Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Widzę, że zacząłeś na horyzoncie dostrzegać zbliżający się wpierdol od @Qcin_69 i dupa Cię boli bardziej niż myślałem:) Nie będę odpowiadał na tak żenujące manipulacje, bo sam doskonale wiesz, że nie masz racji a pierdolisz te bzdury, tylko po to, żeby mnie wkurwić. Mogę Ci tylko współczuć:)

Dziękuje za głos rozsądku, January od 3 dni nie robi nic innego tylko szuka zaczepe do Soty, zabawne ze te luxury z którego tak się nabijał skończyło się strata KCP :) 

lubimy takie historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Chociaż dał jakiś argument a ty dałeś tylko „pierdolisz bzdury”. To z boku raczej wyglada bardziej jakby ciebie coś bolało :)

Nie dał żadnego argumentu. Westbrook ma znacznie słabsze towarzystwo do grania w Rl Wizards niż w BeGM Hornets. Paul ma znacznie lepsze towarzystwo w Rl Suns do grania niż w BeGM Pacers. W NBA nie gra się 1 na 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

A jak działa w tym roku? Coś się zmieniło? Myślałem ze 7 z 10 i 8 z 9 graja ?

Jeśli mnie pamięć nie myli to 7 z 8, a 9 z 10. Wygrany z pary 7 - 8 już nie gra i ma PO, a przegrany zagra o PO ze zwycięzcą pary 9 - 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

7-8 9-10, a potem przegrany z 7-8 gra z wygranym 9-10 o 8 seed. 

 

1 minutę temu, Eld napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli to 7 z 8, a 9 z 10. Wygrany z pary 7 - 8 już nie gra i ma PO, a przegrany zagra o PO ze zwycięzcą pary 9 - 10.

Pierwszy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik

warto obejrzeć trochę suns spurs bo miał tam miejsce jeden z lepszych indywidualnie spotkań rookie po obu stronach parkietu 

Devin Vassell

Welcome back, Devin Vassell. After obviously hitting the rookie wall in recent weeks and playing with dead legs, Vassell was lively from his opening minutes this evening and played wonderfully. Let’s start with his defense. His timing, length, anticipation and competitiveness allowed him to thrive on that end. He was seemingly always in the right spot. Offensively, Vassell’s shot looked great. He was getting better elevation and the ball was leaving his fingers crisply. His ability to score off the bounce is impressive and opens the door to him possibly being much more than a 3-and-D prospect down the line. 
Grade: A+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

 

 

Minnesota ma dwoch graczy.

Czyli grajac w Minnesocie zaliczasz jeden z najwiekszych postep, ale wazniejsze ze hurr durr osmielili sie zrobic wymiane mniej fitujacego zawodinka do zainteresowanych, na tego bardziej pasujacego za zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Minnesota ma dwoch graczy.

Czyli grajac w Minnesocie zaliczasz jeden z najwiekszych postep, ale wazniejsze ze hurr durr osmielili sie zrobic wymiane mniej fitujacego zawodinka do zainteresowanych, na tego bardziej pasujacego za zainteresowanych.

Szkoda...

image.jpeg.062b2d6e731447e6252e1a34a8044e85.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, Steph zatrzymany przez Westbrooka:)

Ale zaraz przeczytam, że to kolejna nieważna wygrana z zespołem poniżej 0,500:)

A tak na poważnie, Westbrook w końcówce wziął mecz na siebie, najpierw od stanu 104-96 dla Warriors na 4 minuty przed końcem, sam zdobywa kolejne 6 punktów, dociągając mecz na 1 posiadanie, aż ostatecznie na minutę przed końcem zdobywa pierwsze prowadzenie dla Wizards na 114-112, którego już nie oddali.

To zresztą żaden przypadek, bo Westbrook jest w tym sezonie wybitny w punktowaniu w clutch ( PER 36: 37 punktów, 57% z gry, 40% za 3)

8-0 duetu Westbrook - Beal w 3T.

Hornets idą po TOP 6 Wschodu.

@Eld Randle i Westbrook to 2 najlepszych graczy Konferencji Wschodniej w RL NBA w 3T. Kto by pomyślał przed trymestrem?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Norman Powell 17 punktów dziś dla Blazers i najlepszy plus/minus vs Nuggets

Malcolm Brogdon 29-15-7

Bruce Brown 21-14!

Og Anunoby 25 punktów i 2 bloki

Ivica Zubac 18-7-2

Derrick Rose 24-4-3

Julius Randle 40-11-6

Thunder będą mieć potężny bilans za 3 trymestr, Zachód się zrobił przejebany w topce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

@Eld

Norman Powell 17 punktów dziś dla Blazers i najlepszy plus/minus vs Nuggets

Malcolm Brogdon 29-15-7

Bruce Brown 21-14!

Og Anunoby 25 punktów i 2 bloki

Ivica Zubac 18-7-2

Derrick Rose 24-4-3

Julius Randle 40-11-6

Thunder będą mieć potężny bilans za 3 trymestr, Zachód się zrobił przejebany w topce.

Dzięki. Właśnie miałem usiąść i napisać jaką zajebistą kolejkę moi zaliczyli ale od czego mam Ciebie który mnie wyręczył :).

Jeszcze Giorgio Hill +5 w przegranym meczu, 2/2 za trzy, 11 punktów. Nowy nabytek z Lakers za śmieszną drugą rundę Aaron H. też dwie trójki wkleił i też był plusowy i generalnie ma w tym trymestrze jakieś chore 54% za trzy. Fajnie mi się sprawdzają nabytki z Lakers Brown i Aaron. A no i nie możemy zapomnieć o Naz Reidzie. Linijka 24-7-2-1 w tym dwie trójki z pozycji centra? Biorę w ciemno!

No gruba kolejka mi się trafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.