Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Hola hola, co to za obrażanie Maca? 

Żadna k**** z niego, do tego lubi małe kotki, jest miły i sympatyczny + wybrał Tate nie mając picku, choć są tacy co mieli #3 i wybrali Wisemana :) 

 

Obaj z mac, żeście twierdzili, że Wisemana to bralibyście z jedynką nawet, więc na drzewo i banany prostować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevcu napisał:

Te play in na Zachodzie to Panie Silverowy Eldzie znieśmy to nie ma sensu ;)

Niestety takie są zasady. Muszą się odbyć. Co najwyżej nasi przeciwnicy mogą rzucić ręcznik w trakcie serii ale nie jestem za takim rozwiązaniem bo to trochę wypacza grę. 

44 minuty temu, człowiek...morza napisał:

potwierdzam mac jest bardzo mila osoba

Również potwierdzam. Obaj lubimy koty, jest kulturalny i stara się jak może być pomocny. Do tego jako jeden z nielicznych GMów próbuje wnieść jakieś rozwiązania do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezo po super maxie Giannisa, Bucks zamieniaja Brooka i Gallo na Setha Currego, Delona Wrighta, Klebera(on w sumie juz tam gral w tamtym sezonie), czyli 3 gosci, ktorych sufit to below average starter.

BeGMowi agenci mylii sie jak nigdy podczas ostatniego FA . Sam zostalem przekonany za podpisem w sprawie super maxa, choc do konca mialem watpliwosci. Krew tez jest na moich rekach. Real Bucks >>  BeGM Bucks

Wiem, ze powody finansowe sa motywem tych dzialan i obecny GM nie odpowiadal za ruchy zeszlego lata, ale branie na sile sytuacji 1vs1 z real NBA do nas nie zawsze ma sens. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Swiezo po super maxie Giannisa, Bucks zamieniaja Brooka i Gallo na Setha Currego, Delona Wrighta, Klebera(on w sumie juz tam gral w tamtym sezonie), czyli 3 gosci, ktorych sufit to below average starter.

BeGMowi agenci mylii sie jak nigdy podczas ostatniego FA . Sam zostalem przekonany za podpisem w sprawie super maxa, choc do konca mialem watpliwosci. Krew tez jest na moich rekach. Real Bucks >>  BeGM Bucks

Wiem, ze powody finansowe sa motywem tych dzialan i obecny GM nie odpowiadal za ruchy zeszlego lata, ale branie na sile sytuacji 1vs1 z real NBA do nas nie zawsze ma sens. 
 

Słaba polityka Bucks. Powinni iść na mistrza, niezależnie od kosztów. Teraz przestali się liczyć w stawce, a Giannis jest po prostu wkurwiony.

SlaKB odchodząc mówił, że jego ostatnia wola to walka o mistrzostwo, a nowy GM Bucks bawi się w Ignazza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Słaba polityka Bucks. Powinni iść na mistrza, niezależnie od kosztów. Teraz przestali się liczyć w stawce, a Giannis jest po prostu wkurwiony.

SlaKB odchodząc mówił, że jego ostatnia wola to walka o mistrzostwo, a nowy GM Bucks bawi się w Ignazza.

No to poszli, ale przeciez juz latem bylo wiadomo, ze aby Bucks sie liczyli to Hay/Kemba/Gallo musza byc zdrowi caly sezon i grac na pograniczu CY. Taki scenariusz byl bardzo malo prawdopodobny, wiec lepiej bylo do lata poczekac przed nowym kontraktem. Sam mnie jednak przekonywales, ze jak to nie wyjdzie, a jest prawie pewne ze nie wyjdzie to jest trade request. Tak to sie pewnie skonczy latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Obaj z mac, żeście twierdzili, że Wisemana to bralibyście z jedynką nawet, więc na drzewo i banany prostować :)

Nie do konca, uwazalem go za pewna dwójke..

