Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Po urazie wrócił:

Derrick White

In White’s return to the court following offseason toe surgery, I thought he looked pretty good — all things considered. Defensively, he didn’t waste any time getting back to blocking shots, drawing charges and generally just wreaking havoc. His individual defense was also really good. On offense, he was rusty but White’s decision-making was already helpful. He was also shooting three-pointers when given a chance, which was an important part of his Bubble success. Let’s hope he’s able to ramp up his minutes soon.
Grade: B+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho coś dzisiaj tutaj, więc może jakiś power ranking po raptem paru meczach sezonu? A co mi tam. Kilka zdań nikomu nie zaszkodzi.

 

Zachód:

Blazers - no ciężko jest coś pozytywnego o nich powiedzieć. Ukradli mi Nazr Reida. No dobra, Ashi wyczuł, że nie wiem kto to i poprosił jako bieda asset do jakiejś tam wymiany. Jest kilku młodych ale co z nich będzie? Who knows. Za to ilość picków już dawno

GSW - Nie gra Green, za to LaVine się nieźle bawi i Curry chyba się rozkręca. No i jest oczywiście jeszcze Dort który nie dość, że nadrabia luki defensywne obwodu to robi jeszcze spacing dla Currego a wiemy jak to się kończy. Bieda wersja Klaya, ale fit bdb. Porter w rdzy, ale tu może być tylko lepiej. Natomiast frontcourt to totalna tragedia i proszenie się o penetracje. 

Lakers - James jedzie na jałowym biegu. Butler zagrał w trzech meczach. DLO chimeryczny. Raz pociągnie, a raz zdobędzie 4 pkt. Ingram wygląda tam teraz najlepiej. Bajkę Jaśka, że ławkę w tym RS Lakersi mają lepszą niż w zeszłym sezonie można włożyć gdzieś między Brzechwę a braci Grimm. Tym bardziej, że fruwa plota, że jeszcze Theis ma polecieć.

Clippers - widać jakąś myśl, jakiś pomysł, choć wciąż nie rozumiem oddania Sextona. Natomiast Braveheart ma kilka łakomych kąsków, posprzątane finanse i spadające kilkanaście milionów dead money. Ba! Mają też sporo picków. Tu może być tylko lepiej

Suns - Lucas to co rok ma pecha. W zeszłym sezonie stracił hajs i nadzieje na Bol Bola, w tym roku biedny Spencer :(. JJJ nie gra. Barnes gonna be Barnes i gra w Kings. To żaden game changer. Al póki co zanotował jeden dobry mecz. Cieszy na pewno Bogdan i odnajdujący się Harris. Kiepski początek. Przerażające jak na starcie T1 Lucas nie ma kim grać...

Kings - fantastyczny Gobert. Rubio z ławki w Wolves? Helou...Dennis się wczuwa, szuka roli ale z niego będzie pociecha. Joe Harris chyba jednak dobrze się czuje się obok Duranta i Irvinga w RL. O Youngu nie wypowiem się z grzeczności a Marcus Morris...no widywałem go w lepszych momentach. Nie mniej, całkiem niezły początek. Niby ławka jest ale jak by jej nie było.

Jazz - posprzątana stajnia Augiasza, tylko szkoda, że GM zaczyna się bawić w Kungfubestię. Love na 4 msc out. Issac out. Lonzo to chyba nie bardzo wie co ma grać. Prawda jest taka, że oni nie mają kim straszyć. Lonzo to nie CP3. Wyglądał by jeszcze gorzej.

Wolves - PG13 poza jedną mega wtopą, wygląda jak prawdziwy PG13. Obok Goberta w RL Jazz, Conley robi dobrą robotę. Tatum swoje czyli bdb. Za to z wad: słaba pozycja 5, wkurwiony White i brak zgrania. 

Denver - W RL coś im nie idzie, mimo że Jokić jest w rewelacyjnej formie. Tyle, że RL Nuggs a nasi to trochę dwie różne historie. Jest zgranie, świetny, acz fartowny Toscano. Jerami kręci sobie cyferki na luzie w Pistons, a sam pączuś w końcu ma solidnego zmiennika.

