Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Ogólnie ta dyskusja jest dla mnie bez sensu teraz - bo później znowu po złości będą mi GMowie zaniżali bilanse jak zawsze za to, że dużo piszę, ale spoko - rozłoże za niedługo te 6 meczy na części proste. 

Bo zamiast poczekać na koniec trymestru, to Ty po sześciu meczach bronisz coś, co z grubsza jest nie do obrony, i co więcej: co nie ma znaczenia, bo na tym etapie sezonu jeden mecz może powodować , że taki Steph Curry z rozczarowania sezonu przechodzi do poziomu very early MVP candidate. A Ty będziesz pewnie teraz analizować terminarze, że w drugim meczu Orlando w realu mieli X gdzie u nas Y z tej drużyny w beGM zrobił 21%FG z drużyną Z, a inny wafel opuścił mecz (którego by u nas nie opuścił, bo to nie było b2b, lol) co ... nie wiem czy kogokolwiek obchodzi, bo przy bilansach chyba nikt tego tak nie analizuje. 

I np. masz rację punktując brak zgrania przy rekordowo krótkim offseason gdy w realu wiele mocnych ekip średnio zaczęło sezon, ale ... i tak to umyka, bo ludzie czytają o tym nieszczęsnym Kellym Oubre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

spoko - rozłoże za niedługo te 6 meczy na części proste. 

Jak Cię lubię, to ocierasz się właśnie o absurd, bo z jednej strony piszesz o tym, jak to Mitchell zamknął mecz, w którym wcześniej ceglił przez 3 kwarty, ale nawet nie pamiętasz kto był rywalem, a z drugiej strony chcesz rozkładać mecze w beGM na części proste, gdzie jest masa zmiennych, nie mających nic wspólnego z real NBA. Skoro sam podkreślasz, że jesteś anty-roto, to mam nadzieję, że zrobisz to rzetelnie. Pro tip: przygotuj sobie dużo wolnego czasu, skoro masz zamiar przeanalizować wszystkie mecze swoich zawodników, którzy grają w 9 różnych klubach (daje to pewnie z 30-40 gier do obejrzenia z notatnikiem w ręku) oraz zrobić to samo dla 4 swoich rywali, to na lekko wychodzi 100+ spotkań do obejrzenia. Jestem ciekaw efektu, oznacz mnie proszę, żeby nie przegapił tej analizy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Jak Cię lubię, to ocierasz się właśnie o absurd, bo z jednej strony piszesz o tym, jak to Mitchell zamknął mecz, w którym wcześniej ceglił przez 3 kwarty, ale nawet nie pamiętasz kto był rywalem, a z drugiej strony chcesz rozkładać mecze w beGM na części proste, gdzie jest masa zmiennych, nie mających nic wspólnego z real NBA. Skoro sam podkreślasz, że jesteś anty-roto, to mam nadzieję, że zrobisz to rzetelnie. Pro tip: przygotuj sobie dużo wolnego czasu, skoro masz zamiar przeanalizować wszystkie mecze swoich zawodników, którzy grają w 9 różnych klubach (daje to pewnie z 30-40 gier do obejrzenia z notatnikiem w ręku) oraz zrobić to samo dla 4 swoich rywali, to na lekko wychodzi 100+ spotkań do obejrzenia. Jestem ciekaw efektu, oznacz mnie proszę, żeby nie przegapił tej analizy!

i mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Masz trochę pecha. Chris Silva nie gra w RL NBA praktycznie w ogóle. Nunn też często nie łapie się do rotacji Miami. Nawet Grant WIlliams wczoraj się nie załapał do rotacji. Okeke się połamał. Temple zaczął kontuzjowany, Towns się połamał, Oubre trafia 6% za 3, a Aaron Gordon 15%,  Lowry zaczął sezon od 1-4, a Mitchell trafia 37% z gry. Takiego nawalenia się nieszczęść na początku sezonu nie miał nikt w historii tej gry.

ja to wszystko wiem Fluber, ale to jest właśnie takie jednostronne i charakterystyczne dla Roto In Minus (bo jak było na Plus to mi sie wcześniej nie liczyło) interpretowanie wybiórczych faktów. Klasyczna BeGMowa socjotechnika, zeby czytający to GMowie zapamiętali jak słaby team na początku sezonu ma Alonzo :) 

Temple nie grał tylko w g1 ale spoko - to mi nie przeszkadza. Gordon wymiatał wtedy - mogę go przesunąć na trójkę, gdzie dostaje większe minuty za Oubre nawet;

Silva jest zdrowy, czyli gra - u nas tak zawsze było jak chociażby w naszych Wizards przed rokiem, gdzieprzecież ktoś z tym Hardenem musiał biegac ;) - potrzebuje go na jakies 10-15min. - a jak sie spojrzy kto u moich przeciwników biegał z ławki pod koszem, to nie ma z tym problemu ;

Bircha nie wymieniłeś, bo nie można sie do niego przyczepić - klasyczna socjotechnika ;) 

Nunna nie musze bronić, bo przy minutach z ławki dla Josepha - dziwnym trafem jego też nie wymieniłeś ;) - nie jest mi niezbędny, choc mógłbym go bronić, bo przecież oglądam Heat i jak dostał minuty w blowoucie z Bux - był jednym z najlepszych graczy na boisku w Heat. Teraz jak Bradley może nie grać przez covid, to pewnie dziś Nunn dostanie większe minuty. 

