poprawiłem w arkuszu ze skreślonego na normalnego gracza chyba następnego dnia po tym jak go Heat podpisali. :) Będą go testowali w Lidze Letniej i jak będzie wyglądał obiecująco, to ma spore szansę na znalezienie się w składzie Heat jak Nunn, Duncan i Vincent.

Jakby co dla naszego przyjaciela z florydy będzie dostępny w promocyjnej cenie ( mamy sporo centrów i nie wiadomo czy dostanie minuty, chociaż za rok już full time Iowa Wolves będzie grać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza jak tam Kawhi?

Przypominam, że w poprzednich playoffs zniszczył mnie w pojedynkę przepoczwarzając się w Chucka Norrisa pomimo kosmicznej formy Mitchella tak samo jak Pandemic P sezon wcześniej z urwanymi ramionami. W tym sezonie czuję, że zniszczy mnie w I rundzie tradycyjnym 3-4 Ben Simmons swoimi trójkami mutując w Stefkę Curego - bo właśnie tak przegrałem 2 poprzednie serie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

@człowiek...morza jak tam Kawhi?

Przypominam, że w poprzednich playoffs zniszczył mnie w pojedynkę przepoczwarzając się w Chucka Norrisa pomimo kosmicznej formy Mitchella tak samo jak Pandemic P sezon wcześniej z urwanymi ramionami. W tym sezonie czuję, że zniszczy mnie w I rundzie tradycyjnym 3-4 Ben Simmons swoimi trójkami mutując w Stefkę Curego - bo właśnie tak przegrałem 2 poprzednie serie :P 

ciesze sie, ze pytasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

@człowiek...morza jak tam Kawhi?

Przypominam, że w poprzednich playoffs zniszczył mnie w pojedynkę przepoczwarzając się w Chucka Norrisa pomimo kosmicznej formy Mitchella tak samo jak Pandemic P sezon wcześniej z urwanymi ramionami. W tym sezonie czuję, że zniszczy mnie w I rundzie tradycyjnym 3-4 Ben Simmons swoimi trójkami mutując w Stefkę Curego - bo właśnie tak przegrałem 2 poprzednie serie :P 

Przyznam, ze dzis Lakers ogladalem, wiec to tylko na podstawie boxcore, ale Kawhi chyba znow byl wyraźnien ajlepszym graczem Clippers? Bo zadałeś pytaniej akby Kawhi grał jak Butler w tych PO :P

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Przyznam, ze dzis Lakers ogladalem, wiec to tylko na podstawie boxcore, ale Kawhi chyba znow byl wyraźnien ajlepszym graczem Clippers? 

W 1 połowie był. Co do jednego Alonzo ma rację. Na dwie strony parkietu kawhi już nie ma zdrowia ani siły żeby grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W 1 połowie był. Co do jednego Alonzo ma rację. Na dwie strony parkietu kawhi już nie ma zdrowia ani siły żeby grać. 

Ja dlatego zaznaczylem, ze dzis nie ogladałem, bo tak po boxcore wyglada to nadal kozacko ;) W G1 tez dawal radę w odróżnieniu od większości kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.