Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał:

Wiedziałem, że to napiszesz, gdy wysłałem swojego posta. xD

Powiem Tobie więcej ;) 

Policzyłem sobie możliwą śr. ilość rzutów z gry w meczu przy 3 Gwiazdach i nasi Knicks Lakers, czy Wolves mają z tym duży problem :) Chętnie posłucham przed głosowaniem jak GMowie będą się gimnastykowali to tam jest ich Boshe, czy Lovem zgadzającym się zdobywać max 18pkt. w meczu :) 

Warto też wiedzieć, że taki Malik Beasley w naszych Knicks, D'Angelo Russell w Lakers, czy Conley w Wolves mogą zdobywać pewnie po max śr. 10pkt. Nie wiem, czy nasi GMowie zachwycający się siłą tych teamów zdają sobie z tego sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

 

Kyrie Irving raczej nie powinien prosić o trade request z Cleveland, bo grał w drugim najlepszym teamie w lidze mając w nim bardzo dużą rolę, a w beGM chyba też wymusiliście jego wymianę, bo tak było w realu. 

Mniej więcej tak właśnie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Policzyłem sobie możliwą śr. ilość rzutów z gry w meczu przy 3 Gwiazdach i nasi Knicks Lakers, czy Wolves mają z tym duży problem :) Chętnie posłucham przed głosowaniem jak GMowie będą się gimnastykowali to tam jest ich Boshe, czy Lovem zgadzającym się zdobywać max 18pkt. w meczu

Jimmy w sumie te 18-20ppg robi w RS, więc raczej marudzić nie będzie, przynajmniej w RS. Bardziej mnie gryzie to jakim cudem on gra w jednym zespole z LeBronem. Kto na to głosował XD

Ale w przypadku Knicks to absolutnie nie jestem w stanie sobie wyobrazić, kto się pogodzi z rolą tego trzeciego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BMF napisał:

Kyrie Irving raczej nie powinien prosić o trade request z Cleveland, bo grał w drugim najlepszym teamie w lidze mając w nim bardzo dużą rolę, a w beGM chyba też wymusiliście jego wymianę, bo tak było w realu. 

Tak to wygląda jak się za bardzo nasi GMowie chcą trzymać real zamiast odnieść się do bieżącej sytuacji u nas gracza/drużyny.

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

Jimmy w sumie te 18-20ppg robi w RS, więc raczej marudzić nie będzie, przynajmniej w RS. Bardziej mnie gryzie to jakim cudem on gra w jednym zespole z LeBronem. Kto na to głosował XD

Ale w przypadku Knicks to absolutnie nie jestem w stanie sobie wyobrazić, kto się pogodzi z rolą tego trzeciego :)

Gdzieś nawet pisałem, że Jimmiego jak juz jest w Lakers i był przed LeBronem u nas) kupuje tu jako "Pippena", łagodniej też podchodzę do młodzieży wychowanej przez dany klub (Ingram i Russell), ale ten Russell tu na prawdę nie jest w stanie zdobywać więcej niż 10pkt. jako ta 4 opcja. 

7 minut temu, january napisał:

Tak by nie było zanim się odniosę - ciekawy jestem tych wyliczeń, skoro w RL Lakers 6y najlepiej punktujący KCP robi 10ppg :) 

Jasiu, nawet w to nie brnij - dobra rada ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ale w przypadku Knicks to absolutnie nie jestem w stanie sobie wyobrazić, kto się pogodzi z rolą tego trzeciego :)

Knicks mają dobry fit w ataku, Davis jest w stanie robić te 22-23ppg z niczego, za to Lakers i Sota mają czterech ballhandlerów w S5, z czego dwóch byłoby smutnych. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Knicks mają dobry fit w ataku, Davis jest w stanie robić te 22-23ppg z niczego, za to Lakers i Sota mają czterech ballhandlerów w S5, z czego dwóch byłoby smutnych. :) 

Davis tu teoretycznie ma najłatwiej. Tylko jak gała jest ciągle w rękach Irvinga, to wychodziłoby, że to Leonard robi te max 18pkt. 

Teraz, january napisał:

To przedstaw wyliczenia;), wcześniej ta dyskusja nie ma sensu.

