Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, cvbe napisał:

10-day a 2 lata za 8mln to trochę różnica...

Denver ciężko będzie miało znaleźć kogoś lepszego, czyli raczej dają mu spokojnie kontrakt do końca sezonu. Jak się odnajdzie, to może dostawać spore minuty. W przyszłym sezonie też pewnie spokojnie ktoś podpisze Riversa Jr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak nie każdy będzie mógł tego KCP podpisać.. 

.. ale to dostosowanie wysokości salary graczy do trymestrów o które walczyliśmy chyba ze 2 sezony z @karpik rozruszało nam FA :P Płacenie rookie 300k albo 560k otwiera nam w BeGM spore możliwości. Czekam jeszcze, jak ruszy się od przyszłego sezonu podpisywanie niegwarantowanych kontraktów za te kwoty i zwalnianie graczy, jak nie wypalą po trymestrze. :) Nie wiem jeszcze jak zrobimy z wymianami takiego kontraktu bo np taka wymiana a później oszczędność przez zwolnienie takiego gracza to też będzie ciekawy asset finansowy dla potrzebujących oszczędzenia nieco w salary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

And Nets coach Steve Nash said tonight that Harden, long regarded as one of the league's most durable players, might be out until the playoffs because of his hamstring injury, taking Brooklyn "back to Square One."

No cóż to chyba oznacza bez beki Wizards poza PO. Przykro mi @Sylvinho., nie tak to miało wyglądać, wykonałeś świetną robotę, jestem fanem.

 

w zdrowiu na luzie spora szunsa na wygrana z osmego/siodmego i relatywnie duze na final (mialbym Cie za Knicks, ale przed Heat, niemniej roznice małe wiec to wszystko by sie rozstrzygalo na biezaco, kontuzje dyspozycja etc.

jak to wplynie na finanse wizards @january

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

No cóż to chyba oznacza bez beki Wizards poza PO. Przykro mi @Sylvinho., nie tak to miało wyglądać, wykonałeś świetną robotę, jestem fanem.

 

w zdrowiu na luzie spora szunsa na wygrana z osmego/siodmego i relatywnie duze na final (mialbym Cie za Knicks, ale przed Heat, niemniej roznice małe wiec to wszystko by sie rozstrzygalo na biezaco, kontuzje dyspozycja etc.

jak to wplynie na finanse wizards @january

Miały być emocje w wyścigu o play in na wschodzie, ale jednak nie będzie. Hawks i pacers mogą odetchnąć. 

Sytuacja finansową Wizards jest bez znaczenia bo po dwóch sezonach poza playoffs z fatalna sytuacja finansową Harden z durantem żądają wymiany. 

Jak znam życie, to trafia do minnesoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 09:20, mac napisał:

tak się zgrywam tylko i osobiście mocno na nich liczę.

Chyba mają na swoim końcie kilka zwycięstw i zaciętych meczy z czołówką?

Wizards to akurat sypią się głównie na średniakach, a z czołówką mają zaskakująco dużo wygranych

Wygrali 2 razy z Utah, 2 razy z Brooklynem, 2 razy z Denver, z Lakers, z Clippers i Phoenix. Ze ścisłej topki to tylko 76ers im spuszczają regularny wpierdol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber Ja wiem ze Turner wypadł i jest bieda na C, ale kto powiedział, ze Pacers już nie maja szans na top6 ? Raptors wypada Lillard na kilka spotkan, Hawks wiadomo, a uważam ze i bez Centra mam szanse osiągnąć podobny bilans do Hornets w IIItr. 
 

jeszcze trochę meczy zostało, wiec nie podoba mi się twoje ustawianie narracji ze Pacers już tylko o play-in walczą. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@fluber Ja wiem ze Turner wypadł i jest bieda na C, ale kto powiedział, ze Pacers już nie maja szans na top6 ? Raptors wypada Lillard na kilka spotkan, Hawks wiadomo, a uważam ze i bez Centra mam szanse osiągnąć podobny bilans do Hornets w IIItr. 
 

jeszcze trochę meczy zostało, wiec nie podoba mi się twoje ustawianie narracji ze Pacers już tylko o play-in walczą. 

tzn. widziałem info, że Turner wypada do końca sezonu, więc jak masz cały trymestr bez Aldridga i bez Turnera (no, formalnie zagrał 1,5 meczu), to szans na TOP 6 nie masz żadnych.

No sorry, ale jesteś poza TOP 6 po 2 trymestrach, wypada Ci na cały trymestr 2 z 3 najlepszych zawodników i liczysz na to, że awansujesz wyżej??? Na jakiej podstawie?

I ja nie uważam, że będziesz walczył o play-in, bo play-in zrobisz bez żadnego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

tzn. widziałem info, że Turner wypada do końca sezonu, więc jak masz cały trymestr bez Aldridga i bez Turnera (no, formalnie zagrał 1,5 meczu), to szans na TOP 6 nie masz żadnych.

No sorry, ale jesteś poza TOP 6 po 2 trymestrach, wypada Ci na cały trymestr 2 z 3 najlepszych zawodników i liczysz na to, że awansujesz wyżej??? Na jakiej podstawie?

I ja nie uważam, że będziesz walczył o play-in, bo play-in zrobisz bez żadnego problemu. 

Ale Ronnie ma cpGoata w składzie w każdym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Alonzo napisał:

Denver ciężko będzie miało znaleźć kogoś lepszego, czyli raczej dają mu spokojnie kontrakt do końca sezonu. Jak się odnajdzie, to może dostawać spore minuty. W przyszłym sezonie też pewnie spokojnie ktoś podpisze Riversa Jr. 