Przy Lowrym politycznie znalazłeś słaby punkt przy bilansie, bo sam Lowry gra przecież dobrze, a trzeba jakoś pozostawić wrażenie że jednak jest słaby :) - także kolejny piękny fluberyzm ;) 

Grant Williams nie grał - wiem, oglądałem ten mecz :0 Olejeye był za to świetny. Może dostał wolne, może Stevens sprawdza jakieś inne ustawienia? Ogólnie Grant jest swietny  i u mnie gra ponad 20min. - a może pilnowac od rozgrywającego po centra jak mam nadzieję każdy już zauważył. :) No i tu znów skupiłeś sie na jednym meczu w tórym nie grał, a charakterystycznie pod oczernienie Magic ślicznie pominałeś 6 dotychczasowych, gdzie grał po 17min. i wpuszczany jest zwłaszcza jak trzeba bronic w końcówkach qwart. :) Fluberyzm za fluberyzmem ;) Już mi to podejrzane było jak przed sezonem wiedziałeś lepiej kto i kiedy będzie u mnie kontuzjowany :P 

U Gordona znalazłeś na szybko słabą trójkę, ale tu zrobiłeś słaby research, bo on gra z jakiegoś powodu na limitowanych minutach. Jak gra - jest dobry - szczególnie właśnie w tych pierwszych meczach. 

Okeke - dla niego głównie oglądałem wszystkie mecze Magic do tej pory. No i przy okazji dla Gordona i Bircha. Mam nadzieję, że szybko wróci po tym stłuczeniu i nie wyjdzie mu nic poważnego, ale on w obronie jest ok, fajnie tez walczy pod koszem o zbiórkę. Na te 15min. z ławki mi się nada w tych 5 meczach.

Mitchell - ten sam, który gdy było dyskutowane extension miał obrażony odrzucać $$$$ z powodu braku PO w ostatnim roku. Absolutna Gwiazda i lider, gracz który przycmił samego KATa - ale tylko jak byłem jebany przy jego extension. teraz jak już gra, jest u nas tym samym c***owym Mitchellem co zawsze ;) - i tu akurat do Ciebie nie mam pretensji, bo możliwe, ze to Twój głos zaważył, że jestem jeszcze w BeGM. Byłem tak zniechęcony tym jadem i hiporyzją, że nie wiem, czy bymi się chciało kłócić o to co odpierdolił Ozzy ze zmiana głosu po tym jak Mitchell juz podpisał. Tu jakos bilans 4-2 Mitchella i jego Jazz koliduje z narracją, więc słabym punktem okazały się znów procenty :D 

No i KAT - Sota bez niego nie istnieje. Z nim 2-0, bez niego dostaja po d.. To nie ma znaczenia jakie on ma statsy na początku sezonu - to on skupiał uwage przeciwniow i drużyna mogła grać. 

Tylko, ze u mnie są jeszcze dwaj inni gracze top30 poza KATem - Mitchell i Lowry. Jest stabilizacja. Branie gry Oubre 1:1 z Warriors to przecież głupota - bo on u mnie gra swoje 3, czy 4 sezon. Kerr go fatalnie ustawia - tu jest problem. Mierny trener, który miał samograja w okresie Dynastii Warriors. 

 

 

@Eld @Lucas

W sumie to mi się nie chce opisywać, bo tu zamiast poważnej dyskusji znów widzę tandetne napierdzielanie we mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

 

Silva jest zdrowy, czyli gra - u nas tak zawsze było jak chociażby w naszych Wizards przed rokiem, gdzieprzecież ktoś z tym Hardenem musiał biegac ;) - potrzebuje go na jakies 10-15min. - a jak sie spojrzy kto u moich przeciwników biegał z ławki pod koszem, to nie ma z tym problemu ;

Bircha nie wymieniłeś, bo nie można sie do niego przyczepić - klasyczna socjotechnika ;) 

Nunna nie musze bronić, bo przy minutach z ławki dla Josepha - dziwnym trafem jego też nie wymieniłeś ;) - nie jest mi niezbędny, choc mógłbym go bronić, bo przecież oglądam Heat i jak dostał minuty w blowoucie z Bux - był jednym z najlepszych graczy na boisku w Heat. Teraz jak Bradley może nie grać przez covid, to pewnie dziś Nunn dostanie większe minuty. 