Spurs - sprzedane dwie największe gwiazdy. Młodzieńcy którzy przyszli, jacy by oni nie byli, zamienieni na picki. Koszmarny jak dla mnie kontrakt Collinsa. Skończy w RL jak Noel albo Muhhamad. Len wyleniał. Nassir Little gdzie byłem krytykowany za oddanie jego - ok, ma kontuzje, ale nie dość że on surowy jak świeżo rozbite jajo, to jeszcze go teraz spowolni. Na plus. Ignazz idzie w tank. Jeszcze się śmialiście z niego, że będzie tankował bez swoich picków a tu zonk. Ma oba. Choć w tym tanku kilka nazwisko wciąż mu będzie przeszkadzało.

Pelicans - Blake zmienia nazwisko na Ryan Anderson, Wall w końcu zagrał i muszę przyznać, że wygląda to nieźle. Oby mu znów jakaś palma do głowy nie strzeliła, choć zobaczymy ile straci jak Harden odejdzie w RL. Wiseman zaskakująco dobry. Świetny wybór obok i dla Griffinna. Wydarty Rudy z Lakers też na plus. Bagley wraca do żywych, czego Marcusowi życzyłem. Mam nadzieję, że niektórzy jeszcze pamiętają od tym, że w ramach dobrych relacji na linii OKC - NOP kiedy wyszła na jaw kolejna kontuzja Bagleya już po wymianie, Thunder dobrowolnie dodali do wymiany jeszcze jeden 2nd rounder. Tutaj naprawdę to mocno wygląda na ten moment, ale co mecz Marcusa pewnie ciarki przechodzą przez szklanych Walla i Griffina.

Memphis - już raz pisałem. To już nie jest klasyczny tanker. O play-in raczej nie pograją ( choć kto ich tam wie. Rok temu RL Memphis też miało nie bić się o PO a jak wyszło - pamiętamy ), ale jest kilka naprawdę fajnych nazwisk. Bardzo mnie ciekawi w którą stronę to BMF to pociągnie. 

Rockets - gdyby nie ten kontuzjowany Porzingis to dla mnie w zasadzie murowany kandydat do 1sr seedu. Zgranie. Obsadzone skrzydła, obasodza pozycja guardów, zajebisty rozrzucający center. Beal mimo obecności w RL RW4 dalej jest sobą. No super robota. Co mnie ciekawi? Już pisałem - finanse. Ale to nie temat na teraz.

Dallas - tytuł najbardziej wkurwiającego GMa tego offseason wpada do jego gabloty. Gasolowi wyspę zasponsorował czym od razu wyleczył ze zniżek dla contenderów Lakersów czy Knicks. Bojan to już w ogóle czad. 2x 1st oddane przez CM za ile meczów? 8? 12? 16? Mało :D. Szkoda tylko, że ten Bojan coś kasztani. Mimo oddania Issaca i kontuzji Zacha nadal mamy tam głębię i...Ziona oraz Gasola. Ciekawe. Bardzo ciekawe

Thunder - w zeszłym sezonie porządki, w tym roku ruchy aby się wzmocnić, ale żadne all in. Okoro z #10. Mniam, mniam. Pierwsza piątka w żaden sposób nie zawodzi. Co kolejka to któryś odpala. Bardzo regularny Brogdon. Niczego nie robi na elitarnym poziomie, ale wszystko na bardzo dobrym. SGA wiemy. Nie chcę za dużo o nim pisać bo wyjdę na Jaśka z Ingramem i DLO. Niskie skrzydło to OG. Klasyczny, typowy 3 and D. Niewidoczny, ale szalenie efektywny. Czwórka to prezent od Ronniego. Szalony Randle. Piątka to Nurkić który chyba na serio będzie rzucał za trzy i do tego dając solidne rim protection i pnry. Ruiego miało nie być 3 tygodnie, zagrał w czwartek. A tam z ławki kandydat do six man of the year Powell, zawsze przydatny Rose, generał 2nd unitu Ish Smiith i jeszcze kilku świetnie uzupełniających rotację graczy. Zaczęło sie bardzo dobrze i niech tak pozostanie. 