Jak widac sie pomylilem, bo kolo jest wybitnie zagubiony i surowy. No ale potencjal jeszcze jest

 Kluczowe bedzie opuszczenie GSW..

Dobre ze Edwards sie ogarnął, bo na poczatku tez wyglada na busta.

Natomiast Bagley to juz powinien w Chinach grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

No to poszli, ale przeciez juz latem bylo wiadomo, ze aby Bucks sie liczyli to Hay/Kemba/Gallo musza byc zdrowi caly sezon i grac na pograniczu CY. Taki scenariusz byl bardzo malo prawdopodobny, wiec lepiej bylo do lata poczekac przed nowym kontraktem. Sam mnie jednak przekonywales, ze jak to nie wyjdzie, a jest prawie pewne ze nie wyjdzie to jest trade request. Tak to sie pewnie skonczy latem.

Bucks mają solidną, chociaż patrząc po głosach wciąż niedocenioną rotacje. Hayward gra świetny sezon. Gallo po kontuzji też wyglądał bardzo dobrze.

Nawet Kemba Walker nie jest tak słaby jak się pisze. Ten zespół mógł walczyć o mistrzostwo, a spadł do poziomu jakiś Cavs czy Pacers czyli sukcesem będzie druga runda.

Po sezonie spadłby Brook Lopez i Gallo, więc nawet z hardcap 120mln mogli mieć solidny zespół w oparciu o Giannisa. Co im po tych oszczędnościach jak w z przepłaconymi Kleberami i Wrightami zakopali się do roli wiecznego średniaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tangiers napisał:

Swiezo po super maxie Giannisa, Bucks zamieniaja Brooka i Gallo na Setha Currego, Delona Wrighta, Klebera(on w sumie juz tam gral w tamtym sezonie), czyli 3 gosci, ktorych sufit to below average starter.

BeGMowi agenci mylii sie jak nigdy podczas ostatniego FA . Sam zostalem przekonany za podpisem w sprawie super maxa, choc do konca mialem watpliwosci. Krew tez jest na moich rekach. Real Bucks >>  BeGM Bucks

Wiem, ze powody finansowe sa motywem tych dzialan i obecny GM nie odpowiadal za ruchy zeszlego lata, ale branie na sile sytuacji 1vs1 z real NBA do nas nie zawsze ma sens. 
 

 

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Słaba polityka Bucks. Powinni iść na mistrza, niezależnie od kosztów. Teraz przestali się liczyć w stawce, a Giannis jest po prostu wkurwiony.

SlaKB odchodząc mówił, że jego ostatnia wola to walka o mistrzostwo, a nowy GM Bucks bawi się w Ignazza.

Nawet jak by Bucks mistrza wygrali to i tak by zbankrutowali przy 235M z podatkiem.

 

4 minuty temu, january napisał:

Nie będzie TR latem.

Dokładnie. Ja też będę przeciw.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Po sezonie spadłby Brook Lopez i Gallo, więc nawet z hardcap 120mln mogli mieć solidny zespół w oparciu o Giannisa. 

Nie chce mi się liczyć ale tam hardcap na poziomie 120M był by marzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Nawet jak by Bucks mistrza wygrali to i tak by zbankrutowali przy 235M z podatkiem.

Nie zbankrutowali, tylko mieli pewnie ze trzy sezony hardcap. No i co z tego pytam?

Lepiej walczyć o pełną pulę, a nie skończyć jak Ignazz w BeGM i Simbaskecie, gdzie mając dwa mistrzowskie składy rozprzedał gwiazdorskie teamy i został z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej walczyć o pełną pulę, a nie skończyć jak Ignazz w BeGM i Simbaskecie, gdzie mając dwa mistrzowskie składy rozprzedał gwiazdorskie teamy i został z niczym.

Nie chcę psioczyć ale Ignazz to ma lepsze perspektywy w beGM niż Pelicans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.