Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile poważnie traktować zapowiedź Januarego z trade blocku ale tak czy siak zanosi się, że w przyszłym sezonie nasz Zachód zacznie przypominać Wschód. Lakers, Denver, Wolves, Rockets, Warriors, Dallas, Kings, Thunder to wiadomo. Do puli na pewno dołączy Lucas ze swoimi Suns z Bogdanem, T. Harrisem, pewnie Dinwiddie, wrócił JJJ, Thybulle i z meczu na mecz co raz ładniej grającym Maledonem. Do tego Brave ze swoimi Clippersami straszy, że koniec wąchania pierdów reszty i zamierza się przesunąć w górę stawki. Do tego BMF i jego Grizzlies z kolejnym wysokim wyborem draftu i dość pokaźnym cap space oraz wszystkimi swoimi pickami będzie miał naprawdę szerokie pole do popisu. Ciężki mi tylko Pelicans ocenić bo nie wiem co Marcus zamierza. Portland i Jazz raczej w przyszłym sezonie znów zamierzają grać w swojej własnej lidze. A Spurs to case Pelicans. Takie na dwoje babka wróżyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2021 o 23:23, january napisał:

Ano pod kątem głębi rotacji to na pozycjach 1-4 w Lakers jest naprawdę sztos.

@Szulim

Przed głosowaniem na bilanse będziesz czytał od Jaśka takie pierdoły jako powyżej, a przy głosowaniu nad takimi FA, jak KCP to się dowiesz, że będzie grał 30-36 mpg i Lakers mają dziurę na tej pozycji. Ja już po prostu nie wierzę w to co Jasiek powtarza, więc cieszę się, że podchodzisz do tego na chłodno i bez emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Szulim

Przed głosowaniem na bilanse będziesz czytał od Jaśka takie pierdoły jako powyżej, a przy głosowaniu nad takimi FA, jak KCP to się dowiesz, że będzie grał 30-36 mpg i Lakers mają dziurę na tej pozycji. Ja już po prostu nie wierzę w to co Jasiek powtarza, więc cieszę się, że podchodzisz do tego na chłodno i bez emocji.

dlatego bardzo poważnie myśle o magic - jak już pisał @mac całkiem rozsądnie między wierszami, oraz jak szczerze do tego podchodzi @Alonzo to bardziej mnie przekonuje niż przerzucanie się wymianami wolnych agentów i deklaracjami na niewiadomo co

za chwilę się okaże że jak będę chciał zrobić jakiś deal po all-stara to się mi będzie wypominać wymianę połowy składu Utah i że co to ma być żeby ktoś chciał grać w utah :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz chyba zmienię na ORL. 

tyle jadu się wylało a @Alonzo spokojniej argumentuje 

3 minuty temu, Szulim napisał:

dlatego bardzo poważnie myśle o magic - jak już pisał @mac całkiem rozsądnie między wierszami, oraz jak szczerze do tego podchodzi @Alonzo to bardziej mnie przekonuje niż przerzucanie się wymianami wolnych agentów i deklaracjami na niewiadomo co

za chwilę się okaże że jak będę chciał zrobić jakiś deal po all-stara to się mi będzie wypominać wymianę połowy składu Utah i że co to ma być żeby ktoś chciał grać w utah :D 

Lista tych co oddales jest już dawno zrobiona. Użycie nastapi jak się z kimś będziesz mierzył o jakiegoś gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Zaraz chyba zmienię na ORL. 

tyle jadu się wylało a @Alonzo spokojniej argumentuje 

Lista tych co oddales jest już dawno zrobiona. Użycie nastapi jak się z kimś będziesz mierzył o jakiegoś gracza. 

haha, osobiście mam to w d. :D jeśli będę o kogoś walczył to na rozsądne i spokojne argumenty a nie wywlekanie historii sprzed lat i wyzwiska :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Czyli podajesz post z początku sezonu (daleko do 1T głosowań był), gdzie nie ma już DLO, McLemore i Mulderrzucali jakoś na 50% za 3, a potem powylatywali z rotacji, gdzie Aaron Holiday i Robinson zaliczyli mega zjazdy (obu nie ma w Lakers), czyli na pozycjach 1-4 ostało się z wymienionych wtedy dokładnie 4 graczy + McLemore, który w 2T grał po 2mpg.

Dzięki, że w sumie to argumentujesz za mną 😘 

Przeciez wlasnie wywaliles ,,czolowego shootera w lidze” Muldera (nie, nigdy nie bym czolowym shooterem, nawet jak mial dobry stretch) i Morgana, ktorym podniecales sie zeszlego lata do tankera i to ma ci pomoc na FA?. Do tego doplacilew 2nd rounderem. 
 