No najprostsza matematyka :) 

To w Twoim interesie jest przekonać głosujących do Twojej koncepcji. ;) ja pytania będę miał przed samym głosowaniem po opisach 1T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Knicks mają dobry fit w ataku, Davis jest w stanie robić te 22-23ppg z niczego, za to Lakers i Sota mają czterech ballhandlerów w S5, z czego dwóch byłoby smutnych. :) 

Fit w Knicks może ok, ale gryzie mnie to, że AD ma mieć mniejszą rolę niż Kyrie, zaś nie widzę Irvinga godzącego się na rolę tego trzeciego. Co do fitu w Lakers i Socie mogę się zgodzić. Chociaż Butler jest gotów na jakieś poświęcenia. Zaś w Socie masz Tatuma, który z powodzeniem grał w systemie z kilkoma ballhandlerami, a taki Conley też mi pasuje pod taki system. 

24 minuty temu, january napisał:

U nas to od dawna najlepsi przyjaciele

A to kalkujemy 1 do 1 rl czy nie, bo już się pogubiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

A to kalkujemy 1 do 1 rl czy nie, bo już się pogubiłem :P

Jak Lebron chce isc do Lakers to jest kalkulacja 1vs1 z real NBA, ale jak Butler chcial isc do Miami to juz nie i liczyl sie glownie 5ty rok umowy. BeGM in a nutshell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie widziałeś z jakim respektem się o sobie podczas finals wypowiadali? Jakby w RL grali razem to by już produkowali wspólną płytę z kołysankami dla dzieci pod choinkę na święta.

A pamiętasz słowa Woja o tym czy Jimmy chce grać z LeBronem w rl Lakers? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Kyrie Irving raczej nie powinien prosić o trade request z Cleveland, bo grał w drugim najlepszym teamie w lidze mając w nim bardzo dużą rolę, a w beGM chyba też wymusiliście jego wymianę, bo tak było w realu. 

Kilku GMów powiedziało, że będzie to brało pod uwagę przy głosowaniu bilansów i fluber oddał Irvinga.

Ja byłem przeciwny.

I raczej przy całym szacunku do Ciebie i twojej ogromnej wiedzy nie zmienię stanowiska :)

36 minut temu, Braveheart22 napisał:

Fit w Knicks może ok, ale gryzie mnie to, że AD ma mieć mniejszą rolę niż Kyrie

Przecież Davis w większości spotkań jest zupełnie niewidoczny i jego największym plusem od lat jest właśnie to, że jest efektywny małej grze z piłką.

Dlatego ja nie widzę problemu, gdzie Davis jest trzecią opcją. Przecież jak zdrowy był jeszcze Cousins to też grał w jego cieniu.

21 minut temu, january napisał:

Kluczem był tu największy przyjaciel Lakers z ekipy Pelikanów, który robił woltę pod Spurs;)

Bo, cytuję: "z RL Heat to ci ohydni tankerzy tangiersa nie mają nic wspólnego" ;) 

Bo to prawda.

Butler powinien trafić do Spurs, ale Ignazz strzelał samobóje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Eld napisał:

 

Duo pod koszem Wiseman - Griffin wydaje mi się naprawdę świetnym połączeniem. Blake nie musi się masować i robić mass effect highlight dunków, tylko chyba zrozumiał, że zdrowie już nie to, że ma młodszego Wisemana od tego i niech on się masuje, a on sobie trójeczki porzuca.

 

 

Raz dwa trzy. Zaczynamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

@MMM2121 Zach Lavine i Stephen Curry się obudzili :)

warto dodać że carier high Stepha grają obok Oubre i Wigginsa, a nie np Klaya czy Duranta w przeszłości wiele meczy.

Można zaryzykować tezę, że Oubre i Wiggins czynią superstarsów jeszcze lepszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lucas napisał:

@RonnieArtestics bardzo dobry mecz Facu. Jeśli nie oglądałeś całego to polecam jakieś dłuższe skróty, bo mimo takiej linijki najbardziej w D imponował 

to jak beasley

fajny meczyk w obronie, ogoolem jedyne swiatlo w tunelu soty

jeszcze culver czasem cos ogarnie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.