Rivers został podpisany z powodu kontuzji Morrisa, nie wróżę mu minut po powrocie Monte

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber Gdzie masz info ze do końca sezonu? Daj linka bo szczerze widziałem tylko ze jest nieokreślony jeszcze przewidywany powrót...

Nie wiem nie patrzyłem jeszcze jaki mam terminarz ale w IItr miałem naprawdę hardkor, 17 meczy na wyjeździe 17 meczy z 500+ Wiec mam nadzieje ze ten ostatni trymestr bedzie lżejszy i ze powalczę.  
 

fluber żeby była jasność ja się nie stawiam w pozycji zadnego faworyta, szanse są małe pewnie.. po prostu nie podoba mi się narzucanie takiej narracji już teraz, bo nie wszystko przesadzone a takimi postami dobrze wiesz ze wchodzisz w podświadomość innych uczestników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@fluber Gdzie masz info ze do końca sezonu? Daj linka bo szczerze widziałem tylko ze jest nieokreślony jeszcze przewidywany powrót...

Nie wiem nie patrzyłem jeszcze jaki mam terminarz ale w IItr miałem naprawdę hardkor, 17 meczy na wyjeździe 17 meczy z 500+ Wiec mam nadzieje ze ten ostatni trymestr bedzie lżejszy i ze powalczę.  
 

fluber żeby była jasność ja się nie stawiam w pozycji zadnego faworyta, szanse są małe pewnie.. po prostu nie podoba mi się narzucanie takiej narracji już teraz, bo nie wszystko przesadzone a takimi postami dobrze wiesz ze wchodzisz w podświadomość innych uczestników. 

Na 6g w wake-upie bodajże czytałem, ale rzeczywiście oficjalnie jest out indefenitely.

Nie wiem, ile osób patrzy na terminarz, ja nie patrzę.

Poza tym każdy ma przejebany terminarz na Wschodzie w każdym trymestrze, bo jest bardzo dużo drużyn powyżej 50%, więc tak jak miałeś 17 meczów z drużynami 500+ w 2T, to w 3T masz tych meczów 16 (np. ostatnie 10 meczów trymestru u Ciebie to Thunder, Wizards, Kings, Hawks, Wizards, Cavs, 76ers, Bucks, Lakers, Raptors).

No to w sumie ja mam tylko 13 w porównaniu do Ciebie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No ale Ty też masz wielkie problemy w składzie. Więc nie wiem czy przegonisz Pacers i Hawks.

Nom bo u nas to lepiej mieć 7 graczy w składzie z czego 6 zdrowych niż 12 z czego 3 kontuzjowanych. 

Westbrook wygrał 6 z 7 ostatnich meczów grając w piątce z avdija, neto i lenem. Ja już powinienem być przed tymi teamami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks znowu wypadł Kawhi a mamy już prawie polowe trymestru i Davis nadal nie wrócił, wiec oni tez mogą poza top6 wypaść swoją drogą. 1,5W jest do odrobienia jak najbardziej. 
 

Raptors maja swoje problemy. 

76ers pewnie przegonią wszystkich i wskoczą do top4 stawiam. 

hawks i Wizards będą walczyć racZej o seed10 i nic więcej, bez urazy chłopaki ale macie obaj swoich liderów out. 
 
wiec mi wychodzi tu ze Bucks, Knicks, Pacers, Raptors, oraz Hornets walczą o miejsca 5-9. 
 

dla mnie 7. Seed bedzie tez zadowalający bo mysle ze przeiwko Hawks bez Murray z 10. seeda mogę być pewny ze wyrwę ten jeden mecz.  Ale celem jest top6 i brak stresów.

 

Jesli Cavs by skończyli na drugim seedzie to wtedy przy siódmym seedzie mam tez realne szanse na drugą rundę, bo przy zdrowych składach szanse będą 50/50 pewnie i zależeć bedzie tylko od formy danych graczy w realu. 
 

 

ps. W Magic lowry, Mitchell out a zaraz pewnie KAT złapie jakiś „ uraz” gdzie Alonzo bedzie musiał udowadniać ze to fake, wiec tam tez nie jest powiedziane ze maja już pewne top6 choć na pierwszy rzut oka przewaga wydaje się być spora. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Nie Westbrook wygrał, tylko RL Wizards wygrało, grając w tych 7 spotkaniach z 5 ekipami o ujemnym bilansie, a Brick został przez CP3 w bezpośrednim pojedynku zmiażdżony. A nie chcesz chyba, żeby Ronnie powoływał się na bilans RL Suns?

Widzę, że zacząłeś na horyzoncie dostrzegać zbliżający się wpierdol od @Qcin_69 i dupa Cię boli bardziej niż myślałem:) Nie będę odpowiadał na tak żenujące manipulacje, bo sam doskonale wiesz, że nie masz racji a pierdolisz te bzdury, tylko po to, żeby mnie wkurwić. Mogę Ci tylko współczuć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Widzę, że zacząłeś na horyzoncie dostrzegać zbliżający się wpierdol od @Qcin_69 i dupa Cię boli bardziej niż myślałem:) Nie będę odpowiadał na tak żenujące manipulacje, bo sam doskonale wiesz, że nie masz racji a pierdolisz te bzdury, tylko po to, żeby mnie wkurwić. Mogę Ci tylko współczuć:)

Chociaż dał jakiś argument a ty dałeś tylko „pierdolisz bzdury”. To z boku raczej wyglada bardziej jakby ciebie coś bolało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

dla mnie 7. Seed bedzie tez zadowalający bo mysle ze przeiwko Hawks bez Murray z 10. seeda mogę być pewny ze wyrwę ten jeden mecz.  Ale celem jest top6 i brak stresów.

Chyba nie do końca wiesz jak działa play-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.