Grant Williams nie grał - wiem, oglądałem ten mecz :0 Olejeye był za to świetny. Może dostał wolne, może Stevens sprawdza jakieś inne ustawienia? Ogólnie Grant jest swietny  i u mnie gra ponad 20min. - a może pilnowac od rozgrywającego po centra jak mam nadzieję każdy już zauważył. :) No i tu znów skupiłeś sie na jednym meczu w tórym nie grał, a charakterystycznie pod oczernienie Magic ślicznie pominałeś 6 dotychczasowych, gdzie grał po 17min. i wpuszczany jest zwłaszcza jak trzeba bronic w końcówkach qwart. :) Fluberyzm za fluberyzmem ;) Już mi to podejrzane było jak przed sezonem wiedziałeś lepiej kto i kiedy będzie u mnie kontuzjowany :P 

Okeke - dla niego głównie oglądałem wszystkie mecze Magic do tej pory. No i przy okazji dla Gordona i Bircha. Mam nadzieję, że szybko wróci po tym stłuczeniu i nie wyjdzie mu nic poważnego, ale on w obronie jest ok, fajnie tez walczy pod koszem o zbiórkę. Na te 15min. z ławki mi się nada w tych 5 meczach.

Tylko, ze u mnie są jeszcze dwaj inni gracze top30 poza KATem - Mitchell i Lowry. Jest stabilizacja. Branie gry Oubre 1:1 z Warriors to przecież głupota - bo on u mnie gra swoje 3, czy 4 sezon. Kerr go fatalnie ustawia - tu jest problem. Mierny trener, który miał samograja w okresie Dynastii Warriors. 

fakt, silva, nunn, okeke birch, williams, oubre zajebisci sa. 

fajna szeroka rotacja, a to to kluczowe dla wyniku w RS

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

W sumie to mi się nie chce opisywać, bo tu zamiast poważnej dyskusji znów widzę tandetne napierdzielanie we mnie. 

Ja Ci to Alonzo piszę już chyba od czasu tej serii z Celtics. Ty sam to prowokujesz i to nie jest napierdzielanie w Ciebie (zauważ, że w odróżnieniu od innych napisałem o Lowrym czy Gordonie pozytywnie), a w to co piszesz, to jest różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

@Alonzo tak z grubsza, to wygląda, że Twój 2nd unit to teraz coś w kształcie Joseph-Nunn/Temple-Okeke-Williams-Silva. Kto tam będzie zdobywał punkty?

tak, ale uwzględnij jeszcze, że jest stabilizacja a to z automatu zapewnia drużynie bilans 50%, a zatem jak oceniasz im 1zw to dodajesz do tego 50%.

Mnie najbardziej ciekawią dwie kwestie w obliczu pechowej kontuzji KATa:

1. Czy i jeśli tak to ile minut dostanie Haslem.

2. Czy Orlando żałuje oddanie Norvela Powella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

ja to wszystko wiem Fluber, ale to jest właśnie takie jednostronne i charakterystyczne dla Roto In Minus (bo jak było na Plus to mi sie wcześniej nie liczyło) interpretowanie wybiórczych faktów. Klasyczna BeGMowa socjotechnika, zeby czytający to GMowie zapamiętali jak słaby team na początku sezonu ma Alonzo :) 

Pisałem o negatywach w kontekście tego, jakiego masz pecha, a nie żeby się do Ciebie przyczepić oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja Ci to Alonzo piszę już chyba od czasu tej serii z Celtics. Ty sam to prowokujesz i to nie jest napierdzielanie w Ciebie (zauważ, że w odróżnieniu od innych napisałem o Lowrym czy Gordonie pozytywnie), a w to co piszesz, to jest różnica. 

Tylko że Gordon zaprzecza jedynie słusznej idei stabilizacji, skoro super team i kontendera Boston zamienił na Hornets. Pytanie czy byłby zadowolony z roli jaką ma w Magic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, jak dobrze pamiętam to chyba Cię @Alonzo nawet oznaczałem po meczu Kings - Denver, żeby Josepha pochwalić. Ja naprawdę nie jestem jakimś wrogiem Magic (czy innej organizacji w tej grze), po prostu często się z Tobą nie zgadzam i to tylko tyle.

Teraz, mac napisał:

Tylko że Gordon zaprzecza jedynie słusznej idei stabilizacji, skoro super team i kontendera Boston zamienił na Hornets. Pytanie czy byłby zadowolony z roli jaką ma w Magic ?

???

Aaron Gordon :D Haywarda Alonzo nie ma :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Ba, jak dobrze pamiętam to chyba Cię @Alonzo nawet oznaczałem po meczu Kings - Denver, żeby Josepha pochwalić. Ja naprawdę nie jestem jakimś wrogiem Magic (czy innej organizacji w tej grze), po prostu często się z Tobą nie zgadzam i to tylko tyle.