Moja tabela na ten moment? A proszę bardzo:

  1. Houston
  2. Wolves
  3. Pelicans
  4. Denver
  5. Lakers
  6. Dallas
  7. Thunder
  8. Kings
  9. Warriors
  10. Suns
  11. Spurs
  12. Memphis
  13. Jazz
  14. Clippers
  15. Portland

Zaznaczam, że to co piszę to na podstawie pierwszych kilku meczów, nie ma szans aby w całym sezonie nic się nie przydarzyło bo i kontuzje mogą się trafić albo ktoś wyzdrowieć i wrócić do mega formy. Żeby było sprawiedliwiej to tabela powinna wyglądać albo w podziale na tiery, albo tak:

1. Houston, Wolves

3. Pelicans, Denver, Lakers

6. Thunder/Dallas

8. Kings/Warriors

10. Suns/Spurs

12. Memphis/Jazz

14. Clippers

15. Blazers

 

Pamiętajcie. Jestem tylko 1/29 całości zanim mnie zagryziecie, ale tak to widzę na ten moment.

Na Wschód przyjdzie pora jak mi się będzie chciało :P.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Widywałem go w lepszej formie i w takiej go pamiętam.

Na razie grał trochę mniej, ale w formie to jest akurat bardzo dobrej. 

 

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Otto to gra bdb, a Steph i Zach na razie trochę poniżej oczekiwań. 

Zachowi nie siedzi trójka, ale w innych aspektach, jeśli chodzi o scoring to nadrabia. Steph, jak sądzę wróci na lepsze tory to pełnym powrocie Draymonda. 

Ogólnie @Eld to Golden za nisko, a nawet już miałem rozważyć sprzedaż tego Dorta do ciebie 😕 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC to obecnie świetny zespół. 
masz wręcz przesyt talentu 


#1 Brogdon 

20/4,5/6,5/1,6 przech. na wysokich procentach będzie lekko klepał 

#2 SGA 20/5/7 gdzie do pełni szczęścia potrzeba lepszej trójki 

co łącznie daje Tobie fantastyczny młynek guardow 

#3 Okoro ma uraz ale on z marszu dostał +35 minut per w Cavs  

#4 OG mocno krytykowany za brak postępu jak u Siakama rok temu obecnie poza POTĘŻNYMI kłopotami z celownikiem poprawił się we wszystkich innych statystykach i może skończyć jako lider przechwytów   (3 na mecz obecnie) 

#5 Nurek per 36 ma świetny  zobaczcie na asysty 

a przecież z nieba spadł Randle 23/11/7 asyst??? na chorych ponad 53% ( FG i za trzy) i masz DR 15/5 z ławeczki i nieobliczalnego Normana i Rui! 
w przechwytach jesteś chyba liderem ligii;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

 

Ogólnie @Eld to Golden za nisko, a nawet już miałem rozważyć sprzedaż tego Dorta do ciebie 😕 

 

1. GSW

2. Houston

 

Zapraszam na PM.

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Na razie grał trochę mniej, ale w formie to jest akurat bardzo dobrej. 

Ale czy on przypadkowo w obronie nie bywał lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 11:56, człowiek...morza napisał:

Czy Charlotte zmieniło już tier?

Bez złośliwości, z ciekawości. 

Ciężko powiedzieć, strata Warrena na pewno boli, kuzma to nie ten sam poziom, natomiast sabonis zaskakuje bardzo na plus i jeżeli są rl NBA brak Warrena nie będzie bardzo bolal Pacers to mnie pewnie też nie. Lepiej dla Warrena żeby wyleczył uraz który mu dokucza od dłuższego czasu. Po to byla mi tak szeroką kadra żeby stratą Warrena nie bolala mnie tak bardzo jak Ciebie zabolala kontuzja Leonarda. 

@Eld Russell nie jest chimeryczny. Jest konsekwentnie c***owy

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

, że Marcusa Morrisa to jeszcze w tym sezonie nie widzieliśmy ;)

 

Kurfa znów grał za niego bliźniak? 

Dał bym sobie łeb uciąć, że go widziałem w meczu z Dallas, ale chyba za duża podjarka wynikiem była.

Mea culpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

 

@Eld Russell nie jest chimeryczny. Jest konsekwentnie c***owy

@Alonzo

zobacz. Założę się ze mimo samokrytyki dużo lepsze wrażenie pozostawi @fluber bo krytyce lidera niż twoja Obrona Częstochowy za gracza zero/milion z gry. Daleki jestem od pouczającego tonu ale gm CHAR zyskuje na takiej otwartej krytyce. 

@fluber szacunek 

 

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.