Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Russell Westbrook i Bradley Beal zaczęli trymestr od 7-0. Westbrook jest w tych meczach +67. (Beal "zaledwie" +31)

Nie wiem, ile jeszcze Westbrook to utrzyma, bo Bertans co chwilę się wysypuje, Hachimura ma kontuzję kolana i w piątce obok nich wychodzą Neto, Len i Avdija, ale myślę, że Hornets wciąż mają szanse na TOP 6 na koniec sezonu zasadniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

potwierdzam i przypominam, ze na wagonie gsw bylem chyba pierwszy

@MMM2121 dla mnie z nagrodą gm'a roku

tuz za nim @cvbe

Dla mnie też @MMM2121 - przed sezonem jakoś były rozmowy o picku GSW i był sprzedawany jako loteryjny a tu się okazuje, że wyrósł legit contender moim zdaniem - zajebista robota :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Kurde, jak patrzę co się odpierdala z kontuzjami u nas na Wschodzie, to ja nie wiem, czy dam więcej niż 4 drużynom dodatni bilans za 3T. 

Strasznie się wschód posypał :( Niby fajnie, bo raczej już pewna 6-tka dla Cavs, ale jednak trochę szkoda że nie tylko poziomem sportowym osiągnięta, ale również kontuzjami rywali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Strasznie się wschód posypał :( Niby fajnie, bo raczej już pewna 6-tka dla Cavs, ale jednak trochę szkoda że nie tylko poziomem sportowym osiągnięta, ale również kontuzjami rywali :(

Jak widzę co się tam odpierdziela to i ja zacząłem mieć duże szanse na TOP 6, czego się kompletnie nie spodziewałem jeszcze 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, cvbe napisał:

Dla mnie też @MMM2121 - przed sezonem jakoś były rozmowy o picku GSW i był sprzedawany jako loteryjny a tu się okazuje, że wyrósł legit contender moim zdaniem - zajebista robota :) 

Dzięki bardzo wszystkim za komplementy. Myśle, ze dużo nauczyłem się na Bulls, bo tam było cienko z moim Gm-owaniem xd

a co do Golden, to liczę na bardzo mocny bilans, oczywiście jest jeszcze wiele zmiennych, ale myśle, ze wyższa lokata jest, jak najbardziej realna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MMM2121 napisał:

Dzięki bardzo wszystkim za komplementy. Myśle, ze dużo nauczyłem się na Bulls, bo tam było cienko z moim Gm-owaniem xd

a co do Golden, to liczę na bardzo mocny bilans, oczywiście jest jeszcze wiele zmiennych, ale myśle, ze wyższa lokata jest, jak najbardziej realna. 

Poza Sota to wciągasz wszystkich na Zachodzie w tym trymestrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.