Teraz oczekujesz, ze spolecznosc naprawi twoj bledny trade i uzupelni ci twoja 11 osobowa rotacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szulim napisał:

haha, osobiście mam to w d. :D jeśli będę o kogoś walczył to na rozsądne i spokojne argumenty a nie wywlekanie historii sprzed lat i wyzwiska :D 

Rozsadne i spokojne argumenty?

Czytamy ten sam wątek? :o

Chyna, ze planujesz argumentowac sam ze soba, to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Oj, będą co poniektórzy przepraszać @BMF za jakiś czas, za tego Garlanda. Piękne postępy w tym roku :)

@Qcin_69, @MarcusCamby? Który z fachowców jeszcze cisnął po chłopaku? :P

 

wszyscy? źle mu nie życzę, ale raczej i tak się ten wybór nie obroni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wszyscy? źle mu nie życzę, ale raczej i tak się ten wybór nie obroni

O tym, że BMF pominął Moranta już pisane było nie raz i sam BMF przecież nie krył błędu, ale mnie w tym momencie chodzi o coś zupelnie innego. Wieszczone było na forum, że chłopak to zwykły bust, a on po pierwszym pełnym przepracowaniu offseason, w drugim sezonie gry robi spore postępy i wygląda na to, że w kolejnych sezonach może być bdb graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Fultz wróci, Edwards, topowy wybór tegorocznego draftu ( malusienkie szanse poza top5 ), Craig, Porter, Okongwu grający co raz poważniejsze minuty i na luzie z jakieś 50M cap space.

Damn. 

Nom. Dobrą robotę wykonał @kungfubestia. Chociaż szkoda, że wiązało się to 5 latami tankowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Fultz wróci, Edwards, topowy wybór tegorocznego draftu ( malusienkie szanse poza top5 ), Craig, Porter, Okongwu grający co raz poważniejsze minuty i na luzie z jakieś 50M cap space.

Damn. 

Eld, a co robi Craig w tej wyliczance młodych, utalentowanych graczy Grizzlies? :)

No chyba, że chodziło o Culvera, ale jego sytuacja w rl akurat bardzo martwi. 

ps. Fultza trzeba przedłużyć latem. Poza tym, chłopak wróci gdzieś na przełomie tego i następnego roku i pewnie będzie potrzebował trochę czasu na dojście do siebie. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Braveheart22 napisał:

Eld, a co robi Craig w tej wyliczance młodych, utalentowanych graczy Grizzlies? :)

No chyba, że chodziło o Culvera, ale jego sytuacja w rl akurat bardzo martwi. 

ps. Fultza trzeba przedłużyć latem. Poza tym, chłopak wróci gdzieś na przełomie tego i następnego roku i pewnie będzie potrzebował trochę czasu na dojście do siebie. 

Fultz jeszcze przed kontuzją dostał 50/4. Nie wydają się to nie wiadomo jakie kosmiczne pieniądze przy cap space @BMF, a po ACL spokojnie pewnie dostanie jakąś zniżkę. Zawsze też może pójść w sing'n'trade z nim.

Craig to nie jest to gracz top100, wiadomo, ale to bardzo ciekawy rolles z ławki za bardzo śmieszne pieniądze. Culver też wchodzi w swój trzeci kluczowy rok, a już kilka razy widzieliśmy jak młodzi potrafią wtedy odpalić.

BMF ma na pewno fajny zalążek jeśli oczywiście zdrowie mu dopisze: Fultz - Culver - A. Edwards - Porter Jr. - Okongwu. Do tego Snell będzie w contract year, Grayson Allen gra srogie minuty w Jazz i do tego jest RFA, no i może w końcu w trzecim roku pod Stevensem odnajdzie się Carsen Edwards, a jak nie to ma niegwarantowany kontrakt i nara. 

Jeśli do tego dodamy fakt, że BMF może odwalić Karpika z lata i rzucać border all-staram 40/2 1+1TO i go stać na dwóch takich to może się okazać, że jak to odpowiednio rozegra może niejednemu krwi napsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

 @BMF

Jeśli do tego dodamy fakt, że BMF może odwalić Karpika z lata i rzucać border all-staram 40/2 1+1TO i go stać na dwóch takich to może się okazać, że jak to odpowiednio rozegra może niejednemu krwi napsuć.

No niezła będzie beka jak nawrocony @BMF rzuci to warrenowi;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.