???

Aaron Gordon :D Haywarda Alonzo nie ma :D 

jo, chodzi mi o Haywarda. Gordon Hayward się zwie..

Byłem pewny że ma tego Haywarda :o

Aaron to elegancko, ładnie przypakował :o

co do Josepha się zgadzam, w sensie pełni swoją rolę bdb.

Tak czy siak, w obliczu tych wszystkich spraw ja na ten moment akurat Orlando bym dał 1-4.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnego przereagowywania, ale Cavs póki co wyrastają na największe pozytywne zaskoczenie sezonu :)

PG

Haliburtonhaliburton.thumb.png.ae34bdca47f3ae66b6ce1c0c1b7503da.png

Clarksonclarkson.thumb.png.cae1077fe9a4a5a6d33e7acb77d98bc8.png

SG

Rozierrozier.thumb.png.b53b87a860602dfe77f333c789d513d6.png

Horton-Tuckertht.thumb.png.c98694e748a0a96db0072d3e398916f1.png

SF

Hieldhield.thumb.png.762288c12cb8b4f9ba028e0d85546454.png

Barrettbarrett.thumb.png.a7432d98f71141199a622a86d70bf14f.png

PF

DeRozanddr.thumb.png.dc73f35f58145ff703a6ab3f66675315.png

Greenjmg.thumb.png.64817222307da10ef26373112dd3be5b.png

C

Poeltlpoeltl.thumb.png.8bdba4380d6f0033e162fdbcd741ce5b.png

Robyroby.thumb.png.41191f4416d9dba224fdd417935c1473.png

Pozycje oczywiście umowne, do tego są jeszcze goście na kilka minut jak Scott, Ferguson, Smith - póki co wygląda to bardzo sympatycznie, głównie dzięki problemom innych drużyn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Bez żadnego przereagowywania, ale Cavs póki co wyrastają na największe pozytywne zaskoczenie sezonu :)

PG

Haliburtonhaliburton.thumb.png.ae34bdca47f3ae66b6ce1c0c1b7503da.png

Clarksonclarkson.thumb.png.cae1077fe9a4a5a6d33e7acb77d98bc8.png

SG

Rozierrozier.thumb.png.b53b87a860602dfe77f333c789d513d6.png

Horton-Tuckertht.thumb.png.c98694e748a0a96db0072d3e398916f1.png

SF

Hieldhield.thumb.png.762288c12cb8b4f9ba028e0d85546454.png

Barrettbarrett.thumb.png.a7432d98f71141199a622a86d70bf14f.png

PF

DeRozanddr.thumb.png.dc73f35f58145ff703a6ab3f66675315.png

Greenjmg.thumb.png.64817222307da10ef26373112dd3be5b.png

C

Poeltlpoeltl.thumb.png.8bdba4380d6f0033e162fdbcd741ce5b.png

Robyroby.thumb.png.41191f4416d9dba224fdd417935c1473.png

Pozycje oczywiście umowne, do tego są jeszcze goście na kilka minut jak Scott, Ferguson, Smith - póki co wygląda to bardzo sympatycznie, głównie dzięki problemom innych drużyn :D

o stary mega profeska widzę :D Szkoda ze Roby zagral wiecej niz ten 1 mecz, mialby lepsza srednia.

Ale za Hortona Tuckera na pewno na plus.

Derozan to klasa, w meczu z Raps  zagrał koncertowo.

Ciekawe jakby wyglądał w lineupie z Whitem, Vaselem, Keldonem ( imo super big3 SAS super rolesów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cvbe napisał:

Bez żadnego przereagowywania, ale Cavs póki co wyrastają na największe pozytywne zaskoczenie sezonu :)

no wyglada to lepiej niz w orlando

 

powalczycie oboje o play-in, choc wiadomo, ze orlando narazie na wyrost

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

No tak, czynimy starania aby to poprawić, póki co Poeltl ma stawiać screeny tylko i łatać w obronie a backupem będzie JMG i dostanie spore minuty grając na PF i C :)

A to dziwne bo nie dostałem żadnego propsa, a mam 3 bdb centrów i tylko Ben Wallace z rzutem ( Rob Will ) poza zasięgiem.

Wyślij jeszcze raz bo czasami mi się CM włamuje na konto i może usunął by nas nie wzmacniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

A to dziwne bo nie dostałem żadnego propsa, a mam 3 bdb centrów i tylko Ben Wallace z rzutem ( Rob Will ) poza zasięgiem.

Wyślij jeszcze raz bo czasami mi się CM włamuje na konto i może usunął by nas nie wzmacniać.

Bo widzisz... Mike Scott>Markieff Morris :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.